Konec za Windows Phone 8.1

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ampak tako slaba plastika pa res ni na 950ki ... Probaj se uproabljat 950ko pa 650ko ... 650ki sem nabavil za mami... in jamra, da je baterija skoz prazna (prej je imela 620ko) ...pa tudi samo delovanje je veliko slabse kot na 950ki ...

In kot je Darjan napisal... Mozo cover resi problem, ce se ti zdi plastika res tako "chipshit"
smile-1.gif
...
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
871
19
18
Ljubljana
650 ima isto kot 930, okoli ALU unibody, spredaj ekran, zadaj plastika (+QI pri 930)

950 bi morala biti nadgradnja 930... pa so sli cisto nekaj novega izumit. FAIL (pa imam 950XL
wink-1.gif
prej imel 930)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Ampak tako slaba plastika pa res ni na 950ki ... Probaj se uproabljat 950ko pa 650ko ... 650ki sem nabavil za mami... in jamra, da je baterija skoz prazna (prej je imela 620ko) ...pa tudi samo delovanje je veliko slabse kot na 950ki ...

In kot je Darjan napisal... Mozo cover resi problem, ce se ti zdi plastika res tako "chipshit"
smile-1.gif
...
Moj komentar se je nanašal striktno samo na obliko
wink-1.gif
. Drži, 650-ka je počasnejša...
In ja, plastika je normalna, ampak ko imaš pa enkrat druge telefone zraven, pa vidiš, kako neprimerna je za flagship. To je bil moj celoten komentar. Sam imam sicer v gumijastem ovitku, tako da je niti ne vidim, ampak še vedno je dejstvo, da to ni plastika za flagship.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Če ima 650 tudi plastiko, potem je res krivda na strani Microsofta, mogoče so želeli prodati več mozo ovitkov
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Verjetno
wink-1.gif
.
Pa da ne bo pomote, tudi zadnja plastika pri 650-ki ni ravno nek presežek, ampak je oblikovno drugačna in zadeva je stilska...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

Moj komentar se je nanašal striktno samo na obliko
wink-1.gif
. Drži, 650-ka je počasnejša...
In ja, plastika je normalna, ampak ko imaš pa enkrat druge telefone zraven, pa vidiš, kako neprimerna je za flagship. To je bil moj celoten komentar. Sam imam sicer v gumijastem ovitku, tako da je niti ne vidim, ampak še vedno je dejstvo, da to ni plastika za flagship.

Zakaj bi moral biti flagship iz nekega posebnega materiala? Jaz sem bil vedno mnenja, da se za pojmom "flagship" skriva predvsem to, kaj tak telefon zmore oz. kaj skriva v drobovju... Ker oblikovno danes nekaj naredit, ni noben problem... ampak kaj ti nuca lepo ohisje, ce ga imas potem predvsem zato, da ga lahko pokazes drugim
smile-1.gif
...

Itak pa je material skoraj nepomeben, ker vecina uproabnikov potem telefon zapakira v neka dodatna ohisja, ovitke, torbice, lepi cez neke folije, stekla in kaj jaz vem kaj se vse ... Bolj je vazno, kaj se skriva pod tisto chipshit plastiko ...
smile-1.gif


Konec koncev poglej recimo druge flagshipe... nekateri so kovinski, stekleni... nekateri pa tudi ne... Recimo konkretno LG G6 se meni osebno zdi precej plastik fantastik... stane pa se enkrat vec kot recimo 950ka ... OK... 950ka je poceni zaradi znanih razlogov (end of life za Microsoft Lumia telefone oz. razprodaja zalog)...

Aja... mene recimo pri vecini Lumii bolj moti samo odpiranje aparata, da lahko potem vstavis SIM kartico ali pomnilnisko kartico.. Kot prvo najprej moras najti, kako se sploh odpre ... potem moras pa se imeti dobre nohte, da zadevo odpres in upas, da ne bos vsega polomil... Sicer zaenkrat se nisem nic polomil... ampak obcutek pri obpiranju pa ni fajn
smile-1.gif
... Pa je tak nacin pri verjetno vseh Lumiah... oz. vsaj pri tistih, ki se jih spomnem (Prej ze Nokiine in potem tudi tiste, ki jih je krasil Microsoftov logotip >> 800, 900, 620, 525, 530, 650, 950,...)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
To je tudi res, oz en tak fail...proizvajalci delajo zelo lepe telefone (pač tisti keri jih), potem pa ga itak da uporabnik v grdo ohišje ali pa plastično folijo... Mozo za 950 je potem tukaj top rešitev, čeprav me moti, da vseeno ne sega preko ekrana, ampak vsaj ne rabim tlačit telefona v ohišje
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Čisto razumem tvoje razmišljanje in se delno strinjam z njim, da dejansko večina potem tega niti ne gleda, ker imajo v ovitkih. Tudi zame so najpomembnejše zmogljivosti
Je pa moje mnenje, da se počutim nekoliko nategnjenega, če plačam 300 EUR za flagship (ali pa 600+, kolikor so nekateri na začetku plačevali) in dobim neko plastiko, potem pa dobim v roke GSM od istega proizvajalca za 150 EUR in me kap zadene ob obliki le tega GSM-ja.
wink-1.gif

Pač, to so subjektivna mnenja in ni treba, da se okoli tega strinjamo
wink-1.gif
.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
nemorem verjet da se z mtl-om popolnoma strinjam. wtf, kam smo prišli :D

ampak ja nemore nardit firma srednji rang telefona ki je na videz otip in kvaliteta materjalov 10x pred telefonom ki je kao top ampak zgleda kot njihov najcenejši. pa ne iskat izgovorov v Qi in mozo ovitkih ali kaj drugega. Pač če greš nekaj v top rang dat daj vse najboljše kaj zmoreš. isto kot bi bil galaxy plastik fantastik. nek ****** drug njihov polizdelek za 2x majn dnara pa titanium ohišje posipano z diamanti.