Samsung S7 Nougat ja ali ne?

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Žal pri Samsungu tega ni.. če hočeš prejet MMS moreš vklopit podatke.. Kar se tiče zaslona isto ne gre.. Če pa obstaja posebi aplikacija pa ne bi vedel.. itn..

V čem je fora, da je dejansko vsak nov telefon še slabši od prejšnjega???
Zakaj ne dovoliju uporabnikom, da sami določajo kako in kaj bi radi imeli?

A se vsaj pri sporočilih, da nastaviti tako kot je imel kitajski Mlais M7, da se je ob sporočilu naredila kljukica, ko je bilo sporočilo poslano in potem druga kljukica, ko je bilo sporočilo dostavljeno?
Niti te preproste stvari ta nov J7 očitno nima.
10.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Samsung nikoli tega ni imel neglede na leto izida telefona.. Pač tko je eni majo drugi nimajo..
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Samsung nikoli tega ni imel neglede na leto izida telefona.. Pač tko je eni majo drugi nimajo..

Končno najdem telefon, ki mi je kar všeč(Samsung S7), potem pa ne omogoča niti takih osnovnih zadev kot jih stara Nokia C7 ali pa kak kitajski telefon....

Sem mislil, da so vse te preproste stvari stvar Androida in ne glupih izdelovalcev telefonov.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
En star Sony to omogoče, samsunga s tem še nisem videl. Je annoying ja, v večini primerov. Edino prav pride, ko si v nekem delu sveta, od boga pozabljenem, pa se ti en hepan spomni poslat mms... pri samsungu lepo počaka 1 teden, pri Sonyu plačam za 200 kb veliko sliko par € ker nisem imel možnosti zavrnitve
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Samsung nikoli tega ni imel neglede na leto izida telefona.. Pač tko je eni majo drugi nimajo..

Končno najdem telefon, ki mi je kar všeč(Samsung S7), potem pa ne omogoča niti takih osnovnih zadev kot jih stara Nokia C7 ali pa kak kitajski telefon....

Sem mislil, da so vse te preproste stvari stvar Androida in ne glupih izdelovalcev telefonov.

Poslušaj žid, kupi si paket za tistih par € več na mesec kjer boš lahko imel vklopljen prenos podatkov
evil.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Poslušaj žid, kupi si paket za tistih par € več na mesec kjer boš lahko imel vklopljen prenos podatkov
evil.gif

Ne gre zaradi enot.

Enostavno sem alergičen na to, da mi telefon stalno nekaj prenaša sem ter tja in se mi vseskozi kažejo reklame....
Če imam prenos podatkov izklopljen pa vsega tega ni in se takoj lepše počutim.
cool-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
En star Sony to omogoče, samsunga s tem še nisem videl. Je annoying ja, v večini primerov. Edino prav pride, ko si v nekem delu sveta, od boga pozabljenem, pa se ti en hepan spomni poslat mms... pri samsungu lepo počaka 1 teden, pri Sonyu plačam za 200 kb veliko sliko par € ker nisem imel možnosti zavrnitve
grin1.gif

A Huaweiji imajo pa lahko takole lepo rešeno, da sam pač nastaviš tako kot ti paše.
Nek Samsung, ki baje dela najboljše telefone na svetu pa te uboge a uporabne možnosti sploh nima.
bonk.gif


Pa še ene par takih gluposti sem našel.
Res ne vem zakaj jim Google sploh pusti spreminjat Android, ki to možnost očitno ima.

mmsi.png
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ne vem kaj komplicirate, tisti ki se bojite za količino prenosa pri mms na Samsungu. Pač izključite auto retrieve pod nastavitvami v sms>multimedia in boste pač ročno prenašali slike.

Tudi ne vem o kakšnih reklamah se tukaj govori, če so podatki vklopljeni? Reklame so samo na zastonjskih appih, pa še tam ne pri vseh.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Fikus dobrodošel v 21. stoletje in ero polizdelkov strica Googla. Zate je res stara C7 še najbolj primerna.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
En star Sony to omogoče, samsunga s tem še nisem videl. Je annoying ja, v večini primerov. Edino prav pride, ko si v nekem delu sveta, od boga pozabljenem, pa se ti en hepan spomni poslat mms... pri samsungu lepo počaka 1 teden, pri Sonyu plačam za 200 kb veliko sliko par € ker nisem imel možnosti zavrnitve
grin1.gif

A Huaweiji imajo pa lahko takole lepo rešeno, da sam pač nastaviš tako kot ti paše.
Nek Samsung, ki baje dela najboljše telefone na svetu pa te uboge a uporabne možnosti sploh nima.
bonk.gif


Pa še ene par takih gluposti sem našel.
Res ne vem zakaj jim Google sploh pusti spreminjat Android, ki to možnost očitno ima.

mmsi.png

Torej če ti jaz pošljem MMS s sliko boš ti dobil sliko in jo boš lahko gledal, BREZ prenosa podatkov? Kako pa? Ti verjetno dobiš obvestilo o prejetem MMSu, katerega ti potem prenese, ko odpreš mobilne podatke. Kolikor mi je znano MMSi delujejo le prek mobilnega omrežja (vsaj na androidu).
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
MMs dobiš, v ozadju se ti vklopijo mobilni pdatki samo za toliko časa, dokler se ne prenese sporočilo, potem se izklopijo.

Fikus, ko pošlješ sms, da se ti prikaže kljukica in ko dobi uni na drugi strani dostavljeno, se ti prikaže še druga kljukica, pa je na voljo aplikacija Textra, katera to omogoča.
zmaga.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik map pravi:
Fikus dobrodošel v 21. stoletje in ero polizdelkov strica Googla. Zate je res stara C7 še najbolj primerna.

Sploh ne morem verjet, da res živimo v času polizdelkov.

Ni mi pa jasno zakaj?
Glava me boli, kako zelo glupe napake imajo celo najboljši telefoni.
Razvijalci gotovo niso tako glupi, očitno se namenoma prav norca delajo iz ljudi, ker smo očitno take ovce, da vse pokupimo, potem dajo pa v naslednji verziji nekaj več emojev, popravijo dve stari napaki in naredijo tri druge in čez eno leto pri novi verziji spet isto....
bonk.gif


Bolje, da ne začnem govoriti še o avtih in kaj vse je omogočala moja katrca, najboljši novi avti pa marsikaj tega niti slučajno ne morejo omogočati.
bonk.gif


Kot kaže bo res moj glavni telefon očitno še par let ostal C7, ker me pri njem še od vseh telefonov najmanj boli glava.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
MMSe dobiš in pošlješ enako kot SMSe, nič ti ni treba vklapljati podatke in razmišljati še o tem.

Ravno to naj bi bil smisel pametnega telefona, da razmišlja namesto tebe in čimveč naredi sam po naših navodilih, ki jih lahko nastavimo po želji, če pa niti tako osnovnih stvari telefon ne zmore, potem je pa res vseeno, če ostanem na stari C7, ki vsaj take osnovne stvari zna narediti sama
cool-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
MMs dobiš, v ozadju se ti vklopijo mobilni pdatki samo za toliko časa, dokler se ne prenese sporočilo, potem se izklopijo.

Fikus, ko pošlješ sms, da se ti prikaže kljukica in ko dobi uni na drugi strani dostavljeno, se ti prikaže še druga kljukica, pa je na voljo aplikacija Textra, katera to omogoča.
zmaga.gif

Hvala za ta nasvet, ta Textra
cheer.gif
bi bila res krasna, če bo to res delovalo-bom poskusil ko dobim spet v roke ta samsung.

A slučajno poznaš še za kakšno aplikacijo, ki bi omogočala, da je zaslon res stalno zaklenjen in ugasnjen, dokler ga ne odklenješ s prstnim odtisom.

Zdaj vsak, ki pride mimo lahko pritisne na tipko, prižge zaslon in vidi klice, sporočila, obvestila, opomnike,....
bonk.gif
a se res ne da to nastaviti tako, da je zaslon vedno ugasnjen razen takrat, ko ga prižgeš s prstnim odtisom?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Sej nevem kaj kompliciraš.. v meni sms ali klice ne more prit če ni njegov prstni odtis ali če ne pozna drugega načina odklepa kot je pin koda itn.. Razen če pred domačimi kaj skrivaš pa zato to rabiš
evil.gif


Zaslon lahko vklopiš zato ker je z strani power gumb in mim tega ne moreš..

Zato ti ostani na svoji Nokiji pa boš imel mir ker ta novi telefoni niso za take kot si ti žal..
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: