kolone na meji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Res ima velik obseg oz. področje obratovanja ta italijanska OBALNA straža ja, priceless. Pol se pa še kak SLO TRiglav najde vmes
bonk.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
ne na naših mejah. o EU kot celoti sem govori. in not so spustili 1.5 miliona folka. kar lepo število brez papirjev oz s ponarejenimi.
Ja... sem te razumel. Jaz sem pa pol miljona napisal, ker so šli samo čez naše meje organizirano brez dokumentov. Kar ni samo lepa številka, ampak ogromna.

Folk pa nekam beži in se seli že stoletja. Sam tolk kot pa sedaj pa še nikol. In mislim, da je to namen tudi Eu in Amerjev. Zakaj ne vem. Mogoče destabilizacija nekega območja. Ne trdim. Sumim pa.
Mi je rekel znanec, ki je bil nekje v afriki, kjer je sama "sirotinja" brez vode in hrane...... da je neka humanitarna organizacija že pred leti naredila vrtino za vodo. Vode je dovolj, vendar ne pustijo črpati. Tudi za pitje ne. Enostavno ni pipe. Leta in leta. Desetletja.
In mislim, da je to tudi en vzrok (poleg vere). Zakaj se tolki denarji nabirajo za humanitarstvo, rešenega ni pa nikoli nič..... pa vemo.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Fantje, pustite zdaj migrante in rajši svetujte na kateri mejni prehod, da se izogneš gužvi.( iz svoje izkušnje )
 
Nazadnje urejeno:

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
tukaj imaš nekaj za ta teden - http://www.avtokampi.si/novica/1/1667/Kako-do-morja-brez-zastojev-napoved-za-1maj-
Sicer pa verjetno zaradi vremena ne bo panike, ker se bodo ljudje malo razporedili. Zdajle recimo ni nikjer kolon, celo na Obrežju ne. Jutri bo verjetno dopoldan malo več, pa potem v petek popoldan, ko pridejo še tujci. Če bo prišlo do zastojev bo to na Dragonji, Starodu, Jelšanah, Obrežju in Gruškovju.. je pa težko biti pameten.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Včeraj 17.30 na Dragonji.....nasvidenje in okenček naprej dovidženja, kot vedno.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Danes okoli 9 ure sm se v Vinici ustavili pri britofu, pa je slo kar hitro dol. Delali dve spuri, vec se tako ne da, cakali manj kot pol ure. Dokumente je samo pogledal in prestel potnike.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Ne vem, kaj Hrvatje jokajo. Od vseh meja prevoženih v zadnjem tednu (SLO-HR, HR-BiH-HR, HR-CG) je bilo na vseh več gneče, kot na SLO meji. Rekorderji so itak Črnogorci.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Jaz že nekaj let hodim tako, kot je prikazano s plavo ruto in ne stojim nikjer. Še lučko na hrvaškem se izogneš.

zajeta-slika1.jpg
Men nuvi to vsakič predlaga