Premium telefonska številka

PhibraEVO

Zelenc'
27. jun 2017
2
0
1
Zdravo,
imam eno vprašanje glede PREMIUM oz. ZLATIH oz. kakorkoli že operaterji poimenujejo, telefonskih številk.
Sam si lastim lepo številko, katero sem dobil v dar. Številka je 0x1 766 666.
Zanima me, ali obstaja trg kjer bi lahko to številko prodal in koliko realno lahko dobim zanjo? Seveda mi je jasno, da lahko dobim toliko zanjo, kolikor je kupec zanjo pripravljenodšteti, vendar mislim, da vseeno obstaja neka "razumna"cena.
Hvala za odgovore.

Lp, Phibra
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
tale tvoja Izimobilova številka sploh ni lepa.
Daš na bolho in prodaš....25€ pa je.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
itak, za tako številko ne vzemi manj kot dva jurja, seveda le če imaš gor tri jurje dobroimetja
hysterical-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Če nisi sp ali kaj podobnega je takšna tel. številka bedarija.


Pri drugih (sodelavci, znanci, prijatelji, sosedi) si verjetno v imeniku telefona označen kot Janez, Micka, tako da tvoje št. niti ne gledajo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.340
9.076
113
Citat:
Uporabnik PhibraEVO pravi:
Zdravo,
imam eno vprašanje glede PREMIUM oz. ZLATIH oz. kakorkoli že operaterji poimenujejo, telefonskih številk.
Sam si lastim lepo številko, katero sem dobil v dar. Številka je 0x1 766 666.
Zanima me, ali obstaja trg kjer bi lahko to številko prodal in koliko realno lahko dobim zanjo? Seveda mi je jasno, da lahko dobim toliko zanjo, kolikor je kupec zanjo pripravljenodšteti, vendar mislim, da vseeno obstaja neka "razumna"cena.
Hvala za odgovore.

Lp, Phibra

super da si napisal, te malo naspemamo. REcimo kak two way je nadležen s smsi itd
smile-1.gif
 

PhibraEVO

Zelenc'
27. jun 2017
2
0
1
Eh, sej nevem zakaj sem pričakoval kkšen pameten odgovor. Vseeno hvala predhonjikom za trud, da so sploh kliknili in delili par besed
smile-1.gif