Grčija - kam?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
sj iščem pocen letalsko karto pa nikjer ne najdem

Pa kupi malo dražjo če ni tiste ta poceni
hysterical-1.gif
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Kje pogledate, kateri otok v grčiji je še vedno obremenjen z begunci? Recimo a je Samos še vedno? Na agencijah verjetno ne povedo iskreno....
cool-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Opažam. A vseeno iščem kakšen dober predlog kam pogledat za en pameten aranžma.
Za cca. 500-600€ se bo po mojem že našlo nekaj.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Lani bil na Samosu, svetujem. Super otoček, ravno prav obvladljivo velik. Zna pa bit da je gori kar nekaj beguncev. Sicer pa kaj je s tabo narobe? Jaz ko sem lani klical na eno znano SLO agencijo za ta Samos in vprašal kakšna je situacija z begunci in mi agentka obtožujoče reče oz. vpraša: GOSPOD, PA TO SO JA ENI NAVADNI SIROMAKI. Mater.. res jim ni jasno...

u kermu hotelu si bil na samosu?
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
nisem gledal, samo zadnjič ko sem bil dol sem se menil s kolegi iz Beograda, pa pravijo da so kar sprejemljive cene...
bom mal povprašal pri katerih agencijah so gledal...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Lani bil na Samosu, svetujem. Super otoček, ravno prav obvladljivo velik. Zna pa bit da je gori kar nekaj beguncev. Sicer pa kaj je s tabo narobe? Jaz ko sem lani klical na eno znano SLO agencijo za ta Samos in vprašal kakšna je situacija z begunci in mi agentka obtožujoče reče oz. vpraša: GOSPOD, PA TO SO JA ENI NAVADNI SIROMAKI. Mater.. res jim ni jasno...

u kermu hotelu si bil na samosu?

Prvo so nekaj zajebali in so naju dali 2 dni sem http://www.armoniahotels.com/armoniabay/

Hvala bogu da so zajebali, tukaj je res bilo top, bolj butična zadeva, ni guzve, lep razgled, top bazenček, dober zatrk, je pa hotel gay friendly koliko se mi je zdelo saj je bilo kar nekaj parčkov (ženskih).

Potem so naju premestili tja kamor sva rezervirala in sicer: http://www.arion-hotel.com/

Tudi Arion štima, lepe sobe, hrana kaj hočeš, ni da ni, dobro...

Je pa tako... ne vem kako je zdaj, takrat ko sva bila midva (ne vprašaj me katerega leta, rekel bi predlani) so bili ravno začetki begunske krize in so že bile tu pa tam po pristaniščih skupine beguncev, drugje sploh podnevi jih ni bilo nikjer zaslediiti v kolikor te to pač moti... namreč... Turčijo vidiš preko tako da če kje bodo tam
smile-1.gif
Sicer pa lep otok, bi še šel, Kokkari je to kar sem ti dal hotele, je pa res da tukaj konstantno bolj ali manj pihlja...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja, pa itak moreš vzel Rentacar, ga pustis na parkingu hotela in je to to... Drugih hotel pa žal ne poznam ne morem svetovat...