Soundbar Q Acoustics Media 4

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Kupujem soundbar za TV, radio, glasbo in playstation v glavnem vse v enem Je v redu ali bolj žalost. Všeč mi je, ker ima integriran nizkotonec in zavzame malo prostora. Teh škatel je toliko, da človek ne ve kje bi začel. Ga kdo ima?

https://www.qacoustics.co.uk/q-acoustics-m4-soundbar-with-built-in-subwoofer.html

q_acoustic_media4.jpg
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.398
239
63
V tem cenovnem rangu z vgrajenim nizkotoncem je tole odličen soundbar, enako dobra alternativa je npr. še Yamaha YSP-1400. Lahko si sam prebereš primerjavo: Yamaha
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.398
239
63
Denon je defenitivno dobra opcija, ampaj glede na to, da je skoraj 2x dražji, vsaj po mojem osebnem mnenju ni vreden razlike v ceni, ker je tudi qAcousticsM4 odlična opcija.

From a sonic perspective, the HEOS HomeCinema is certainly one of the best soundbars on the market, giving old favourites like the Q Acoustics M4 and Arcam Solo Bar a run for their money. Its power, scale and open presentation make Blu-ray movies a blast, but it also has the subtlety and tonal balance to make music shine.

Sadly, the Denon loses Brownie points in other areas. The lack of a physical remote and front display panel leave you reliant on phone app for most functions, and little niggles with the app don’t help its cause. And although the Denon offers a decent feature list, the lack of hi-res audio, Bluetooth and 4K support stick in the craw at this price.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Sicer pa tudi jaz kupujem nekaj za v spalnico, v dnevni imamo ob Bosa, za v spalnico pa nebi dajal 1k€+, torej gledam nekaj podobnega kot je tukaj v debati.

Nekako mi je bolj všečen Denon, kaj pa sama kvaliteta zvoka, je že kdo poslušal oba, oz. jih je možno kje slišati?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Je HEOS-a home cinema sploh možno dobiti v Sloveniji, oz. kje?

Uvoznik ni vedel, kje naj bi ga imeli, je pa rekel, da če ga kupim v tujini garancija ne velja pri nas.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Ufff vse precej drazje kot tujina (amazon uk).

Bom verjetno narocil kar preko amazona pa ceprav ne bo garancije, upam da bo stvar vseeno delovala
smile-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Evo danes sem naročil pri Playroom-u Q-acousticsa. Dobil sem še dober popust, pa še prepričali so me, da je zvokovno baje precej boljši od Heos-a Homecinema.

Poročam, ko dobim in stvar sprobam
smile-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
No pa ga imamo Q-acousticsa
smile-1.gif


Prvi vtisi so fenomenalni in je zvok res odličen, tudi basi so super.

Vsekakor priporočam.

Je pri vseh teh soundbarih tako, da se ne povežejo preko BT-ja na TV?

Namreč normalno se mi poveže preko BT-ja na iPhonu v momentu, TV pa niti ne zazna soundbara.

Sedaj imam povzanega preko optičnega kabla in je ok.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jaz tudi imam ta soundbar. S kvaliteto zvoka sem zadovoljen, bi pa imel malo več basa. Mogoče kdo ve kakšen woofer lahko priklopim dodatno gor?