Zumo 390lm

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Zanima me,če je možno napravo resetirati na novo,kot takrat ko si jo vzel iz škatle?
Namreč če držiš prst v spodnjem desnem vogalu in pritisneš tipko za vklop,se naprava delno resetira,lahko izbereš npr. jezik,ne izbriše pa kart,nadgradnje programske opreme,dodatno naloženih poi točk.
Kakšen namig?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

v bistvu je možno, da jo sformatiraš, pred tem pa shraniš vitalne datoteke na disk, ki jih nato namestiš nazaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Preprosto poformatiraš garmina s PCjem na fat32.

Pred tem pa shraniš vsebino map, tudi .system, torej upam da že imaš zumota odprtega, da vidiš skrite in sistemske datoteke.

Načeloma je že dovolj datoteka garmindevice.xml , nakar se na napravo preko updejta prenesejo manjkajoči fajli (ne vsi)

Torej naredi si backup fajlov, brez zemljevidov (razen osnovega itd) al pa kar celega, kakor hočeš...
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Če nima izvirne datoteke garmindevice.xml mu tudi to ne pomaga, ker se le ta z posodobitvami posodablja. Če si ni ob prvem zagonu takoj naredil backup, bo potrebna izvorna datoteka od nedolžne naprave.
Po @popotnikovih navodilih formatiranje z FAT32 ni najboljša rešitev za to obstaja RMPrepUSB.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem nuvija tako poformatiral, ker je sredi nalaganja karte kiksnil in je vzelo "prostor".

V garmindevice.xml lahko na roko vpiše prvotno verzijo, samo dva vpisa.
 

Podobne teme