Mejna kontrola HR-SLO

aks

Pripravnik
12. mar 2011
37
0
6
Res je že nekaj časa nisem bil pri sosedih.

Včeraj sredi noči se vračam domov. Na HR meji nikogar...Grem do okenca s SLO policijo na SLO meji... in cela panika!?
Baje sem ušel mejni kontroli na SLO strani s strni HR policistov.

Zdaj pa ali sem jaz neumen ali pa ne razumem kake stvari?!?!?

HR zastava na mejnem objektu RS!! HR policist naj bi me obravnaval na SLO ozemlju?!

NAJHUJE: SLO policist je odnesel moje dokumente HR policiji?!

Sploh ne dojamem...
Mi lahko kdo razloži kaj zakaj kako?! In ljudje jamrajo nihče nebi nič?! Sploh ne dojamem.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.357
113
A se ti ne zdi, da samo iščeš pozornost? Je že kar nekaj let tak režim na nekaterih mejnih prehodih in začuda smo še vsi živi... Je prav fino, da ni treba dvakrat stati v koloni pred prehodom, rešiš vse naenkrat pa je.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ksz.

Imel podoben primer še pred to skupno kontrolo in vstopom hr v eu skupnost.
Se vračam ponoči in na hr meji nikogar, čakam 10min hodim okoli in naglas pozdravljam da zbudim koga... nikogar priklical 20min... se odpeljem par metrov naprej in prleti carinik oz. ženska me napizdi kaj mislim da se kar naprej odpeljem... sem si mislim wtf sm ti jaz kriv če si ti spala notri zdej pa mene jeb... ker sem te zbudil... no lepo sem bil tiho se opravičil in po pregledu avtomobila sem šel lahko naprej...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jebal vas tak in drugačen režim. Naredim vsakič tako kot avtor teme. Počakam pri vseh kapelicah, če ni nikogar grem dalje. Zdaj ko skenirajo mu fuknem pa še dokumente na mizo. Enkrat sem mu jih naštimal v pušeljc in mi je siknil če bomo kartal. Vosu.