roaming

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Včeraj dobila reklamo za HOT in cene v redu. Včasih je veljalo - najbrž še sedaj - da sta omrežje delala mobitel in simobil (tudi tuš mende), potem je bilo pa še kup enih ponudnikov, ki so gostovali na teh omrežjih.

Kje gostuje HOT? nekaj berem A1 - a je to simobil? kje T-2? v biti me zanima, da bi eno poceni naročnino vzela za eno simko, vendar mora biti mobitelovo omrežje, simobil ne dela dobro tu, kjer sem jaz.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
HoT gostuje v omrezju A1 (bivsi Si.mobil)... prav tako bob (ki je v bistvu samo nizkocenovna blagovna znamka A1)...

T-2 ima svoje omrezje, povpnekod pa gostuje... odvisno od obdobja... prej je gostoval V Si.mobilovem omrezju (sedaj A1)... sedaj pa pri Telekomu...

Pri Telekomu je recimo gostoval Debitel, ko ga je pred kratkim kupil Telekom.... izimobil tudi gostuje primTelekomu, govori se pa, da ga bo tudi slej ko prej prevzel Telekom, ker so menda v rdecih stevilkah... Tudi Spar mobil uporablja Telekomovo infrastrukturo... tako kot tudi Petrolov Hip mobil... in recimo Me2, ki pa sploh nevem, ce je omembe vreden
wink-1.gif


Ce je torej na tvoji lokaciji slab A1 signal, se moras izogibati A1, HoT, bob,...

Tukaj je seznam vseh v SLO, ki je dokaj azuRen >> https://www.mobilna-telefonija.com/ponudniki.html