Splošna debata, kaj je uspelo in kaj ne...

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Citat:
Uporabnik smarty pravi:
Kok mate problemov z tem hmeljem :D

Ko bo naslednjič spet en ...., kako se mu zapaca ventil/pipca/etc na keg-u, ga bom poslal tale post brat ....
evil.gif


Sicer res ni ipanike, ampak namen imam to v party sodčke točit .... pa ne bi zdaj razstavljal vsega vedno 3x na trajanje enega sodčka...
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Nikoli nisem imel problema z hmeljem v kegu.
Ko dodam dry hop dam zmeraj cel fermentor na cold crash na okoli 1°C za par dni.
Preden pretočim v keg zmeraj spustim kak dcl iz fermentorja, če je kaj v pipici in nato
nafilam 2x po 0,5L flaše da jih staram...
Ostanek kar je pretočim v keg tako, da dam na pipico silikonsko cev in konec druge cevi
dam na keg priključek (tisti črn kjer gre piva ven) in nato točim iz fermentorja
v keg preko silikonse cevi. Okoli 10 min rabi da pretočim. Sistem je cel zaprt.
Kar je odprto je na vrhu kega tisti ventil za izpust pritiska tako, da pivo lepo počasi teče in se ne peni.
Tako, da nimam nikoli problemov, da bi se mi kaj zamašilo pa čeprav se pretaka skozi ozke cevi
smile-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik smarty pravi:
Nikoli nisem imel problema z hmeljem v kegu.
Ko dodam dry hop dam zmeraj cel fermentor na cold crash na okoli 1°C za par dni.
Preden pretočim v keg zmeraj spustim kak dcl iz fermentorja, če je kaj v pipici in nato
nafilam 2x po 0,5L flaše da jih staram...
Ostanek kar je pretočim v keg tako, da dam na pipico silikonsko cev in konec druge cevi
dam na keg priključek (tisti črn kjer gre piva ven) in nato točim iz fermentorja
v keg preko silikonse cevi. Okoli 10 min rabi da pretočim. Sistem je cel zaprt.
Kar je odprto je na vrhu kega tisti ventil za izpust pritiska tako, da pivo lepo počasi teče in se ne peni.
Tako, da nimam nikoli problemov, da bi se mi kaj zamašilo pa čeprav se pretaka skozi ozke cevi
smile-1.gif

Načeloma se maši ko prvič načneš sod... Ko se dobro ohladi ves hmelj potone na dno in če se ga preveč nabere v udrtino, kjer je konec inox palčke, in ga pod večjim pritiskom natočiš, če zabije na vrhu pri ventilu.
Jaz ga odvijem, očistim ventil in nazaj navijem, po potebi to naredim dvakrat-trikrat in potem je ok do konca soda (če ga ne prestavljam seveda, drugače je treba spet ponoviti).
Je pa res da ne pazim pretirano pri pretakanju iz fermentorja v keg...
 

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Kje bi dobil pretocno pumpo najlazje? Mr.malt mi zgleda malo tak tak s tisto plastiko. Na maltmiler iz uk se dolgo caka? Ma kdo izkusnje?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.167
-8.269
113
Dans je bila kuha malo izven običajne rutine.
Sem spregledal kdaj je zavrelo... Hopla in je bil hot break po kopalnici
crazy1.gif
 

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Kak mate kaj izkusnje z hmeljem 102/44 ki bi naj bil ful fruty okus in Huell melon. Rad bi lahki poletni pircek nizkoVoltazn pa gledam da sbi naj ta dva dala ful fruty okuse. Zdaj me zanima lredvsem ce ma kdo izkusnje s katerim od teh, da peleti disijo ful pa vse, a na koncu pivo bre malo dajo kot mandarina bavaria recimo.

Torej 102/44 vs huell melon.
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
S tem experimentalom nimam izkušnje. Ampak od teh evropskih hmeljev ne pričakuj "waw" efekta kot je to pri američanih/avstralcih/novozelandcih. Moje izkušnje so take da za klasičen ameriški stil pale aleja niso primerni, ker udarijo še druge arome ven, mogoče bi šlo v kakšnih kombinacijah skozi. Nekaj smo o tem pisali že v temi o "styrian wolfu".

Meni so tile slovenski aromatični hmelji trenutno najboljši v kombinaciji: grainbill z malce več karamele - celo special B, lahko tudi drugi aromatični sladi poleg osnove (munich, aroma, biscuit), kvas S04, hmeljenje čez cel boil. ABV željeno kar visok. Stilsko bi bilo tole po BJCP še najbolj podobno "red IPA".
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Citat:
Uporabnik HudaLiza pravi:
Kak mate kaj izkusnje z hmeljem 102/44 ki bi naj bil ful fruty okus in Huell melon. Rad bi lahki poletni pircek nizkoVoltazn pa gledam da sbi naj ta dva dala ful fruty okuse. Zdaj me zanima lredvsem ce ma kdo izkusnje s katerim od teh, da peleti disijo ful pa vse, a na koncu pivo bre malo dajo kot mandarina bavaria recimo.

Torej 102/44 vs huell melon.

Nič posebnega. Lih ta vikend smo ga spraznili in ima bolj švoh aromo. Sploh ne vem kam bi ga dal pod aromo... Mogoče vleče mal na vaniljo al limono al pa mogoče auroro... nismo znali opredelit
smile-1.gif


Narejen je bil pa single hop 102/44 z 4.5% pale ale ene 5% karemele ostale pale ale pa acid.
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Tudi Cometa smo pravtako isti dan spili single hop pa varianta bolj californian stila
smile-1.gif

Comet je bil bolj zaznaven tak saden mal grapefruit stil... v bistvu zanimiv sam pravtako nima tako močne arome.

V glavnem experimentiraj edino tako boš spoznal kaj ven pade
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.167
-8.269
113
Na koncu znova ugotoviš, da je od naših hmeljev najbolj zakon obična Aurora.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz sem v petek kuhal Summer ale z Auroro in Centennialom. Aurora diši k pr norcih!! Sploh nisem hotu nosa iz vrečke dat
smile-1.gif
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Jaz sem zdaj uporabil 100g aurore za dry hop in ko sem odprl prvo flašo, vonj sploh ne pride do izraza.
Je pa res da hmelj kot sam diši res zelo dobro ampak je res najbolš, če jo uporabiš samo za grenkobo.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.167
-8.269
113
Sploh ne. Sicer pri suhem hmeljenju res ni v vrhu, je pa super za aromo/okus.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
Jaz sem zdaj uporabil 100g aurore za dry hop in ko sem odprl prvo flašo, vonj sploh ne pride do izraza.
Je pa res da hmelj kot sam diši res zelo dobro ampak je res najbolš, če jo uporabiš samo za grenkobo.
Napača. Aurora je vrhunski hmelj za okus in aromo, odlično se obnese kombinirana s styrian goldingom. Ravno pijem enga tko nahmeljenga. Prijetno neameriški.
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Ja Aurora je kar močna glede arome in Wolf pa sploh ubijalski... ta dva sem si zapomnil
smile-1.gif
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
Jaz sem zdaj uporabil 100g aurore za dry hop in ko sem odprl prvo flašo, vonj sploh ne pride do izraza.
Je pa res da hmelj kot sam diši res zelo dobro ampak je res najbolš, če jo uporabiš samo za grenkobo.
Napača. Aurora je vrhunski hmelj za okus in aromo, odlično se obnese kombinirana s styrian goldingom. Ravno pijem enga tko nahmeljenga. Prijetno neameriški.
Styrian golding še nisem uporabil v kuhi ampak je v planu. A je aroma kaj boljša od aurore?