Novo pri A1

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
sam nimam težav, tako čisto neodvisno od aparata in lokacije zagotovo ni

Možno, da je odvisno od lokacije, kar se pa telefona tiče, nima pa nobene veze. Preverjeno.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Se 100% strinjam z @Sony-jem glede aparata.

To je ugotovil tudi že @Gatto tukaj:
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2436274/page/vc/fpart/4/vc/1

Je pa v mojem prvem obdobju pri Simobilu bila drugačna težava. Zgodilo se je, da sem dobil SMS o zgrešenem klicu, ker naj ne bi imel signala. Pa je bil telefon pred mano in ves čas kazal polni signal, bil na področju blizu bazne postaje itd... Spet isto z drugim telefonom.
Morda kaka prezasedenost omrežja ali kaj podobnega...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Mene zanima naslednje. TS in Telemach sta zvišala količino prenosa podatkov. Ali se kaj takega obeta tudi pri Simobilu ups. A1 ?
 
Nazadnje urejeno:

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ne. Konvergenca press. Zakaj ne vzames za 48 eur kombo? Pa imas 2 mobilne plus trio. Vzemi tudi ce ne rabis.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Ne 48 €, ampak 49,98 €, zaokrožimo raje kar 50 €
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Na Kombu vzameš kar rabiš,.. ostalo odstraniš, dodaš dva telefona npr. Neskončni S se vežeš in dodatno znižaš strošek,.. Kolikšna je potem cena paketa z neomejeniim data dostopom?
B
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ti nas sprasujes za ceno paketa??? Saj še
  • delas naA1 ne? Jaz ne delam tam in tudi 99,99% clanov tega foruma. Tako da: Ne znam ti odgovoriti saj vaša stran ni v stanju pokazati ceno. Vidi se cena za že narejene kombo pakete. Koliko pride samo tv osnovni programski paket in 1x s in 1x m mobilno? Me prav zanima stevilka. Naj bi bila nizja kot 49 eur. Zna pa biti celo vecja.

    Cakamo...

    Citat:
    Uporabnik borovnica pravi:
    Na Kombu vzameš kar rabiš,.. ostalo odstraniš, dodaš dva telefona npr. Neskončni S se vežeš in dodatno znižaš strošek,.. Kolikšna je potem cena paketa z neomejeniim data dostopom?
    B
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Po pregledu spletne strani mi je jasen point,...
Ampak vseno je TUKAJ razložena ponudba za 48,98€
cheer.gif

Pri ponudbi Kombo S s paketom Svobodni S in simom za souporabo odstraniš fiksni telefon -1€ in si na 48,99€
Poleg tega imaš na voljo neskončni net v SLO, prenovljen Moj A1, dostop do A1 kluba, odprt lte 150/50, 20€ popusta pri naročilu preko spleta,..
b
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Vse lepo in prav, vendar imaš to vse tudi pri konkurenci. V paketu za 40 evrov ne bi bilo nič narobe, če bi imeli vsaj 30 GB data pa bi bili po količinah še vedno za konkurenco. Dvignili boste v vsakem primeru, enostavno s(m)o uporabniki zelo zahtevni za lasten denar, prehod med uporabniki ni bil nikoli lažji.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
In kaj če ne rabiš fiksnih storitev pri A1 in te zanima samo mobilni del kot mene in še koga sigurno..! Za nas ne bodo naredili nič očitno.. Polno hitrost LTE sem že mel prej na paketu Svobodni M ostalo pa me ne zanima kotj A1 klub in televizije prek mobilnih naprav itn..

Ker če ne boste nič spremenili v obstoječih mobilnih paketih boste kmalu občutli upad velik upad naročnikov pol se boste mogoč zmigal in naredili spremebo na obstoječih paketi itn..
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Enega ne zanima fix dostop, drug nebi imel fix telefona, tretji rabi samo net,..
Dejstvo je, da se je zdaj veliko časa posvetilo konvergenčni ponudbi,..
Telemach je napovedal dvig kkoličin prenosa podatkov in konkurenca se bo temu odzvala,.. še vedno se je,..

lpb
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Sam A1 ni videt da bo bilo kaj spremenil pri obstoječih paketih. Prej bodo počakali jesen pa vrgli ven nove pakete z novimi imeni ostali ki so vezani pa jih ne bodo mogli vzet.. vsaj tako je bil dosedaj in mislim da drugače ne bo..
wink-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Jaz sem s tripsterjem+ in 50% off super zadovoljen zaenkrat, niti nimam potrebe po vec kot 8gb na mesec, ker skoraj nikoli ne pokurim vec kot 3-4gb...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Zaenkrat so se spremenile hitrosti,.. kako bo z novimi paketi pa bomo videli,..
b

V bistvu je tako, da so se spremenile nekaterim... eni smo ze prej imeli neomejeno hitrost LTE... ampak spremenile so se samo na papirju... v praksi pa zadnje case Speedtest ne dosega vec nekih velikh hitrosti... se najbolj razocaran sem bil poleg vase poslovne stavbe, kjer je hitrost downstreama bila komaj nekaj cez 10 Mbps... Ampak OK... za uporabo je dovolj... za hvalit se s tem pa ni dovolj...
wink-1.gif


Jaz osebno pri tej spremembi ne vidim zaenkrat se nobenih prednosti... sama ponudba se meni osebno sedaj zdi bolj kompliciriana... in vsi ne moremo imeti enakih storitev po celi SLO... zato to vsiljevanje "konvergencnih" storitev ni ravno na mestu... poleg tega je predgled ponudbe kot kaze zaenkrat se bolj nejasen kot prej... in vecina sploh ne ve, koliko jih bo vse skupaj kostalo.. oz. kaj bodo dobili za tisti ~50€, ki jih oglasujete...
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Zaenkrat so se spremenile hitrosti,.. kako bo z novimi paketi pa bomo videli,..
b

Borovnica, kje pa so se spremenile hitrosti? Skoraj vedno mi več kot 25/9 ne gre. Pa sa jvem, da je več kot dovolj, samo ni to to, kar se oglašuje in zavaja. S konvergenco boste padli na celi črti. Sam jih veliko poznam, ko odpovedujejo fiksne storitve. Jih pač ne rabijo. Tako da, jaz ne bi preveč računal na to.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
@Borovnica
Mene pa zanima, zakaj mi v tednu dni in po par mailih na A1 še vedno niso uspeli dat željene ponudbe. Dajejo čisto druge kot zahtevano.
Želim pa (je možnost optike):
- paket kombo L
- dodatni sprejemnik za drugi TV
- dat not ženin in moj telefon, ki sta oba na A1 (brez spremembe obstoječih paketov, oziroma nova paketa z istimi količinami)

Nekako ne gre in ne gre...

LP, M
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Problemi pri paketih Kombo:
- Če želiš imeti top TV paket moraš vzeti najvišji paket, čeprav ne rabiš 100/20 Mbit/s.
- če ne vzameš TV-ja prihraniš 2/4/6 €. V naslednjih mesecih se bo paket podražil zaradi Planet TV-ja ter v začetku naslednjega leta prav tako zaradi Pro Plusa in Planet TV-ja. Mesečna naročnina se bo dvignila, prihranek ker nisi vzel TV-ja bo verjetno še vedno enak: 2/4/6 eur. In tukaj bodo tisti, ki bodo imeli samo internet najebali z ostalimi.

Konvergenca kot jo poznamo v Slovenija špila samo tukaj. V Evropi smo unikum. V ZDA mlajše družine jemljejo samo internet. TV se množično odjavljajo. Raje si kupijo Netflix, Amazone Prime Video, ... Ta trend je tudi že pri nas. Samo da imajo trojček, pa dejansko uporabljajo samo internet.

Kar se tiče fiksnih paketov ima po po mojem mnenju najboljšo ponudbo Telekom:
http://www.telekom.si/zasebni-...-in-tehnologije
 
Nazadnje urejeno: