Novo pri Me2

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Očitno še. Ampak seznama posrednikov pa nimajo več - bodo očitno samo še, tako kot v samem štartu, preko spleta fural storitve.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik KdoZ pravi:
DA. In vsak dan so bolj aktivni!

Kaj več povej...
priden.gif
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
DINERSME2
ZA VAS SMO ZDRUŽILI NAJBOLJŠE

DINERSME2 17,77€/MESEC
neomejeno MIN

neomejeno MMS/SMS

7 GB

DINERSME2 7,77€/MESEC
250 MIN

250 MMS/SMS

1 GB

Za vas smo se združili najboljši. Ujemite našo posebno akcijsko ponudbo Diners Me2 in prestavite svojo komunikacijo v višjo prestavo! Zagotovite si vrhunsko mobilno napravo iPhone7 32 GB za ceno 777 €, ki vam je s kartico Diners Club na voljo za prijaznih 24 mesecnih obrokov.*

V udobju brezmejne sodobne telefonije lahko uživate izbranim Diners Me2 paketom, ki je pisan na vašo kožo.

* veljajo pogoji pravicne rabe skladno s splošnimi pogoji Diners Me2. Cena dodatnih enot: 0,05 EUR minuta, 0,05 EUR SMS/MMS, 0,05 EUR / MB. Premijske in ostale storitve, storitve opravljene v tujini ter klici in SMS sporocila v tujino se obracunavajo po ceniku MegaTel. Me2 je blagovna znamka operaterja MegaTel. Diners Me2 deluje v radijskem omrežju Telekoma Slovenije, kar zagotavlja najboljšo pokritost v državi in najvišjo kvaliteto delovanja storitev. Cena je zagotovljena, vezava narocniškega razmerja je 24 mesecev. Dobava telefona je možna samo skupaj z enim od paketov Diners Me2. Storitev je ekskluzivna za clane Diners Cluba, placilo storitve izkljucno preko Diners Club kartice.

https://www.me2.si/index.php?stran=diners
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To bodo take vrste, da bo potrebno angažirati varnostnike.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Pranje denarja, zakaj se pa te mini operaterji sploh ustanavljajo. za njimi so večja podjetja, ki jih koristijo za pranje denarja
 

adolfs

Zelenc'
15. jun 2017
1
0
1
Ja, če gledaš tako so eni redkih, pri katerih vsi podatki veljajo v SLO in EU. Zdaj imajo boljše pakete in boljše omrežje kot Telemach. Jaz grem k njim...
 

wolfyy

Zelenc'
11. jan 2018
11
0
1
Citat:
Uporabnik adolfs pravi:
Ja, če gledaš tako so eni redkih, pri katerih vsi podatki veljajo v SLO in EU. Zdaj imajo boljše pakete in boljše omrežje kot Telemach. Jaz grem k njim...

kakšen feedback? dela vse?
 

wolfyy

Zelenc'
11. jan 2018
11
0
1
Vidim ja...ni dobit niti enega uporabnika, da lahko potrdi da zadeve delujejo kot je treba.

pač paket za 5eur mi je ok...150min, 150sms in 1500MB, najboljše pa je da maš lepo naročnino in pozabiš na mobitel. Bo treba zgleda res na sparmobil it pa vsak mesec podaljševat :/
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Meni se zdi, da imajo korektno ponudbo, dober uporabniški vmestnik na netu in pakete, ki so pametno umeščeni. Npr za podatke se lahko uporablja "pogovorni" paketza 5 €, kjer je 1.5G podatkov, pri bobu za enako ceno dobim 1GB
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.810
198
63
Slovenija
ksz: tukaj se strinjam Earnahrdtom, trenutno v Slo ne najdem boljše ponudbe za 5 €. Obstaja kaj boljšega za enak denar?