Kaj je, Alter !!?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Te bo hudič vzel? Že tako te je 3/4 uporabnikov zapustilo, sedaj pa sopihaš kot star počen ekonom lonec, da bi te še tistih par preostalih lojalnežev osvobodilo ali kako?
confused-1.gif


Mu mater,
crazy1.gif
, s šajtergo greš hitreje kot pa tule, zadnja 2 meseca!
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

To vidimo vsakič ko ga pokažejo na TV ali cajtengah. V bistvu je bolj pravilen izraz: "slok"
grims-1.gif
. Da mu pa možgani delajo v rikverc, - tega pa slika ne pokaže. Pokažejo dejanja.

Ampak jaz sem se obregnil ob Alter. Bo to še kdaj začelo normalno delati ali bo treba župnika klicat?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne morm verjet ... - sem moral ravno jaz popizdit?
sprasujem se.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Potem pa pogledaš dol pod moderatorje, pa več kot 20 moderatorjev, kolk je potem šele Adminov
rolleyes-1.gif

Pa nč od nč, megla, tema....štekanje....
Saj je več moderatorjev kot tistih rednih navadnih uporabnikov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.313
5.836
113
pri taščici
Tipicno slovensko.
Deset birokratov pa en delavec....

Kaj je dobil alter danes za zajtrk. Ste ga iz 1,5V priklopil direkt na linijo TES6 s 400kV?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.469
8.943
113
Ni druge, kot da se naredi mesečna naročnina 2 eur, neka močna reklama o super duper politično necenzuriranem forumu in MaverickT lahko da za orng piknik vsaka dva meseca
smile-1.gif
Pa še žajf in podobnih talentov se forum znebi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če uvede Alter naročnino, bo crknil že v luftu!
rolleyes-1.gif
. Še preden bo dol padel.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Nazaj bi morali oživet Mobisux, ker Alter je prepočasen, kot naša birokracija. Pritisnem oznako za <odgovori> in mi tablica ugasne displej, preden Alter naloži stran za odgovor.
hysterical-1.gif

Kaj mu strežnik poganja procesor Celeron 133
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Se strinjam, toda potem bi moral neki cenzorski moderator lepo prenehati z moderacijo.
Aha, tisti edini, ki vsaj nekaj naredi v smeri preprečevanja sranja po forumu. Le zakaj ti ne paše
evil.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
A se še komu ko odpre Alter prikažeobvestilo antivirusa, da potrdilo ni vredno zaupanja in naj blokiram stran?
Saj bi naredil printscreen, pa ne znam...... ;-)
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Nazaj bi morali oživet Mobisux, ker Alter je prepočasen, kot naša birokracija. Pritisnem oznako za <odgovori> in mi tablica ugasne displej, preden Alter naloži stran za odgovor.
hysterical-1.gif

Kaj mu strežnik poganja procesor Celeron 133
cry12bpy.gif
Intel 286 na dial-up povezavi
sprasujem se.gif

Hitrost pobesnelega polža
jezen.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Nazaj bi morali oživet Mobisux, ker Alter je prepočasen, kot naša birokracija. Pritisnem oznako za <odgovori> in mi tablica ugasne displej, preden Alter naloži stran za odgovor.
hysterical-1.gif

Kaj mu strežnik poganja procesor Celeron 133
cry12bpy.gif
Intel 286 na dial-up povezavi
sprasujem se.gif

Hitrost pobesnelega polža
jezen.gif

12 MHz - zero wait state
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pri NWOju ste padli na listo sumljivih, ker nočete tuliti ,,refugees welcome, zato vse povezave šnirajo čez strežnike NSAja, kjer vas avtomatsko procesirajo. Ampak to ni problem, imajo dobre mašine.
Tudi naši šalabajzeri so zahtevali šlingo preko svojih serverjev in tu se prvič zabremza. Dnar za dobre stroje so pokradli in nafehtali, kar so drugi stran metali. Ampak tudi to bi še bilo znosno.
Eden in edini je izvedel, da ga nimate preveč radi in celo pljuvate po njem, zato je tudi on zahteval šlingo preko njegovega centra, tam se pa ustavi, ker delajo še vse ročno. Penzjonisti na roke prepisujejo vaše izjave in podatke in razumljivo, da morajo precej na gosto ustavljati promet, da sfolgajo.
To je to.
Najebal ste ga.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Verjetno bo res najbrž tako, ... ampak bmk! Pravkar pakiram eno konkretno smrdečo škatlo z 2 tedna starim pasjim drekom in bom z užitkom počakal, da ga bodo tisti cenzorji razpakirali
evil.gif
. Zraven nameravam dodati še nož in vilice za dobertek. A - če dodam še en zobotrebec, bo že preveč osladno?