Izola

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Thx
nahrung002.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ksz
Se strinjam kar generalno. Izola tone v turizmu ali pa samo jaz ne vidim vec dobro. Pred 30 leti je bil ribbiskinpraznik z belega dne, sedaj se konča ko se noč začne.

In ja neke pametne gostilne ni. Na žalost.
Že sanitarije v rondoju so...
bonk.gif

Parking. Tisti zastonj (desni manjši) je največkrat poln. Levi pa izven sezone dobiš frej. Nekaj evrov za cel dan.
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Torej še kaj v Izoli, celo dostava hrane na dom, tam pada, kot kamen.... Sem redno naročal Pri Guštu, pa so sedaj ukinili..., obstaja torej samo še Primavera in ene 2 fast fooda z Kopra, ker ne bi jedel, tudi če mi zastonj prinesejo.

Solidnih,( ne vrhunskih) gostincev po solidnih cenah, je pa tam malo, res za iskat z lučjo pri belem dnevu.

Svetujte še kaj na obali in obljubim, da bom stestiral, ali pa vsaj javil, kaj in kako, če sem že tam jedel.

Žal tam okoli meni najljubša, pa daleč še od Top je Gostilna Sosič, sicer nič TOP, vendar nikoli tam razočaran, nikoli tudi ne vrhunsko postrežen, pač pa solidno, brez razočaranj, po primernih cenah.
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ksz
Se strinjam kar generalno. Izola tone v turizmu ali pa samo jaz ne vidim vec dobro. Pred 30 leti je bil ribbiskinpraznik z belega dne, sedaj se konča ko se noč začne.

In ja neke pametne gostilne ni. Na žalost.
Že sanitarije v rondoju so...
bonk.gif

Parking. Tisti zastonj (desni manjši) je največkrat poln. Levi pa izven sezone dobiš frej. Nekaj evrov za cel dan.

Jedel prvega maja v Parangalu. No comment
uf-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Sej na obali je velikokrat res tako, da si srečen, če jo odneseš brez prebavnih težav....
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Pred Izolo, kjer je popravljalnica raznih colnov in bark je velik parking. Je zastonj, samo uro moras oznaciti..do centra je pes 10 minut.

Poznam lokacijo, koliko je pa max čas parkinga na ta način?

lp.