Deli Ducati monster

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Na `taljanu je treba zamenjat zadnje krogljične zglobe na vzmetenju in sicer gre za tako zadevo:

SKF

i.php


Kje bi to dobil pri nas? Kdo je zastopnik za SKF v SLO? Kakšna alternativa?

Hvala!
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Mal poglej po tujih forumih, kaj paše gor (od kakih drugih znamk?). Si se mrbit pa kakmu serviserju ducatijev že kej pozanimu? Mrbit pa original spet ni tolk velk dnar?
Kukr sem gledal neki za svoj motor in pašejo gor določenideli od ducatija, s tem da je od ducatija pol cenejš (gledu sem sprag clutch).
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Servis nisem še klical, ker nekako ugotavljam, da je vsaj moj monster sestavljen iz precejšnega dela generičnih delov, ki se jih da kupit v malo bolj založenih štacunah na netu. Zato bi pač rad ta SKF-of del, ki je tudi originalno nameščen na motorju.

V najslabšem primeru bom pač naročil preko neta, vendar mam podrt motor in bi ga rad čim prej spravil v vozno stanje, nazaj pa ne bi rad dajal zanič zgloba, zato sprašujem, če je možno ta SKF-ov del kupit kje v SLO, spet pa je vprašanje če ga imajo na zalogi.
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Da malo posodobim temo. Ducati servis hoče za te zglobe dobrih 73 € za kos, na koncu je bila najcenejša varijanta SKF zgloba slabih 20 € za kos pri tehimpex.si .

Hvala vsem za pomoč!