Nuvi -priljubljene

18zimoni

Pripravnik
27. jul 2008
279
0
16
Obala
Pozdravljen.
Sodelavcu je nuvi 1490 zajamral da je polnilnik priljubljenih polen.Drugače je na disku prostora se 800 mb.Zanima me če obstaja kaka moznost da lahko doda nove priljubljene,brez brisanja obstoječih.
Lp Simon
 

Brzkone

Pripravnik
24. sep 2013
49
2
8
Litija
Zdravo!
Imam motečo razporeditev map v Priljubljenih, tako v Nuviju 1490, kot tudi (copy/paste) v StreetPilot-u. V vsaki od map so shranjene končne destinacije. Kako bi se dalo urediti, da bi bila razvrtitev recimo obratna ali še bolje, da bi vse kar je v mapah lahko videlo direktno, ko pridem v Priljubljene in sic po abecedi?
Zgleda nekako tako:
1
2
4.5
6.3
etc ...
8.24
88.94
9.61
93.18
Avto
Bolnice
Dom
Dopust ...

E
F
G
etc ...
X
Y
Z

Hvala za nasvete.
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Če želiš direkten pogled brez map potem moraš v vsaki destinaciji posebej v meniju urejanje izbrati "brez kategorije".

Obstaja pa še hitrejša možnost, da vse priljubljene izvoziš iz nuvija s programom mapsource in shraniš nekam na disk nato izbrišeš vse priljubljene v nuviju in ponovno uvoziš priljubljene, ki si jih shranil.

Vrstni red priljubljenih se formira na odaljenost od trenutne lokacije in ga ni možno spreminjat.
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Citat:
Uporabnik hipnotik pravi:

Vrstni red priljubljenih se formira na odaljenost od trenutne lokacije in ga ni možno spreminjat.

Hipnotik pozdravljen.
Eno "akademsko" vprašanje
smile-1.gif
. To velja za vse Nuvije (npr: tudi za 760-ko) ali samo za ta model ?

Hvala
 

Brzkone

Pripravnik
24. sep 2013
49
2
8
Litija
Obstaja sicer opcija, da greš pod "Shranjeno" (StreetPilot), odpreš "Vsi shranjeni kraji" ter iščeš v iskalniku. Podobno je v Garminu, ko greš med "Priljubljene" ...
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Hi,

Imam Nuvi-ja 3790T (software od 3490T) in imam težavo z brisanjem priljubljenih iz nuvija. Namreč kakor koli izbrišem priljubljene (poskusil sem že po vseh možnih navodilih) se ti po restartu nekako vrnejo nazaj. Enkrat mi je celo nekaj uspelo in sem po restartu, ko priljubljenih ni bilo videti na Nuviju naložil popravljene iz Mapsource-a. Rezultat je bil tak, da sem imel po restartu zmešane stare in popravljene priljubljene. Naj še povem, da je tudi že baterija zanič tako, da na bateriji dela kako minuto.

Preden vzamem macolo bi povprašal, če ima kdo še kakšno idejo, kako zbristati priljubljene in nuvija?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

prvo jih pobrišeš na napravi sami, potem priklopiš na pc in pobrišeš .gpx file
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
prvo jih pobrišeš na napravi sami, potem priklopiš na pc in pobrišeš .gpx file

Ja tako bi moralo delovati ampak ne deluje...
bom probal še enkrat...
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko pobrišeš na napravi in iz naprave preveri, da imaš v mapi GPX samo current.gpx in ničesar drugega zraven.
Ko odpreš basecamp preveri, da nimaš tam slučajno pod zbirkami starih not, če jih imaš, jih pobriši.
Na SD preveri, da nimaš slučajno tam kake .gpx datoteke.

Na 3490 se da čisto preprosto pobrisat, težave nastanejo le, če imaš kje drugje .gpx in ti jih nato uvozi nazaj.
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ko pobrišeš na napravi in iz naprave preveri, da imaš v mapi GPX samo current.gpx in ničesar drugega zraven.
Ko odpreš basecamp preveri, da nimaš tam slučajno pod zbirkami starih not, če jih imaš, jih pobriši.
Na SD preveri, da nimaš slučajno tam kake .gpx datoteke.

Na 3490 se da čisto preprosto pobrisat, težave nastanejo le, če imaš kje drugje .gpx in ti jih nato uvozi nazaj.

Kot kaže za enkrat mi je uspelo. V mapi GPX sem imel še mapo Archive in poleg datotek Current.gpx in Temp.gpx še datoteko GarminExpressImport.gpx, ki pa je nisem nikoli izbrisal. Mogoče je to to. Javim.
 
Nazadnje urejeno:

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Citat:
Uporabnik Kacek pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ko pobrišeš na napravi in iz naprave preveri, da imaš v mapi GPX samo current.gpx in ničesar drugega zraven.
Ko odpreš basecamp preveri, da nimaš tam slučajno pod zbirkami starih not, če jih imaš, jih pobriši.
Na SD preveri, da nimaš slučajno tam kake .gpx datoteke.

Na 3490 se da čisto preprosto pobrisat, težave nastanejo le, če imaš kje drugje .gpx in ti jih nato uvozi nazaj.

Kot kaže za enkrat mi je uspelo. V mapi GPX sem imel še mapo Archive in poleg datotek Current.gpx in Temp.gpx še datoteko GarminExpressImport.gpx, ki pa je nisem nikoli izbrisal. Mogoče je to to. Javim.

Očitno je delovalo. Torej mi je nagajala datoteka GarminExpressImport.gpx...

Hvala za pomoč in lp