Teroristi vzleteli z Brnika?! Panika na Easyjetu.

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
Ma kaki teroristi.
En potnik je slisal ko se je drugi potnik pogovarjal s svojim kolegom in je nekje vmes slisal besedo bomba in je povedal stevardesi, ta pilotu in je pristal.
Je pa cudno, da je bil na letalu kovcek, ki ni bil od nobenega potnika.

Ni pa zdej to, da so teroristi pri nas, pa da bo zdej nujno sranje v sloveniji.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
To, da so prisatli ker je nekdo rekel bomba, je smešno.

To, da je bila na letalu prtljaga, ki ni pripadale nikomur na letalu pa krepka piz'darija, ki so jo na brniškem letališču zakuhali.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ni nujno, ker je verjetno šlo za nahrbtnik, ki je bil čekiran kot ročna prtljaga in ga je lahko pozabil nekdo že na enem od prejšnjih letov, pa ga je kabinsko osebje spregledalo. To bi bilo najbrž možno?
Sicer je po svoje res smešno, ampak po drugi strani skrb vzbujajoče, kakšno štalo so sposobni narediti iz nič. Očitno bo treba na poletih biti tiho, sicer te hitro utegnejo obtožiti terorizma in zapreti.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
če lahko vsak bizgec na samaljot prinese bombo jo bom za lastno varnost še sam.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
In take situacije so smrtno resne ker gre za velike malomarnosti pri pregledih, da me še bolj skrbi vse skupaj je to da se nekdo od mojih poslužuje teh letov mesečno nekajkrat prav na tej liniji.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.302
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik retro pravi:
In take situacije so smrtno resne ker gre za velike malomarnosti pri pregledih, da me še bolj skrbi vse skupaj je to da se nekdo od mojih poslužuje teh letov mesečno nekajkrat prav na tej liniji.
Kje ti vidiš malomarnost?
sprasujem se.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
V kolikor prtljaga ni bila od nobenega potnika iz tega leta in so jo našli kot; da je brez lastnika ??? Tudi ročna prtljaga se čekira !!
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
V kolikor prtljaga ni bila od nobenega potnika iz tega leta in so jo našli kot; da je brez lastnika ??? Tudi ročna prtljaga se čekira !!
Pa a beres ti kaj kdo drug v temi napise? Ze dvakrat so ti napisali da podatek, da je bila prtljaga brez lastnika - ne drzi.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Zanimivo da si sedaj postavljaš ta vprašanja. Jaz si jih postavim preden karkoli napišem.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
No na koncu se bo ugotovilo da so se trije deci mal hecali pa gpvorili bomba in ostale stvari. Al so bli pod gasom al ne pa noben ne pise. Upam pa, da v kolikor so se zajebavali, da bojo mogli povrnat vse stroske. Ce gledam slike so sprozli vsaj 2 evakuacijska "slide"a na letalu, to je pa kr velik znesek da popravijo. Tudi letalo ne more polno zasedeno letet, ce nima vseh moznih zasilnih izhodov delujocih.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Če so se na lepem začeli dreti "Bomba!", potem je to neslana šala in bodo morali prevzeti odgovornost, če pa so se zgolj pogovarjali o, na primer, vodikovi bombi potem to ni niti neslana šala, še manj pa grožnja. In če jih bodo zaradi slednjega klicali na odgovornost, potm se moramo vprašati ali si res želimo živeti v takem svetu. Če bo šlo tako naprej, bo kmalu več ljudi ubila policija iz strahu pred terorizmom, kot teroristi sami.
In politiki govorijo "Ne bomo se pustili, ne bodo nas premagali." Z vsakim takim ukrepom, kot se je zgodil včeraj in z vsakim neracionalnim omejevanjem svoboščin, so nas že premagali in to ravno po nareku teh istih politikov.