Novo pri HoT mobil

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Hofer bi lahko zdaj dal ven še kako tarifo za 4,99 ali okroglo 5, kolikor je najnižja kartica, z recimo (500,500,500) enotami za nižji segment uporabe...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Kaj to pomeni, da mi je na telefonu ime operaterja namesto HoT tako kot prej začelo pisat HoT - HoT ???
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Ponovno sem na Hrvaškem in ponovno težave z MMS, ki ne delujejo. V SLO pa je vse delovalo kot mora. Nastavitve so pravilne, kar sem preveril na klicnem centru in sva operaterko preverila, da je Ok. Telefon je General Mobile 4G LTE. Ista težava pri drugem uporabniku na telefonu Cubot Rainbow. Pri obeh pa prenos podatkov deluje BP. Mogoče pa ne deluje na bolj eksotičnih telefonih.
smile-1.gif
Ali je kdo sploh že MMS uporabljal v cro?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
http://www.zurnal24.si/tako-gre-hofer-telekomu-dober-mesec-po-vstopu-na-trg-clanek-292400
Citat:
Tako gre Hofer Telekomu dober mesec po vstopu na trg
Po dobrem mesecu na trgu je Hofer Telekom drugi operater, h kateremu uporabniki največ prenašajo svoje mobilne številke. Več kot pol jih "naročnino" plačuje prek spleta.

"Tako po številu uporabnikov že presegamo zastavljene cilje, skladen z našimi pričakovanji pa je tudi način uporabe storitev HoT," po dobrem mesecu na trgu pravijo v Hofer Telekomu.

"Po podatkih upravljavca Centralne baze podatkov je HoT na drugem mestu med operaterji, h katerim uporabniki prenašajo svoje mobilne telefonske številke. Ob tem je precejšen delež uporabnikov obdržal HoT-ove številke. Potrjujejo se tudi naša pričakovanja glede potreb in uporabe storitev mobilne telefonije. Približno polovica uporabnikov se je odločila za aktivacijo tarif HoT MAXI in HoT EXTRA, ki vključujeta velike količine prenosa podatkov," pravijo.

Paketa ponujata po tri tisoč minut pogovorov in tri tisoč SMS sporočil, MAXI za 9,99 evra 20 GB prenosa podatkov, EXTRA pa za 14,99 50 GB prenosa podatkov. MMS sporočila niso vključena v kvoto, stanejo 3,9 centa.

Tri četrtine uporabnikov uporablja splet ali aplikacijo

Očitno pa so uporabniki tudi tehnološko precej napredni. "Kar tri četrtine uporabnikov HoT za upravljanje storitve uporablja naš portal in/ali mobilno aplikacijo Moj HoT. Potrdila pa so se tudi naša predvidevanja, da uporabniki želijo več sodobnih možnosti za opravljanje plačil, saj kar polovica uporabnikov plačila opravlja preko spleta," so še pojasnili.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Pred mesecem sem kupil hot, se registriral, sedaj pa hočem prenest staro številko na hot pa se zatika.... Po log inu napiše, da moram vstaviti staro sim kartico in potem nadaljujem, vendar ne gre. Vstavim stari sim in hoče spet pošiljat PIN na hot številko. Če bi imel vse papirje pri roki bi že v štartu naredil zamenjavo tako pa me sedaj heca. Kaj lahko naredim?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Prijatlca prav tako jamra, danes je šla proti Nemčiji, na iPhonu ji je sicer kazalo 3G signal ampak internet ni delal, tukaj je delalo vse OK. No... potem ji je kar od sebe začel zlepa delati Mobile Data, pred tem pa cel dan poskušali vse živo, od pošiljanja SMSov z APN nastavitvami, to reset network do ponovnih zagonov pa nič.... kdo bi vedal...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik proteus pravi:
Mi lahko kdo skopira screen shote, za nastavitev mmsov na Nexus napravi?

Tole meni ne deluje: https://www.hot.si/rocne_nastavitve.pdf


Pred casom sem v tejle temi dal screenshote iz Huawei P10, s katerimi je delovalo...

Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Na Huawei P10 sem si rocno nastavil in zadeva deluje ... tako prenos pdoatkov, kot tudi MMSi ...

Sem pripravil kar screenshote ...

skitched-20170522-165952.jpg


APN za internet:
skitched-20170522-170210.jpg
skitched-20170522-170238.jpg


APN za MMS:
skitched-20170522-170314.jpg
skitched-20170522-170337.jpg
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Nisem nikjer zasledil. Če porabiš podatke v tujini, jih lahko dokupiš za ta tvoj paket ali je kakšna druga možnost?
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
MMS lahko prejmeš ali tudi to ne?

Mobilni podatki ti delajo?
WiFi si izklopil in probal poslati mms?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
KSZ.

Je že kdo polnu HoT z bančno kartico od delavske hranilnice? Na kartici je napis MAESTRO. Kak je postopek in kake podatke zahteva sistem?
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
52
8
8
Preko trajnika (sepa) in avtomatsko polnjenje deluje normalno. Rabil sem pa samo številko trr