Ministrice v SLO vladi

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Upam, da nisem preveč provokativen. Modi, briši, če se ti zdi tako prav!
Vsenavzkriž so nedoj.... . Kje najti ljubitelje milf, ki bi jih popedenali, da ne bi delovale tako depresivno.
Sam se ne prijavljam v čakalno vrsto, ker imam te stvari urejene.
Ministri "sekajo" bejbe, ki so vsaj 20 let mlajše od njih, tako da ne pridejo v četrtfinale, za zmanjševanje depresije.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.671
6.227
113
Jaz poznam eno 25 letnico (blond, res ni tok svoh), ki ji je strasna zelja prit v parlament... posledicno se ze 5 let svaljka po podmladku ene stranke itd... Ko govoris z njo je prepricana, da je malo sonce, takoj za kim il sungom... V resnici je precej povprecna ce ne celo malo butasta. Ko pogovor nanese na privat zivljenje oz zabavo je pa dobesedno prazna... tud zanimanje ki ga kaze je narejeno, ker se je naucila, da jo more zanimat kako je kdo zural (ker je to v knjigi videla kot smalltalk)... Drugace pa ne zna povedat nic razen tega kako je nazadnje na kongresu stranke mela govor. In valda so pol pr 40 depresivne... Ker razen tega hlastanja za funkcijo i dokazovanja sebi in okolici pac ne dela nic drugega. in je pac v depri.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dve najmočnejši čustvi vozita človeško življenje: v mladosti je to sex, v starosti pa oblastiželjnost. Obe sta skrajnosti in človek ni v ravnotežju. Tak človek ni vodja.

Jaz mislim, da imajo taki ljudje previsok ego in jim je bilo preveč lepo v življenju. Preveč jim je bilo dopuščenega, zato mislijo da so nezmotljivi in ne znajo delati kompromisov. Če je tista ženska stara že 25 let, je že zgrajena in je ne boš nikoli več "dojebal". Vedno bo delala probleme, samo ego ji bo še naraščal.
crazy1.gif
S takim človekom je zelo težko živeti, kaj šele delati. Kaj šele USPEŠNO delati !

Žal je bilo premalo družabnega življenja, kakšen vodja bo to, če pa ne ve, da je življenje še vse kaj drugega in ne samo komandiranje?
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
"Otroci brez meja..."
evil.gif


In to bo nekoč vladalo vsem...božemili.press
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
"Otroci brez meja..."
evil.gif


In to bo nekoč vladalo vsem...božemili.press

Ne bo, ker zna bit da bomo glede na našo reprodukcijo takrat nekoč v kakšnem kalifatu in bojo mogle biti tiho pa ubogat kar se jim reče
evil.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz poznam eno 25 letnico (blond, res ni tok svoh), ki ji je strasna zelja prit v parlament... posledicno se ze 5 let svaljka po podmladku ene stranke itd... Ko govoris z njo je prepricana, da je malo sonce, takoj za kim il sungom... V resnici je precej povprecna ce ne celo malo butasta. Ko pogovor nanese na privat zivljenje oz zabavo je pa dobesedno prazna... tud zanimanje ki ga kaze je narejeno, ker se je naucila, da jo more zanimat kako je kdo zural (ker je to v knjigi videla kot smalltalk)... Drugace pa ne zna povedat nic razen tega kako je nazadnje na kongresu stranke mela govor. In valda so pol pr 40 depresivne... Ker razen tega hlastanja za funkcijo i dokazovanja sebi in okolici pac ne dela nic drugega. in je pac v depri.

Če gre za NSi vem o kom govoriš.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.671
6.227
113
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz poznam eno 25 letnico (blond, res ni tok svoh), ki ji je strasna zelja prit v parlament... posledicno se ze 5 let svaljka po podmladku ene stranke itd... Ko govoris z njo je prepricana, da je malo sonce, takoj za kim il sungom... V resnici je precej povprecna ce ne celo malo butasta. Ko pogovor nanese na privat zivljenje oz zabavo je pa dobesedno prazna... tud zanimanje ki ga kaze je narejeno, ker se je naucila, da jo more zanimat kako je kdo zural (ker je to v knjigi videla kot smalltalk)... Drugace pa ne zna povedat nic razen tega kako je nazadnje na kongresu stranke mela govor. In valda so pol pr 40 depresivne... Ker razen tega hlastanja za funkcijo i dokazovanja sebi in okolici pac ne dela nic drugega. in je pac v depri.

Če gre za NSi vem o kom govoriš.

Interesting =)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.671
6.227
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
?

https://www.facebook.com/Julija-Humar-584270315026800/

Citat:
Julija Humar is a candidate for Slovenian national parliament. She is a proud christian democrat and a member of the political party NOVA SLOVENIJA.

Da ne bo napacnih zakljuckov, tista o kateri sem pisal je iz sestrske stranke (no kok je jajo kej z ljudmilo sestrski trenutno ne vem)...

Sem pa napisal interesting zato, ker sem ob omembi nsi tudi sam takoj pomislil na Julijo. Sem sele pol pomislil da pase v ta kalup edino kar jo razlikuje od prvotno opisane je to, da je (kot sam vem) zadnjih nekaj let dejansko oddelala v nekih evropskih institucijah, tista o kateri sem pisal je pa lepo ugnezdena v RS in se bolj ali manj svaljka naokoli. Ampak ja...zal tud tale v vecini tock ustreza opisu
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
Hja mene je en mickn zmotil da si napisal huda... Ampak ajd... Ker tele se ne spomnim kot ful hude:) je pa zagnana to pa...

Sdsovke pa ne poznam....


V glavnem, inamo par luatnih ministric. Ena je frisko zalublna:)))
 
Nazadnje urejeno:

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz poznam eno 25 letnico (blond, res ni tok svoh), ki ji je strasna zelja prit v parlament... posledicno se ze 5 let svaljka po podmladku ene stranke itd... Ko govoris z njo je prepricana, da je malo sonce, takoj za kim il sungom... V resnici je precej povprecna ce ne celo malo butasta. Ko pogovor nanese na privat zivljenje oz zabavo je pa dobesedno prazna... tud zanimanje ki ga kaze je narejeno, ker se je naucila, da jo more zanimat kako je kdo zural (ker je to v knjigi videla kot smalltalk)... Drugace pa ne zna povedat nic razen tega kako je nazadnje na kongresu stranke mela govor. In valda so pol pr 40 depresivne... Ker razen tega hlastanja za funkcijo i dokazovanja sebi in okolici pac ne dela nic drugega. in je pac v depri.

Če se spomnim samo Kociprove (wannabe predsednica parlamenta - torej namestnica predsednika republike), ko je razlagala, kako je končno doumela, da se ne da neskončno zadolževati:

ali pa Brede Pečan, ki je videla bankovec za 1000 EUR
hysterical-1.gif



Sicer pa:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.671
6.227
113
Za Irglovo je anektoda, da je enkrat prisla v pisarno poslanske skupine in naletela na Gorenaka... pa mu rece, da je ravno od frizerja in da kako se mu zdi... un pa jo mal bolj pogleda in v svojem slogu "ja, katastrrrofa..." ... una pa dobesedno v jok in ven... je pol mogu celi pisarni razlagat da ni blo nic takega
smile-1.gif


Tko da so muhaste