Roast jonasa

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Najboljši roasti so stari Dean Martin roasti. Richard Prior, williams, .... zakon
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Kaksni so dobri kaksni so slabi. Glede na stevilo znanih osebnosti v sloveniji kaj vec ni za pricakovati. Sploh je pa ze vse videno in slisabo saj tudi hollywoodski filmi so zadnje case razni remake.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Saj vem da je itak zadeva bedna verjetno (edino prvi je bil dober), ampak a se da dobiti kje posnetek oz. torrent za to?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Meni osebno pa je bila čisto kul oddaja... Sma se z mojo parkrat vredu nasmejala... Saj takih oddaj, da zraven dol padeš od smeha pa ni več, ker smo že vsega navajeni, nič več ni novega in predvsem naveličani smo vsega, ker je v trenutnem svetu že vse videno... Enostavno več nismo z ničim zadovoljni... No, jaz osebno pač ponavadi probam najti par pozitivnih stvari, ki mi naredijo oddajo vredu in par štosov je bilo zame kar vredu...

Živimo pač v takem obdobju, kjer bo v prihodnosti težko kakšno toplo vodo odkriti, kar se tiče podo

bnih oddaj ali pa serij ali pa filmov... Pač vse je bilo že videno....

Daj si poglej kakega Jima Jeffriesa ali kaj podobnega. Fantje imajo aktualne šove in nastope. Maš tega kot listja in trave in vsakemu se lahko dve uri skup smejiš. Pri nas pa nekaj kopirajo, ampak žal še niso blizu.