Mirovanje številke

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Kakšna je najcenejša opcija, da je številka v "mirovanju" za nedoločen čas. Mam eno mobi številko, ki je nebi rad izgubil jo moram pa konstantno polnit, kljub temu da ni v uporabi. Je kakšna cenješa opcija, kot da jo prenesem na BOB 4cente, tam kot sem bral pogoje ni neke minimalne porabe ali kakršnega koli stroška, če številka ni v uporabi.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Spar Mobil 270 ali 290 dni v mirovanju, če v tem času ne polniš jo izklopijo, ravno preveril prejšnji petek. Drugače BOB 4c je ziher najceneje, ampak dobro preberi droben tekst, da ni slučajno kjerkoli kaj o neuporabi številke.
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
861
63
28
Simobil je imel včasih en paket, kjer si plačal kolikor si porabil. Jaz sem si 2 leti nazaj to uredil, pa je blo rečeno, da tudi če mi v predalu stoji sim, da mi ne propade.
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Zato sem pa dal zraven link, kjer je opisan paket in pogoji zanj. Kogar to zanima, si bo že prebral, ostali lahko prezrejo...

Načeloma pa sicer ni prav težko postati prostovoljni gasilec - pa marsikje za simbolično članarino v začetku leta za povrh dobiš še klobaso...
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Kupec pravi:
Zato sem pa dal zraven link, kjer je opisan paket in pogoji zanj. Kogar to zanima, si bo že prebral, ostali lahko prezrejo...

Načeloma pa sicer ni prav težko postati prostovoljni gasilec - pa marsikje za simbolično članarino v začetku leta za povrh dobiš še klobaso...
smile-1.gif

Saj zato pa je toliko “gasilcev”... ko pa je kaksna pizdarija ali ko je treba kaj naredit, pa jih je le pescica...
wink-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Pa saj prav, da se jih podpira. Nekateri z aktivnim, drugi pa s pasivnim članstvom.