POP TV in Kanal A bosta plačljiva

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Jaz sem to že naredil...Enostavno ne bom več plačeval neumnih in nepotrebnih reči, dovolj je bilo.

zmaga.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Jaz sem to že naredil...Enostavno ne bom več plačeval neumnih in nepotrebnih reči, dovolj je bilo.

Edino pravilno tole je res svinjarina in pol.
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
250
9
18
Slovenija
Prav resno razmišljam, ko mi peteče vezava pri Telekomu, da bom šel na tale https://www.t-2.net/paketi/t2-netmobil-0 paket. Ko jebe še TV. Sej itak nič ne gledam razen športa. Kar pogledam pa itak downloudam, fuzbal bom pa streamu. Sicer ne bo taka kvaliteta , bo pa na leto 400+€ več v denarnici. Dokler ne ponudjo paket, kjer sam izbiram in tisto plačam. Pa če bo samo 5€ manj kot sedaj, bo pa somo tisto kar jaz hočem in nobenih POP sekretov in ostalega sranja.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
to se ti splača edino če ima nek mobilni paket, kjer ga uporabiš drugače niti ni tako poceni.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Psi lajajo, karavana gre dalje. Žal.
Psički na piškote.

Kakorkoli, članek je navadno skropucalo.
Že zato ker nepodpisan pisun portala plus ne more sam odločati, da je nekaj nezakonito in škodljivo. Lahko izrazi mnenje ne more pa tega postaviti kot dejstvo. Pri laični razlagi nezakonitosti pozabi napisati v čem je po njegovem sploh problem, razen nekih neumnosti in teorij zarote kjer manjkajo samo še Iluminati. Zdi se mu grozno da bi kdo lahko dal nacionalko na 847 programsko mesto... meni se zdi grozno ker moram prisilno nacionalko plačevat 12,75€ na mesec.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Pisec članka je že lepo zadel bistvo. Sicer pa saj minister v omenjen v članku ti tudi pripravlja spremembo pri plačevanju RTV naročnine. Samo dvomim da bo ugodnejša za tebe, kot mene. Sicer nebi bila sprememba.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ti ko imaš srečko, da si proti ITA....mi kle na jebeni Gorenjski pa tema
smile-1.gif


če imaš ok soseda pa nujno šeraj / deli s sosdeom.

Avstrija 1 in 2 z Dobrača, lovita praktično po vsej gorenjski.
Ostalo imajo pa vse zakodirano in ne vem, če se to v Slo sploh da odklenit.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Hrvaški varuh konkurence zavrnil zahtevo Slovenia Broadbanda za prevzem Nove TV

Hrvaški varuh konkurence je sporočil, da je zavrnil zahtevo družbe Slovenia Broadband za priglasitev koncentracije medijev v primeru prevzema komercialne televizije Nova TV. Zaradi nedovoljene koncentracije medijskih in telekomunikacijskih storitev je soglasje podjetju sredi novembra zavrnil tudi hrvaški svet za elektronske medije. Slovenski varuh konkurence (AVK) o zahtevi še ni odločil.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.877
8.897
113
EU
KSZ.
Včeraj je na FOP poročilih, tisti v HAGU osemkrat spil strup. Tolikokrat so pokazali posnetek. Danes bo tudi zopet spil petkrat, pa še jutri verjetno trikrat.
Vi pa se repenčite zakaj "Sam doma" ponavljajo "n" krat.
hysterical-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Lastnik Telemacha na vsak način želi prevzeti Pop TV in hrvaško Novo TV.

United Group toži hrvaški urad za varstvo konkurence, ker je odbil odobritev prevzema. Hrvaški urad je kot razlog navedel, da ne more biti United Group hkrati biti lastnik TV programov ter lastnik TV mreže (Total TV). United Group je naredil še korak naprej: Na Hrvaškem je prodal Total TV. Sedaj razlogov za prevzem Nove TV ni več (razen tega da se bojijo Šolaka).
http://hr.n1info.com/a273337/Vijesti/United-Group-objavljuje-prodaju-Total-TV-a.html
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Lastnik Telemacha na vsak način želi prevzeti Pop TV in hrvaško Novo TV.

United Group toži hrvaški urad za varstvo konkurence, ker je odbil odobritev prevzema. Hrvaški urad je kot razlog navedel, da ne more biti United Group hkrati biti lastnik TV programov ter lastnik TV mreže (Total TV). United Group je naredil še korak naprej: Na Hrvaškem je prodal Total TV. Sedaj razlogov za prevzem Nove TV ni več (razen tega da se bojijo Šolaka).
http://hr.n1info.com/a273337/Vijesti/United-Group-objavljuje-prodaju-Total-TV-a.html

Novico je objavila televizijska hiša oz portal N1 ki je v lasti...
tongue-1.gif