Če se hočeš znebiti bolh, klopov, ... in ostale

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

... golazni, zažlajfaj Alter !
evil.gif


Spadalo bi sicer pod " Kaj je, Alter !!?", ampak takole se to dela :
grims-1.gif


Citat:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Dajte zrihtat to sranje, ko pol ure melje, če ne, bom nehal pisat tle.
Al crknite do konca, al pa zrihtajte!
Sedaj ... sicer sem se nekaj opazoval če bi me kaj ščemelo tam dol okoli mandolin, pa me ne - torej upam da nisem tudi jaz med tisto "golaznijo"
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

P.s. Razmišljam pa tudi o možnosti, da gre v bistvu za neko trapasto teorijo zarote, kjer nek stric iz ozadja malce nagaja ...
crazy1.gif


Namreč tudi Sux ni zdržal 10. obletnice življenja, Alter je pa že nevarno blizu (letos
grims-1.gif
).
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Ma stran je na virtualnem strežniku ... whois ne najde IP blok lastnika, tj je na nekem "Črnem" in švoh strežniku ... ali je pa SQL databaza švoh strežnik. Možno je tudi, da je forum postavljen na najcenejši opciji gostovanja, pa rutanje upočasnjeno, ker imajo prednosti (priority) nastavljeno za večje odjemalce ... Pa tudi sam forum je brez potrebe koda zakomplicirana (bi bilo zadosti PhpBB2 zanj) ..

primer strani, ki se bliskovito odpre: (na 2/1 kabelski telemach)
http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?t=1202

Tale ima že lag - ko enkrat štarta gre
https://www.elektronik.si/phpBB2/index.php

Probajte si dodat v vašo (user) hosts datoteko tele stvari (prej si naredite kopijo one skrite datoteke za vsak slučaj)

127.0.0.1 google-analytics.com
127.0.0.1 googleapis.si
127.0.0.1 googleapis.com
127.0.0.1 ajax.googleapis.com
127.0.0.1 ajax.googleapis.si
127.0.0.1 oglasi.slo-tech.com
127.0.0.1 slo-tech.com/novice/

Če berete na ST novice, zadnji zapis/vrstico izpustite ! :::

Drugače pa PIPS ... pobija tudi sestradane bolhe v tepihih
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Ja,
priden.gif


... pa sem po novem letu opazil, da so na Tustelekomu onesposobili stare FTP od volje.net, pa slike iz mojih članko ne delajo več ... bom moral kaj storiti kmalu (jim zatežit, zakaj niso dali samo redirekt, če so fajle premaknili)... Na siol-u so mi lani pobrali fajle iz tračnega bekapa in mi jih poslali , ko se je zgodilo nekaj podobnega ... bo že en dan ...
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj torej : bi ga zažlajfal ali osposobil nazaj?