Novo pri A1

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
287
83
Citat:
Uporabnik SancoPansa pravi:
/Seveda je odvisno od lokacije kje si, od zasedenosti baznih postaj itd itd . Jaz sem za hec opravil test v BTC A1 25/15, Telekom 125/37.

Jst sem sam bil v BTC-ju v Torek popoldne in sem naredil test in sem dobil 75/33 seveda operater A1
wink-1.gif
 

mel

Zelenc'
15. dec 2009
17
0
1
Kar se tiče dodatnih 15 gb, to so dobili samo naključni srečni izžrebanci :-( . Potrjeno na 040 40 40 40.
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
koliko so trenutno stroski, da zapustis A1 in ga odpihas drugam(hofer)? narocnik je brez vezave.
 
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
koliko so trenutno stroski, da zapustis A1 in ga odpihas drugam(hofer)? narocnik je brez vezave.

Isto vprašanje, kako narediti to najbolj optimalno, če je obračunsko obdobje 28-ega v mesecu
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Strošek je 5 €, zaračuna stari mobilni operater. Pazi na dneve v tednu, da ni recimo kakšen petek, ali sobota.
Obračunsko obdobje pa pride na ponedeljek, ali torek.
Bolje da imaš kakšen dan v "rezervi", ker boš tako ali tako plačal naročnino do 28. v mesecu.
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Tudi jaz bom ob koncu tega računskega obdobja po 17ih letih odšel iz Simobila oziroma zdaj A1. Na mesec bom s tem prihranil 10eur, na letni ravni pa tudi ob kakšnih dodatnih stroških vsaj 100eur.

lpg
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
tak slabega odnosa do strank kot ga ima A1 se nisem videl drugjel. samo gledajo kje ti bojo se zadni cent spipali. fotru so paket ki je bil ukinjen leta 2012 od takrat podrazali za 30%. tako, da je placeval 9€ za 50min pogovorov. ce lahko ukinjenim paket ceno dvigujejo bi se lahko kaj kolicine v teh paketih dvignili.

potem en znanec je bil 3 tedne na dopustu v tujini. pa ze posiljajo sms, da ga naj placa sicer bo izklplen, ker zamuja 1 teden. pa sej te vidijo, da clovek na dopustu da ne more placat.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
tak slabega odnosa do strank kot ga ima A1 se nisem videl drugjel. samo gledajo kje ti bojo se zadni cent spipali. fotru so paket ki je bil ukinjen leta 2012 od takrat podrazali za 30%. tako, da je placeval 9€ za 50min pogovorov. ce lahko ukinjenim paket ceno dvigujejo bi se lahko kaj kolicine v teh paketih dvignili.

potem en znanec je bil 3 tedne na dopustu v tujini. pa ze posiljajo sms, da ga naj placa sicer bo izklplen, ker zamuja 1 teden. pa sej te vidijo, da clovek na dopustu da ne more placat.

1. Sigurno so mu v tem času ponudili možnost, da lahko prestopi na nov ugodnejši paket. Če pa tega ni storil si je sam kriv.
2. Zato pa obstajajo trajniki, da nimaš skrbi s plačevanjem.
smile-1.gif
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
kako vidijo, da si na dopustu? vidijo, da si prijavljen v tuje omrezje?
mel je paket za 7€, so mu ponudili ja pakete za 15€ plus, ki jih ne rabi.
nihce ni rekel, da ni sam kriv. jaz sem rekel, da je njihov odnos za en drek. samo gledajo kje bojo izkoristili tehnicno nepismenost strank.

kot primerjava.. ko sem na telemahu pozabil placati racun, niti vedel nisem, ker nihce ni grozil z izklopom. videl sele drug mesec, ko na racunu bil dvojni znesek, brez zamudnih obresti ali cesarkoli. pa ne zanikam svoje krivde. ljudje smo pac pozabljivi in delamo napake. postena firma pac tega ne bo izkoristila, ne postena pac bo, ker lahko.

sej vem, da je skoda besed, ker simobil is the best.
hail a1 :D
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Od velikih treh ima pametne sub 10€ pakete itak samo Telemach.

Od A1 in telekoma ne tega pričakovati bo treba na nizkocenovce.
 

su35

Pripravnik
8. jun 2013
39
0
6
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
kako vidijo, da si na dopustu? vidijo, da si prijavljen v tuje omrezje?
mel je paket za 7€, so mu ponudili ja pakete za 15€ plus, ki jih ne rabi.
nihce ni rekel, da ni sam kriv. jaz sem rekel, da je njihov odnos za en drek. samo gledajo kje bojo izkoristili tehnicno nepismenost strank.

kot primerjava.. ko sem na telemahu pozabil placati racun, niti vedel nisem, ker nihce ni grozil z izklopom. videl sele drug mesec, ko na racunu bil dvojni znesek, brez zamudnih obresti ali cesarkoli. pa ne zanikam svoje krivde. ljudje smo pac pozabljivi in delamo napake. postena firma pac tega ne bo izkoristila, ne postena pac bo, ker lahko.

sej vem, da je skoda besed, ker simobil is the best.
hail a1 :D

Vsi bi se radi šlepali in kasneje plačevali račune, pa ne samo fizične osebe, tudi razne firme ki dolgujejo po 1-2 mesec (in to se pri nekaterih dogaja redno), potem mu narediš izterjavo pa joka...dobil si račun in plačaj...to ni dobrodelna ustanova da bo vse zastonj.
Če veš da boš na dopustu ali da si veliko v tujini pa si uredi trajnik.

Se pravi ponujeno mu je bilo, če mu ponujen paket ni všeč uzameš drugega ali menjaš operaterja.

In od kdaj se poštenost meri v tem kolikšen odlog plačila ti bodo dali? Poštenost naj bo vedno obojestranska - se pravi plačuj račune do roka in ne bo problemov.

\rant
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
287
83
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
tak slabega odnosa do strank kot ga ima A1 se nisem videl drugjel. samo gledajo kje ti bojo se zadni cent spipali. fotru so paket ki je bil ukinjen leta 2012 od takrat podrazali za 30%. tako, da je placeval 9€ za 50min pogovorov. ce lahko ukinjenim paket ceno dvigujejo bi se lahko kaj kolicine v teh paketih dvignili.

potem en znanec je bil 3 tedne na dopustu v tujini. pa ze posiljajo sms, da ga naj placa sicer bo izklplen, ker zamuja 1 teden. pa sej te vidijo, da clovek na dopustu da ne more placat.

Kak pa naj operater ve kaj ti delaš v tujini 3 tedne? Sej si lahko tudi poslovno v tujini itn.. Sam nikoli oz. redtko plačam v roku vedno zamujam od 3 do 7 dni in nikoli mi niso grozili z izklopom ali bilo s čim podobnim..

Slab je to izgovor oz. prevalitev krivde na nekoga drugega ker sam nisi plačal računa.. Zato je trajnik in podobne zadeve
wink-1.gif