uporabnik:
geslo:

Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1 2 3 4 (prikaz vseh)
dem
novinar
*

Registriran od: 04.08.2011
Sporočil: 1712
Samsung S7 Nougat ja ali ne?
      #2578153 - 16.05.2017 16:26

Pri hiši sta S7 in S7 edge. Na obeh čaka posodobitem androida (Telekom). Naložiti ali ne?

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
srv
novinar

Registriran od: 27.08.2008
Sporočil: 1241
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: dem]
      #2578164 - 16.05.2017 17:05

Kaj pa če bi raje počakal na O

neo5468
občasni dopisnik
*

Registriran od: 17.05.2016
Sporočil: 73
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: srv]
      #2578179 - 16.05.2017 18:25

Seveda naložiti. Kakšen O. Hočeš da čaka 2 leti? Nougat je mnogo hitrejši na s7 kot Marshmallow.

amacar
trač pisalec

Registriran od: 29.04.2010
Sporočil: 2980
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: neo5468]
      #2578196 - 16.05.2017 19:29

Sam nisem opazil kakšne razlike v hitrosti (ne na boljše, ne na slabše), sej je pa pojavil bug ali dva, ki prej nista obstajala.

dem
novinar
*

Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: neo5468]
      #2578198 - 16.05.2017 19:29

Ni nobenih problemov z njim?

jernejd
profesionalec

Registriran od: 02.09.2007
Sporočil: 817
      #2578722 - 17.05.2017 21:29

Citat:

Uporabnik dem pravi:
Ni nobenih problemov z njim?

Meni dela bp (ni razlike proti prej). Sem naložil že kakšen mesec nazaj...

Jernej

yamahafazer
novinar
*

Registriran od: 15.03.2010
Sporočil: 1210

Predstavi.Se:
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: jernejd]
      #2578733 - 17.05.2017 21:42

Posodobi in ne delaj doktorata iz tega

--------------------
Kaj naj rečem no...
Šajerska

AvtoFun
v pokoju
**

Registriran od: 29.12.2007
Sporočil: 11345
      #2578737 - 17.05.2017 21:49

Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

koliko
novinar
**

Registriran od: 21.08.2007
Sporočil: 2017
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: AvtoFun]
      #2578772 - 17.05.2017 23:11

Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

In potem je android najboljši sistem na svetu za pametne telefone. Kdo to piše programsko kodo otroci v vrtcu? Neki vsznalci, ki o osnovi nimajo pojma? Toliko in toliko različnih sladic pa še vedno grenko za končnega uporabnika....

--------------------
Everything happens for a reason, sometime reason is you are stupid and make a bad decisions.

Cash
trač pisalec
**

Registriran od: 19.08.2007
Sporočil: 4438
Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: koliko]
      #2578773 - 17.05.2017 23:19

To se tudi jaz sprašujem. Zakaj posodabljati, če potem vse še bolj jebe. Kaj je namen posodobitve?

Steve
založnik
**

Registriran od: 13.08.2007
Sporočil: 7717

Predstavi.Se:
      #2578786 - 18.05.2017 06:11

Ja, ker jabolček pa še res nikoli ni imel težav po apdejtu

AvtoFun
v pokoju
**

#2578859 - 18.05.2017 09:50

Citat:

Uporabnik koliko pravi:
Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:

In potem je android najboljši sistem na svetu za pametne telefone. Kdo to piše programsko kodo otroci v vrtcu? Neki vsznalci, ki o osnovi nimajo pojma? Toliko in toliko različnih sladic pa še vedno grenko za končnega uporabnika....

Heh zdaj pa si že meni dojadil s tem tvojim iPhonom. Daj si no dopovedat da imaš na svetu zraven Appla še vsaj 50 znamk ki idelujejo telefone in verjamem da si še vedno večina ljudi ne kupi telefona zaradi OS-a ampak pač ker so mu všeč funkcije in ker mu je nek telefon "lep" in cenovno dostopen. Res ti verjamemo da je iPhone super telefonček in verjamemo ti da ti super deluje brez samcate napake, zdaj pa bodi faca pa se več ne oglašaj in ponavljaj ker si to vse že večkrat povedat

Jest
iPhone Guru

Registriran od: 26.07.2007
Sporočil: 12914

Predstavi.Se:
      #2578877 - 18.05.2017 10:21

Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:

Uporabnik koliko pravi:
Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:

Heh zdaj pa si že meni dojadil s tem tvojim iPhonom. Daj si no dopovedat da imaš na svetu zraven Appla še vsaj 50 znamk ki idelujejo telefone in verjamem da si še vedno večina ljudi ne kupi telefona zaradi OS-a ampak pač ker so mu všeč funkcije in ker mu je nek telefon "lep" in cenovno dostopen. Res ti verjamemo da je iPhone super telefonček in verjamemo ti da ti super deluje brez samcate napake, zdaj pa bodi faca pa se več ne oglašaj in ponavljaj ker si to vse že večkrat povedat

Kje pa je sploh omenil iPhone? Omenil si ga ti, pa niti nisi bil taprvi... ... on je samo komentiral svoj pogled na Android kar ni prepovedano... ali? ... Pa ga ne branim... in se tudi zavedam, da tudi jaz nisem napisal nic pametnega... samo spet dokazujes, da ste v bistvu "Apple haterji" tisti, ki v vsako debato o hruskah vpletete jabolka... obrgizena ali cela... to sploh ni tako pomembno

--------------------
Lp
Thomas

AvtoFun
v pokoju
**

Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: Jest]
      #2578911 - 18.05.2017 11:04

Vsi vemo na kaj namiguje in o Ajfonu nabija v vsaki temi. Pa da ne bo pomote, daleč od tega da sem Apple hejter. Imam že 3 generacijo iMaca ter tudi Macbooka Pro. Super izdelka ki nikoli ne crkneta in ki ju lahko po nekaj letih za pemeten denar prodaš dalje. Če bo iPhone 8 imel Notification light bom ga takoj kupil ampak kaj ko tega ne bo imel, no tako pač ostajam na Androdidu. Nevem kaj ti ni jasno?

AvtoFun
v pokoju
**

#2578915 - 18.05.2017 11:10

Aja pa prosim te na kolenih ne mi zdaj modro povedat da to iPhone že ima, če imaš v mislih tisti flash ki KAO utripa na vsakih 65 sekund

Jest
iPhone Guru

Registriran od: 26.07.2007
Sporočil: 12914

Predstavi.Se:
      #2578924 - 18.05.2017 11:30

Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:
Vsi vemo na kaj namiguje in o Ajfonu nabija v vsaki temi. Pa da ne bo pomote, daleč od tega da sem Apple hejter. Imam že 3 generacijo iMaca ter tudi Macbooka Pro. Super izdelka ki nikoli ne crkneta in ki ju lahko po nekaj letih za pemeten denar prodaš dalje. Če bo iPhone 8 imel Notification light bom ga takoj kupil ampak kaj ko tega ne bo imel, no tako pač ostajam na Androdidu. Nevem kaj ti ni jasno?

Saj mi je jasno, kaj si mislil... ampak dejansko je tako da veckrat "antieplovci" v kaksno debato vpletejo iPhone ... kot pa obratno... Za doticnega uproabnika vem, da je vcasih malo prevec "nasilen" s svojim mnenjem... ampak dejstvo pa je, da je to njegovo mnenje ... ki ga ima pravico imeti ...

Sicer smo ze zaslo iz teme... lahko pa vseeno dodam se to... da pac okusi so razlicni... Meni recimo lucka za notificatione ne pomeni nic... Sem imel kar nekaj casa v uproabi Huawei P10 in me je tista lucka prej motila, kot pa koristila... saj utripa za vsako malenkost... in tako dejansko stalno utripa ... Ko progledam vse in pustim telefon nekaj minut sam, ze pride kaksen mail, notificaion ali kaj podobnega, ki spet sprozi to utripanje ... Ampak to je tako... da ljudlje imamo razlicne poglede in potrebe...

--------------------
Lp
Thomas

dem
novinar
*

#2578925 - 18.05.2017 11:32

Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:

Kakšne težave pa imaš z BT-jem? Ga veliko uporabljam (avto, slušalka).

AvtoFun
v pokoju
**

#2578932 - 18.05.2017 11:43

V avtu mi dela normalno, ko pa se hočem na določene druge naprave povezat pa mi ne poveže, morem dat vedno unpair, nato zopet pair in dela. In to se zgodi vsakič ko se vmes naprimer poveževem na avto BT, potem mi noče najt drugih naprav. Sem pa to rešil z aplikacijo iz Playa in sicer Bluetooth Auto Connect. Kliknem na widget in mi vseeno poveže, iz menija ven pod Settings pa mi noče, ni šans. Pač zdi se mi brezobrazno od Samsunga ali Googla ali kogarkoli že da je ta Nougat prišel ven kakšna 2 meseca nazaj in še vedno nobene posodobitve, fujjj prasci.

AvtoFun
v pokoju
**

Re: Samsung S7 Nougat ja ali ne? [Re: Jest]
      #2578933 - 18.05.2017 11:45

Citat:

Uporabnik Jest pravi:
Citat:

Uporabnik AvtoFun pravi:

Saj mi je jasno, kaj si mislil... ampak dejansko je tako da veckrat "antieplovci" v kaksno debato vpletejo iPhone ... kot pa obratno... Za doticnega uproabnika vem, da je vcasih malo prevec "nasilen" s svojim mnenjem... ampak dejstvo pa je, da je to njegovo mnenje ... ki ga ima pravico imeti ...

Sicer smo ze zaslo iz teme... lahko pa vseeno dodam se to... da pac okusi so razlicni... Meni recimo lucka za notificatione ne pomeni nic... Sem imel kar nekaj casa v uproabi Huawei P10 in me je tista lucka prej motila, kot pa koristila... saj utripa za vsako malenkost... in tako dejansko stalno utripa ... Ko progledam vse in pustim telefon nekaj minut sam, ze pride kaksen mail, notificaion ali kaj podobnega, ki spet sprozi to utripanje ... Ampak to je tako... da ljudlje imamo razlicne poglede in potrebe...

Sem za 2€ kupil aplikacijo Upravitelj svetlobe Pro kjer vklaplajš izklapljaš za katere apliakcije ti utripa, v kakšnem intervalu ti utripa in v kakšni barvi. Meni je must have to ker imam dnevno XY klicev, mailov in nisem nonstop zraven telefona in mi gre na k**** da vedno ko stopim v prostor da morem vžigat telefon da vidim kdo me je klical oz. pisal SMS oz. mail... nadležno... Ena rešitev če bi hotel imeti iPhona je ura, ki je nonstop v povezavi s telefonom ampak šment, ur pa ne nosim...

dune
novinar
**

Registriran od: 26.05.2014
Sporočil: 1124
      #2579021 - 18.05.2017 14:47

A že lahko nehaš s to tvojo utripajočo lučko. Vsi že vemo, da tvoj telefon utripa kot novoletna jelka. Ne rabiš zdej v vsaki temi težit s tem.

Strani v tej temi: 1 2 3 4 (prikaz vseh)  
  Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
0 registriranih in 7 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  Sali, futuristic 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je vklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 7435

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane