Katere toplice v Sloveniji za par dni?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Iščem en oddih za štiri dni od recimo ponedeljka pa do četrtka v kakih toplicah v Sloveniji v sredini avgusta za 2 osebi. Je v Sloveniji kakšna ugodna ponudba za katero veste? Šel bi tudi na našo obalo, če se kaj pametnega najde.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Iščem en oddih za štiri dni od recimo ponedeljka pa do četrtka v kakih toplicah v Sloveniji v sredini avgusta za 2 osebi. Je v Sloveniji kakšna ugodna ponudba za katero veste? Šel bi tudi na našo obalo, če se kaj pametnega najde.

Čatež
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Iščem en oddih za štiri dni od recimo ponedeljka pa do četrtka v kakih toplicah v Sloveniji v sredini avgusta za 2 osebi. Je v Sloveniji kakšna ugodna ponudba za katero veste? Šel bi tudi na našo obalo, če se kaj pametnega najde.

Meni in moji so najljubše Moravske toplice, hotel Livada. Aja, pa kopava se samo v hotelskem bazenu Livade. V termah 3000 je preveč "divje" za odpočit
grin1.gif
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Zame samo Čatež ne... razen, če se je v zadnjih 2-3 letih kaj spremenilo. Sanitarje vedno obupno smrdijo in ne dobim ravno dobrega občutka o čistoči.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Iščem en oddih za štiri dni od recimo ponedeljka pa do četrtka v kakih toplicah v Sloveniji v sredini avgusta za 2 osebi. Je v Sloveniji kakšna ugodna ponudba za katero veste? Šel bi tudi na našo obalo, če se kaj pametnega najde.
A nujno toplice ali lahko tudi kak približek? Na obalo bi šel "na morje" ali v toplice?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Sicer ne prenavljajo Orhidelie, se pa prenavlja vse okoli. Odsvetujem dokler ne dokončajo prenove.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Jst bi brez otrok izbiral med Rimskimi termami, Dolenjskimi toplicami ali Termami Vivat.
Ali pa Kempinski Palace Portorož
evil.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Katere toplice pa priporočate za obisk z majhnim otrokom (manj kot eno leto). Važna je senca.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Obnavljali so 3000, notranji kompleks. Bili ravno en teden nazaj, pa še ni bilo vode v notranjem in povezanem bazenu (torej, "stara" tobogana ne obratujeta, delal pa je "loop", ki je krasen
aplauz.gif
). Bi naj pa zaključili z deli zdej-zdej in me zanima, kako so zrihtali, kar so delali, ker sicer so mi terme kar pri srcu, samo mal v žalostnem stanju je bilo vse skupaj.