Rudarjenje kriptovalut

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Tud jaz razmišljam o nakupu rx 580. Ali je velika razlika med rx 580 in rx 570, kar se tiče mininga ?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
kar lažje dobiš to vzameš
smile-1.gif


@all obljubljenih sem imel 40 kosov, dobil samo 20, so že vse prodane žal
smile-1.gif
bi pa se naj normalizirala dobava

Asrock je predstavil novo plato z 13x pcie

to ko je včeraj nekdo spraševal, dejansko so že v obtoku (azija) od Nvidie mining kartice, v bistvu je opipana kartica samo z heatsinkom gor nabita
http://www.pangolinminer.com/index_us.html
nekaj podobnega kot so v tem minerju,
od AMD-ja pa še nič konkretnega, naj bi pa zdaj ta teden bile dobave po evropi rx5** kolko pa spet vprašanje, gaming komjuniti je razpizdjen do konca
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Jst imam tudi že več kot dva tedna na backorderju 12komadov. Naj bi bile ta teden
rolleyes-1.gif
A se da kje mimovrste skočit in dobit? Kakor gledam, ne EU, ne US nima dobave...

Za kaj mi tole s 13 porti zgleda fake? so dali spacing na pol, valda mora plata vseeno pasat v ohišje, če bi kdo to hotel? Mislim, da v vsakega drugega vtakneš kartico al... so šli čisto out-of-scope in bodo štancali plato za totalno namenski comunity?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hudo. Torej so spravli iz papirja na prototip, ki nosi 8 grafik
grin1.gif
Največ, kar sem videl po videih, so nardili rig z osmimi gpu-ji. Videl sem screenshote, kao, da jih je en tip spravil skup 10. Nikjer zabeleženo, na kteri plati ipd. Tole s 13 bo zanimivo, če se bo dalo skup spravit glede pcie lane-ov in predvsem, kako bodo driverji handlali.

Še vedno, na sejmu je bil laptop na gorivno celico, pa ga še zdaj ni na trgu
tongue-1.gif
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Ne vem zakaj sploh morajo zvočno kartico, na mining plato gor tišat. Pa jaz vidim 14 PCI-E portov.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Srečko srečkovič, da je dobil toliko kartic? Mi je pa "sumljivo" kupovat toliko rabljenih kartic, sploh, da piše "rabljene malo časa", tudi, če jih je žgal dva meseca vprašanje v kakem stanju so
smile-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ima kdo kaj izkušenj, kako se kaj obnesejo strežniki ( strežniške plate) pri miningu. Ker imam en strežnik, ki ima 8 PCI-E slotov. Sedaj bi pa tega uporabil za mining.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
kolk vem ni kaj bistveno boljše, slovenski trgovci dobivajo drobtinice
smile-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Bom kar tukaj vprašal. Odločil sem se še za en rig. Katero grafično mi priporočate. Miniral, bi pa zcash ipd. in eth... . Za grafične mislim odšteti 1000 €. Se splača recimo kupit 1 grafično višjega ranga 1000 € ali več grafičnih za 1000 €. Zadnje čase nimam časa, da bi prebiral teste in tudi ne vem kaj je trenutno v "modi" .