kolone na meji

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Potreboval pa eno uro, od 7:30 do 8:30, da si prišel čez in napravil sliko...
shocked-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.365
227
63
Kras
www.mtl.si
Dej ne bluzi: če že hočeš rekord: 2 leti nazaj v petek ob 16.30 sredi julija - dva avtomobila pred mano.
Sicer pa velikokrat izven sezone padeš (si padel) direkt na mejo.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Nisem spremljal debate, ampak 14 dni nazaj cez Secovlje, ni drzalo nic kar je pisalo na darsu ali so govorili po radiu. Mi pa ni jasno zakaj smo na vstop cakali vec kot uro s tem, da smo stal na sred klancka pred prehodom. Tud po 20 min se nismo niti za avto premaknil. Ko pridem na okence sem pa v 20s fertik. Pa nobenih busev ipd..Najvecja ironija pa, dve izstopni koloni (v vsaki po 10 avtov), vstopna ena in km kolone. Jebe se jim, mal bojo nagajal hrckom, zahteval vecje place itd...Nasi ce bi bili đeksoni bi lepo bruslju zapizdili, daj dinar, naredmo orenk mejne prehode in cesto pa je. Sicer pa kot receno, terorist pes cez travnik brez papirjev, jaz cakam v koloni, da mu pokazem osebno.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Trenutno na 50% zmogljivosti.
smile-1.gif

http://news-bar.hr/vijesti/zan...ika-nam-je-na-g
Citat:
Slovenci mole za strpljenje jer im je jedan od dvojice carinika
O kakšnih carinikih to? Na meji so policaji, carine ni več odkar so hrvati v EU.

Policajev pa jasno da ni dovolj na meji, če trenutno maratonsko merijo hitrost iz grmovij po celi državi na 600+ točkah.
Od radarjev imajo €€€€, od zajebavanja na meji pa nič.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ljubljana - Rovinj. V soboto pred prvomajskimi.

Kdaj startati, po kateri poti, da bo najmanj muk? Ali bo bolj nazaj problem?
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.284
3.401
113
V ponedeljek zjutraj idi , vrni se pa 5. maja. Aja pa slišal sem, da lahko z trajektom iz Ancone direkt v Zadar padeš.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ljubljana - Rovinj. V soboto pred prvomajskimi.

Kdaj startati, po kateri poti, da bo najmanj muk? Ali bo bolj nazaj problem?

štart Ob 5,

Ljubljana, Črni Kal, Buzet, Pazin, Rovinj. Če nisi v eni uri in pol v Rovinju ti dam za pivo...
Otrok bo lepo nazaj zaspal v avtu in je mir.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.812
629
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ljubljana - Rovinj. V soboto pred prvomajskimi.

Kdaj startati, po kateri poti, da bo najmanj muk? Ali bo bolj nazaj problem?

štart Ob 5,

Ljubljana, Črni Kal, Buzet, Pazin, Rovinj. Če nisi v eni uri in pol v Rovinju ti dam za pivo...
Otrok bo lepo nazaj zaspal v avtu in je mir.

Tole pot sem imel tudi jaz v mislih za nedeljo. Samo cilj je namesto Rovinj Umag.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
148
63
37
Sem šel v soboto ob cca pol 11ih čez Sočergo in Buzet, pa se je na meji čakalo 20min. Tako da ni neke panike. Zgodaj zjutraj bo še bolje.