Policija

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Ne vem, v čem je problem, če poje svoje pesmi. Ne poznam jih in ne vem, če grozi kateremu drugemu narodu ali kako? Njegova Zaustavi se vjetre mi je ena boljših balad ali kako že...drugih pa ne poznam.

bonk.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Zanimivo, da nimamo enakih vatlov za vse:

http://reporter.si/clanek/slov...jubljani-512727

Vse jasno zakaj je svet v riti. Čisto vsak bedak lahko trosi neumnosti.

Velja za tebe reporter požar 4x8 telex, zdaj še Apollo ne razume 2+2
aplauz.gif


Komur ni jasna razlika med pevcem ustaših pesmi in babo ki ne poje četniških pesmi, je pa koketirala in bila vzdrževana s strani četnikom, mu ni pomoči.

Koncert ustaša bo ali ne bo? Kakšna je situacija trenutno?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Zanimivo, da nimamo enakih vatlov za vse:

http://reporter.si/clanek/slov...jubljani-512727

Vse jasno zakaj je svet v riti. Čisto vsak bedak lahko trosi neumnosti.

Velja za tebe reporter požar 4x8 telex, zdaj še Apollo ne razume 2+2
aplauz.gif


Komur ni jasna razlika med pevcem ustaših pesmi in babo ki ne poje četniških pesmi, je pa koketirala in bila vzdrževana s strani četnikom, mu ni pomoči.

Koncert ustaša bo ali ne bo? Kakšna je situacija trenutno?

Zdej ce ti ne dojames, da sta zame oba enaka pac ne dojames. Pa se nikol nisem uzigal ko je ona prisla koncertirat pa se niti v tej temi ne bi (ker je itak provokacija s strani 32ke) ce ne bi snecko napisal da ceca pa res nima nic s cetniki.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Enaka sta res, ampak sporočilo nastopajočega na koncertu je pa čisto nasprotje. Se strinjaš?

Zato je traba koncert ustaša prepovedat, koncert četnice pa strogo nadzorovat in sproti kasirat neumen folk ali izvajalca če poveličuje četništvo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Enaka sta res, ampak sporočilo nastopajočega na koncertu je pa čisto nasprotje. Se strinjaš?

Zato je traba koncert ustaša prepovedat, koncert četnice pa strogo nadzorovat in sproti kasirat neumen folk ali izvajalca če poveličuje četništvo.
Jaz nikjer nisem napisal da je njuna glasba enaka.

Ampak ocitno tudi ti ne razumes. Zivis v Sloveniji, raju s pravicami. Enostavno ne mores koncerta prepovedat zarad muske. Ker bi na neki sodni instanci taka prepoved padla. Ko pa se zacne javno napovedovat da bo neka mnozica poskusala preprecit drugi mnozici udelezbo.... no to je pa varnostno tveganje...
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Se vedno ne razumem. Torej se enkrat: grozi srbom v pesmih? (Potem se strinjam, da ne sme nastopat)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Naj si nihče ne zatiska oči da ustaštva ni. Nekje doma imam še leta 93 v Metkoviču kupljeno značko "U", ki so jo takrat dol nosili VSI. In ta folk se ni spremenil in ravno zaradi namigovanja (pa še kaj več) na to temo je Perkovič tako uspešen.

utase.jpg


Koncerta se seveda ne sme prepovedat, je pa treba zagotovit da se spoštuje zakon in recimo takele odstraniti, koncert pa v primeru prepevanja ustaških pesmi prekiniti.

19194641042083420.jpg


thompson2_30062013_cropix.jpg


Folk je res bolan:

u410.jpg


Ali pa tole:

Thompson4.png
 
Nazadnje urejeno:

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Čisto mimogrede- kaj imamo navadni Slovenci s Četniki ali Ustaši? So nas kdaj okupirali? So kdaj izvajali zločine nad nami? Kako ločim Srba od četnika ali Hrvata od ustaša? Naj se s četniki ubadajo Srbi, z ustaši Hrvatje. Mi imamo itak z domobranci več kot preveč dela.

PS- argumenti policije pa se mi zdijo cinični. Vsak prireditev je varnostno tvegana. Če razpolagajo z zanesljivimi informacijami, da hoče neka skupina agresivno nastopiti proti ljudem potem naj ravnajo preventivno in glavne akterje v tej skupini aretirajo in obtožijo za spodbujanje nasilja, ne pa da prepovedo prireditev.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Na levičarski koncert pa se gre lahko?
pa kaj teb ni in ni jasno??? Tolkrat ti je nekaj objasnjeno, ti pa še kr lajaš v luno. A ti je sploh možno kaj dopovedat?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Če razpolagajo z zanesljivimi informacijami, da hoče neka skupina agresivno nastopiti proti ljudem potem naj ravnajo preventivno in glavne akterje v tej skupini aretirajo in obtožijo za spodbujanje nasilja, ne pa da prepovedo prireditev.
.... potem ostane prazen prireditveni prostor.

Sicer pa, naj ujoti ostanejo kr pr seb doma, pa naj prepevajo o kom hočejo. Jih je že velik ostalo v Slo po 2ww, zdej se pa kregate čigave so kosti
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Komu, pa potem mi grozimo s pesmijo Hej mašinca zagodi , naj odmeva povsodi Naš pozdrav iz svobodnih gozdov! ... na Slovenskem smo mi gospodar!
evil.gif
Mater ste vsi že fu... s tem Thomsonom. Naj ma koncert, pa koga qrac briga.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Lejte zdaj kaj ste naredili
grin1.gif


Ne razumem tveganja. Kaj a bi obiskovalci lomili sipe izlozb in avtov po koncertu ali kaj? Saj drugi kot njegovi fani, po vase ustaski fani ne bi sli na koncert, kje je problem? IMO je vec tveganja pri mb-ol tekmi.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Se vedno ne razumem. Torej se enkrat: grozi srbom v pesmih? (Potem se strinjam, da ne sme nastopat)

Poveličuje klanje v Jasenovcu in ustaštvo do današnjih dni. Celi svet mu prepove mi pa ne smemo?

se svastika sme uporabljati na način kot so jo nacisti? Nacistični simboli, pesmi itd.

Kje vam je razgledanost ljudje? V šole niste nič hodli?
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ce pa noben ne razlozi zadev. Vsi nekaj na pol in se to na pamet.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Lejte zdaj kaj ste naredili
grin1.gif


Ne razumem tveganja. Kaj a bi obiskovalci lomili sipe izlozb in avtov po koncertu ali kaj? Saj drugi kot njegovi fani, po vase ustaski fani ne bi sli na koncert, kje je problem? IMO je vec tveganja pri mb-ol tekmi.

poanta je v tem da je ded pristaš ustašev, javno in sam se je do tega opredelil. Kot takšen krši zakone o poveličevanju nacizma, fašizma, ustaštva itd. Vse to izhaja tudi iz njegovih pesmi.

Po celi EU je to jasno, le vam nevednežem in potomcem kolaborantov je hudo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Saj pa pri nas tudi eni strastno zagovarjajo domobrance, pa ni takega odpora.

Seveda ni odpora. Saj pa vidiš @denisa da so mu moralne vrednote in prepovedi na tem svetu španska vas. Hudo žalostno je da vam ni jasno v čem je problem.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ker imas fasistov ze kar nekaj okoli sebe in ker jih bos dobil se vec, mene neki znaki nic ne motijo, zdijo se mi pac nepotrebni.