OKvirji pa kar po starem

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Zgodba je ze malo starejsa... so pa grosupeljski policisti (ki kao nic ne naredijo glede ciganov) zadevo preiskali, identificirali napadalce in sta oba tipa v priporu, za zensko pa
nisem ziher (in je civilka tok da nau izpadlo kot da sam cigoti take zadeve delajo)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Tole sem spregledal:

image_17334636_4.jpg


Zmagovalna:
Citat:
Raziskovalec na inštitutu za narodnostna vprašanja dr. Miran Komac je prepričan, da bi podjetje svoje premoženje lahko zavarovalo tudi tako, da bi namesto drage gradnje (pre)visokega zidu za varnostnike raje usposobili nekaj Romov.

Kot bi dal lisici da čuva kokoši.

Pri nas ima avtomehanik, ki meji na cigansko naselje tudi tak zid, ki ima na vrhu še dve vrsti bodeče žice. Znotraj pa še pet nemških in belgijskih ovčarjev, ki jih spusti, ko je delavnica zaprta.
smile-1.gif
Že ve, zakaj.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Nevem. A tem mladoletnim kriminalcem ne pripada zapor?
Ali so cigoti šele od slovenije naprej? Ne, ampak prdj so policaji useakl, pa je bil mer. Sedaj so pa pussiji.
Cioti pa vse do evropskega sodišča, ki kar pometa z našimi odločitvami!Ma rečte kar čte, cigoti so prolem, ki ga je treba iztrebit.
Tako ali drugače.
Cigo gre dam po braču, vzamejo orožje in ubijajo. Oproščeni, saj ni bilo naklepno v združbi.
Al so sodbe še v imenu ljutsva. Pa še videti je ne morem. Moj penis, ne pa v mojem imenu.
Mene pa policaj preverja, če imam kakšen cpp prekršek, ko prijavim voznka, ki me pošprical.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Ql kr nej cimvecx specialce pošljejo jih bodo vsaj 1x kvalitetno nalomil (okvirje)...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
ima veljavno vozniško dovoljenje, njegov avto pa je veljavno registriran. Prisotnosti alkohola pri njem niso ugotovili

Hm, ponavadi bežijo tisti, ki pogrnejo na vseh treh točkah...

Zanimivo bi bilo vedet kaj je prevažal v avtu...