Nalepke za kozarce ali steklenice

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Verjetno nisem izbral pravo rubriko za mojo temo, pa vendar, saj se nanaša na hrano. Ali ima kdo izkušnje z izdelavo doma narejenih nalepk za kozarce ali steklenice? Na netu je tega kar precej, vendar nisem vešč raznih zahtevnih programov za oblikovanje. Ker imam v kratkem namen izdelati svojo chilli omako, chilli pasto in verjetno še kaj, bi si želel izdelati tudi zanimive nalepke. Kakšen nasvet ali predlog?

Lep pozdrav
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
najceneje in kvalitetno,
če hočeš sam narisat, inkscape in gimp, sicer photoshop, Ilustrator. CorelDraw. Potem pa nesi kakemu tiskarju, da ti na folijo sprinta in razreže. Predvidevam, da ne boš imel klasičnih mer nalepk.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
najceneje in kvalitetno,
če hočeš sam narisat, inkscape in gimp, sicer photoshop, Ilustrator. CorelDraw. Potem pa nesi kakemu tiskarju, da ti na folijo sprinta in razreže. Predvidevam, da ne boš imel klasičnih mer nalepk.

Lepo, vendar sem napisal, da teh programov za oblikovanje ne obvladam, tako da sem bolj za kakšne eazy variante. Hvala vseeno
wink-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Mi vedno nalepke za marmelade, žganje, čaje, itd naredimo kar v slikarju in wordu. In sprintaš na nalepke, pa je. Ni sicer vrhunsko, a se da marsikaj... Pa išči kakšne slikce v googlu, pa jih malo dodelaš... najdeš svašta...
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Verjetno nisem izbral pravo rubriko za mojo temo, pa vendar, saj se nanaša na hrano. Ali ima kdo izkušnje z izdelavo doma narejenih nalepk za kozarce ali steklenice? Na netu je tega kar precej, vendar nisem vešč raznih zahtevnih programov za oblikovanje. Ker imam v kratkem namen izdelati svojo chilli omako, chilli pasto in verjetno še kaj, bi si želel izdelati tudi zanimive nalepke. Kakšen nasvet ali predlog?

Lep pozdrav


Sprintaj na inkjet al pa še boljše: na laser, potem pa uporabi mleko. Ja, navadno mleko za lepilo na steklo. Drži k pri norcih, ko pa daš prat, pa gre "nalepka" stran.

To je najcenejš kar je možno.