Liderpnevmatik.si nateg?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Se bom jutri obrnil na evropski potrosniski center, pa da vidim, kaj oni recejo.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil ne da dobiti v Sloveniji

A v Avstrijo se pa ne moreš zapeljat?

p.s. naslednji avto si pa tak kupi, da boš gume lahko dobil samo iz Filipinov ali pa Ugande
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Čist nobeden ne ve, kaj se bo zgodilo. Zadeva je 50/50. Andy, maile shrani, da jih boš imel v slučaju dokazovanja. Jaz bi jim še enkrat napisal, da jim je MC odvzel nazaj denar in da ga je Andy nazaj dobil in sedaj ima njihove gume. Ko bodo to prebrali, me zanima, kaj bodo napisali nazaj. Nujno moraš Andy napisati, da imaš ti denar nazaj, ker oni mislijo, da ga imajo oni.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz tudi mislim, da bi bilo prav, da napise povzetek cele zgodbe... ker takih enostavcnihnmailov imajo verjetno cel kup... in tisti, ki je odgovarjal, ni nujno, da pozna celo zgodbo... Dvomim tudi, da tisti, ki je odgovarjal ve, da je Andy dobil denar povrnjen s strani izdajatelja kartice... zato tudi taki odgovori... Ko bo pa enkrat nekdo naredil revizijo cele zgodbe in videl, da zadeve ne stimajo, bodo pa verjetno dali naprej v pravno sluzbo ali zunanjemu odvetniku, da zadeve konca... Konec koncev bodo verjetno enkrat slej komprej pogruntali, da zadeve papirolosko ne stimajo...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ok, jim bom še enkrat napisal.

Tole imam pripravljeno sedaj:
Citat:
Hi!

Let me explain once more.
MasterCard has returned the money to me, so I've been refunded.
I would like you to take back the tires. Will you do that?

Best regards

Bo tako ok, oz. če imate predlog,kaj naj še dopišem, me kar, prosim, dopolnite/popravite.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
PA DAJ NAPIŠI CELO ZGODBO!

Sem moral z velikimi, ker ti to že nekaj časa tupimo; pa daj jim priporočeno po pošti pošlji. Pa če ti ni težko odpri na Alterju temo "Prevod v francoščino" pa naj ti en za velik pir to prevede v edini njim razumljiv jezik.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
548
313
63
Sem vesel, da ti je MC vrnil denar, ampak jaz bi jim napisal celotno štorijo
Citat:
I ordered this, you sent me that. I wanted a refund on ground of that, you refused. I used MC's protection policy. MC read terms on Slovenian site, contacted you and me and decided that you didn't send me this and refunded me. I have your tyres. Will you pick them up? If so, your dead line is .

in na podlagi tega odgovora, bi bil brez skrbi. Glede na to, da bodo gume počasi res že stare in da morajo plačati še transport nazaj, mislim, da ti jih bodo na koncu vseeno pustii.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.924
2.402
113
Napisi celo zgodbo, vse. Od datuma pricetka, dokazili nakupa, maili, transakcije, posredovanja, vse jim napisi v enem spisu. Drugace bos ob njihovi intervenciji ko bodo pogruntali da ni soldov potegnil ta kratko. Mogoce povprasaj se Mastercard, ce je taksen crn scenarij, ki ga predvidevamo mozen. Zagotovo imajo kaksne izkusnje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ok, sem ravnokar govoril z Evropskim potrošniškim centrom Slovenija, ker mi je sogovornik govoril, da je za sodišče zadosti spletni obrazec, pošiljanje po pošti, priporočeno s povratnico je pa samo še dodatno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Hi!

Let me explain once more.

On 6.3.2017 I have ordered the tires (525,16€), which I received on 13.3.2017.
In my opinion, those were not the tires I ordered and paid for, so I contacted you and you disagreed with me and didn't want to take the tires back.

On 16.3.2017 I contacted my bank's MasterCard contact and sent all documentation. They agreed with me, refunded me and opened the case and gave you a chance to respond to them.
On 13.6.2017 MasterCard closed the case concluding, that I'm entitled to the refund and that you should take the tires back at your own cost.

Will you take back the tires?

Best regards

Bo tako ok?
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ok, sem ravnokar govoril z Evropskim potrošniškim centrom Slovenija, ker mi je sogovornik govoril, da je za sodišče zadosti spletni obrazec, pošiljanje po pošti, priporočeno s povratnico je pa samo še dodatno.

Glede na to,kakšne brezbrižno butaste odgovore dobivaš od njih,bi jim jaz na tvojem mestu zapakiral in priporočeno nazaj poslal neke 15 let stare gume enakih dimanzij...pa nej mi potem oni dokazujejo,da v paketu niso bile prave znamke in pravega DOT-a...povratnico boš imel itak v rokah,za sodišče zadostuje!
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ne ukvarjam se s takimi stvarmi vsak dan.

Poleg tega smo naslednji teden izven Slovenije, tako da trenutno jim roka ne bi postavljal, razen če se ti zdi rok do tega petka ok.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.068
113
jaz bi 13.3. te gume montiral, pozrl tistih 5 € razlike in ponos in se lepo vozil na "novih". Pri liderpnevmatik pa nikoli več nebi naročal. Verjetno bi bilo vsaj zame življenje mnogo lažje in lepše.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ne ukvarjam se s takimi stvarmi vsak dan.

Poleg tega smo naslednji teden izven Slovenije, tako da trenutno jim roka ne bi postavljal, razen če se ti zdi rok do tega petka ok.
Rok 5.7.2017 se ti ne zdi v redu?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Kakšna pa naj bi bila? Gum v zakonskem roku ni vrnil, zato so njegove, Liderpnevmatiku pa je dolžan kupnino.

Glede na to da Liderpnevmatik ni priznal reklamacije, bo treba za kakršnokoli drugačno razlago v pravni spor (na sodišče). To, da je Mastercard umaknil plačilo še ne pomeni da je reklamacija priznana. Oni so kot posrednik samo umaknili denar, dolg pa ostaja.

Drugič pa ne kupovat tako vredne zadeve od čang-šlang prodajalcev.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Nadaljevanje te štorije bo sledilo, ko bo imel Liderpmevmatik kakšno inventuro/revizijo.