Razlaga donosnosti Življenskega zavarovanja

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Vidim da nekateri tukaj ne znate brat. Kot sem v predhodnem postu omenil da sem v letu 2013 dvignil predujem, skladno z velikostjo predujema in pripadajočih davkov se je vrednost premoženja na polici zmanjšala (razvidno na dopisu za stanje police na dan 31.12.2013). Problem je v temu da se je število enot - točk posameznih skladov zmanjšalo v letu 2016 (glej slike v prvem postu) (za en sklad obstaja razlaga za ostale pa ne).

PS: Danes dobil klic novega Agenta kateri me je obvestil da raziskuje mojo zadevo.

Poročam naprej ko bo kaj novega.

LP!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.198
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Aaa te fore
smile-1.gif


Ej Matej, kaj pa une tvoje fore, a si se že spomnil, a se boš raje budalo delal, da kao ne bereš teh postov
rolleyes-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Citat:
Uporabnik ssokec pravi:
Vidim da nekateri tukaj ne znate brat.
Naj te seznanim, jaz znam brati. Predujma, če si ga dvignil in ga nisi vrnil, ni več. Seveda pa je premalo podatkov (dokumentov) da bi ti lahko na podlagi njih podal točno informacijo.
nahrung002.gif
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Ponovno se oglašam, prosim za nasvet na koga ali kaj se naj obrnem za nasvet oziroma pomoč pri reševanju moje zadeve. Do danes nisem dobil nobenege odgovora s strani zavarovalnice na mojo mail oziroma pritožbo (glej prvi post), katera je bila posredovana na zavarovalnico dne 25.04.2017, Po telefonu za odgovor dobivam same "BUČKE". Glede na to, da na odgovor čakam že toliko časa zanesljivo sumim na zgoraj omenjen APP. A je res takšen problem iz sistema potegnit podatke o mojem varčevanju (nekaj klikov po namenski aplikaciji), a je res samo ena oseba na celi zavarovalnici ki lahko to naredi (veste gospa je pravkar prišla iz tujine in še ni preračunala vase police). WTF!!!
Sej ni čudno kam gre ta svet oz. naša država.

LP!
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Kr mirno, vse bo uredu.

A ful nujno rabis denar??

Ej a si ti imel premiji 100 eur?
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Za denar trenutno ni krize, sam čutim na ledvičnih kamnih, da me nekdo skuša nategnit (pa verjetno ne sam mene).
Začetni obroki so bili skupno 50EUR/ mesec:
- zavarovanje 10EUR,
- skladi 40EUR,
oziroma 480 EUR/leto (cifra na pogodbi), zadnji plačan obrok je bil cca 67 EUR.

LP!
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A si vzel predujem 80% leta 2013. Torej po predujmu se ti premija ni dvignila?
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Predujem 60% (to je bil maximum katerega sem lahko dvignil). Pri stanju na dan 31.12.2013 je bila upoštevana razlika dviga. Premija se mi po dvigu ni spremenila.

LP!
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
V petek zjutraj sem po mailu zopet poslal pritožbo oziroma zahtevo za razlago nejasnosti glede mojega problema, Od enega gospoda sem dobil samodejni odgovor "out of office".
Mail sem naslovil na gospode kateri so bili podpisani na zadnjih obvestilih s strani zavarovalnice in zaposlene s kateremi sem bil v stiku ob tem mojem problemu ter še na dva njihova generična maila info@zav-sava.si in upravljanje.osebna@zav-sava.si.
Glede na to da nisem dobil nobenega odgovora predvidevam da na omenjeni zavarovalnici ob petkih ne delajo.

LP!
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Nekdo celo dela na zavarovalnici, včeraj dobil mail s sledečo vsebino:

Spoštovani g. xxxxxx,

Po zadnjih informacijah, ki sem jih dobil boste v kratkem prejeli odgovor na vaša vprašanja. V imenu Zavarovalnice Sava se vam opravičujem za slabšo odzivnost na vaša vprašanja. Se bomo potrudili da vam čimprej pripravimo odgovor na vaša vprašanja.

Lep pozdrav,
 

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Kot sem že pred časom obljubil, da vam javim razplet mojega primera:

Za odgovor so potrebovali skoraj 1 mesec (dobil danes po navadni pošti).

V odgovoru so zopet "Bučke", kao da je pri njih vse vredu, da je napaka bila samo na izpisu, in da bi ob izplačilu dobil pravilni znesek.
bonk.gif


Da njihova zgodba oziroma pravljica ne drži imam dokaz (Izpisek mojega premoženja na dan 25.4.2017, katerega sem dobil na zavarovalnici, na katerem je razvidno da le to znaša samo 2.738,06 EUR).


slika se mal slabše vidi:

23700750_z.jpg


23700749_z.jpg


Delite mojo zgodbo s širnim svetom (nimam Face Book-a), naj bodo še drugi pozorni na morebitne "zmote" njihovih zavarovalnic.


LP!
 
Nazadnje urejeno: