Windows Phone 10

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
WP se proda na Ebayu, pri nas še drobiža ne dobiš zanj.
Cene na Bolhi so kar so, ampak se aparati prodajajo tudi po pol leta, ker ni kupcev.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Še vse sem prodal, stvar je samo če res hočeš prodati. Ceno itak določa trg oziroma kupec.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
To bosta pa morala res na kakšnega ..... naletieti da bosta za toliko prodala.

Jaz ga v bistvu ne prodajam na vsak nacin... Pac ponudil sem ga... ce dobim toliko OK... ce ne dobim tudi prav
smile-1.gif
...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Še vse sem prodal, stvar je samo če res hočeš prodati. Ceno itak določa trg oziroma kupec.
To vse drži. Ravno tako kot moje zgoraj.
Če pa ti rad podarjaš stvari, pa nimam nič proti.
grin1.gif
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
KSZ:
Uradni creators update je zunaj. Telefon (950xl) deluje opazno bolj odzivno, edge je opazno boljši kar se tiče (ne)reloadanja odprtih tabov. Iris scanner je pa še vedno en velik drek. Sem upal da so dejansko kaj izboljšali, glede na to, da sem v nekih reviewih bral, da naj bi deloval bolje.

Aja, pa za slovensko tipkovnico smo dobili word flow:)
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ:
Uradni creators update je zunaj. Telefon (950xl) deluje opazno bolj odzivno, edge je opazno boljši kar se tiče (ne)reloadanja odprtih tabov. Iris scanner je pa še vedno en velik drek. Sem upal da so dejansko kaj izboljšali, glede na to, da sem v nekih reviewih bral, da naj bi deloval bolje.

Aja, pa za slovensko tipkovnico smo dobili word flow:)

Word flow ali auto - correct in predloge? Ker word flow-a oz. swyp ne najdem za SLO. Je pa za angleščino

https://binged.it/2pz84x7
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ:
Uradni creators update je zunaj. Telefon (950xl) deluje opazno bolj odzivno, edge je opazno boljši kar se tiče (ne)reloadanja odprtih tabov. Iris scanner je pa še vedno en velik drek. Sem upal da so dejansko kaj izboljšali, glede na to, da sem v nekih reviewih bral, da naj bi deloval bolje.

Aja, pa za slovensko tipkovnico smo dobili word flow:)

Word flow ali auto - correct in predloge? Ker word flow-a oz. swyp ne najdem za SLO. Je pa za angleščino

https://binged.it/2pz84x7

Napaka, auto correct in predloge:)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Je res, ne vem kaj so naredili in me niti ne zanima preveč, ampak tudi naložen na L925 je wp10 sedaj enako hiter kot prej wp8.1.. Tudi baterija enako traja... Ne vem, mogoče so si prislužili kakšno točko, vprašanje pa če bo to povrnilo izgubljeno
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Saj ne mislim da bi ona bila v slo, saj je lahko v eng, samo da je ostali del telefona v slo..

Saj tudi word je v eng, pa imaš slo regijo in slo jezik on...pa vsi ostali appi
smile-1.gif
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Saj Windows ima 4 ločene nastavitve: Regija, Jezik, Time/Date format, tipkovnica.

Lahko imaš regijo na US ter vse ostalo na Slo.
 
Nazadnje urejeno:

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28
Svaka jim čast z zadnjimi posodobitvami,še tisto,kar je delalo so zjebali.Whatsupcam kamere ne prikazujejo več in http://skytech.si/ ne odpre več posamezne lokacije,kar pred posodobitvami ni bil problem.