Kranj - gradnja Leclerca?

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Se prav vidi kje je najvec juznjaske klientele na otroskih dodatkih in socialnih, da imajo "ubogi brezposelni jugovici" cajt hoditi po kavicah in zapravljati nas denar. Kranj planina, ljubljana dravlje, ljubljana jarse, fuzine. ljubljana rudnik, rakova jelsa.. Tam se gradi najvec centrov.
Pa vsi na kupu.
Na desnem bregu Save ima pa še vedno monopol Mercator.

danes so levi časi
hysterical-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
No, iskreno povedano, ne desnem bregu Save je par lokalnih butičnih mercatorckov. Za stare mame, da gredo po moko. Se moramo kar na levi breg voziti, da gremo po nakupih.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
tudi dela je več na levem, tako da se moram tak ali tak na uno stran peljati.
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Je že kdo prodal kaj naroæiti v Leclerku? Dostavijo do doma v okolici Kranja in dajo postne stroske na kartico?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Vogele se je zaprl v Qulandiji?

Odhajajo iz Slovenije in Avstrije.
Ker so propadli, V Sloveniji, Avstriji in na Madžarskem bo njihovo delo nadaljeval italjanski Oviesse (OVS), drugje pa bodo dokončno zaprli.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Ne sledim nekaj tega foruma, pa zanima me, če kdo ve kaj se gradi nasproti Cineplexa v Kranju? Mogoče ELeclerk?
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Kaj se pa gradi oziroma ureja nasproti Hofra. Tam kjer je trenutno eden izmed Lekovih skladisc?
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Evo in ze ukinjajo prevoz do okolice Kranja
frown-1.gif
Pa vidim da tud drive na rudniku -> https://www.e-leclerc.si/novice/10169

Pa glih sem se navadu, sem trikrat narocil na dom in je top. Zdej pa sem si zrihtal se pin da bom loh popust z kartice koristu so pa prenehal
frown-1.gif
Zgleda je blo samo testno, ali pa je posledica da zapirajo na Rudniku. Eh prevec cincajo.
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Drive konec meseca zapira svoja vrata...

Zanimivo se pravi so lecler drive-i propadli
frown-1.gif


Kaj pa imajo potlej v nacrtu z Baumax centrov v Šenčurju? Kakor sem razumel naj bi imel Leclerk del te trgovine zakupljene za Drive?
Verjetno Drive torej ne bo nikjer več. Bo Leclerk propadel v Sloveniji ali se bo počasi širil? Kaže da so ga Špari, Lidli in Hofri prehitel.
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Ocitno Ikeje v Lj, vsaj v stisnjeni lokaciji v BTCju ne bo. Ne razumem zakaj si v bivsem baumaxu ne zrihtajo prostorov? Objekt je zgrajen. Se podzemne garaze nardijo. Plus se eno nadstropje v stavbi in zmagajo... Pa se pol ceneje in z boljsim dostopom z avtoceste... Ne razumem zakaj bi bila za Ikeo boljsa lokacija v BTCju kot ta v bivsem Baumaxu.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Vsak normalen je v nedeljo dopoldan doma, z držino.... Pa kljub temu nekateri rinejo v cerkev. Sto ljudi, sto čudi...