Depeche Mode

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
a se še komu zdijo predrage karte za Ljubljano (od 100 naprej) ...?
gledam Bratislavo, od 45 naprej, München 57 naprej ...
kaj naši bodo spet odpovedali koncert, ker bo premalo prodanih kart? DM so mi všeč, ampak 100 ne morem dat. in niti nočem ... grem raje na Slovaško ...
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
parter (kjer se koncerti poslušajo, da si v filingu) je od 94 naprej ... rdeči ring je pa res od 45 naprej. ampak kje je rdeči ring, tik pod stropom?
meni se zdi za slovenske razmere predrago ...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.240
113
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
meni se zdi za slovenske razmere predrago ...
Glede na število že prodanih kart - nisi ciljna skupina.

Do koncerta še 7 mesecev pa se govori da je zadeva že skoraj pokrita iz prodanih kart.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
kul. me veseli za organizatorje ... smo pa pred leti ostali brez Michaela Jacksona, Madonne in še koga na račun požrešnosti ...
je pa res, da nisem ciljna skupina za DM. pač stotke mi niso vredni ...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
kul. me veseli za organizatorje ... smo pa pred leti ostali brez Michaela Jacksona, Madonne in še koga na račun požrešnosti ...
je pa res, da nisem ciljna skupina za DM. pač stotke mi niso vredni ...

All i wanted, All i needed, is here... in my wallet...
smile-1.gif

Cents are very unnecessary...
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
bil in se zadovoljil s kartami na rdečem ringu. top filing, dvorana razprodana, na našem delu nekaj slovencev, veliko hrvatov, precej italijanov. super je blo, akustika tam zgoraj sicer slabša, ampak vseeno dober vtis. ni mi žal. organizacija na vrhuncu, brezplačni busi so po koncertu lepo čakali potnike, bilo jih je dovolj, v glavnem thumbs up ekipi in seveda depešom.