Appoloti!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Eeeej kva se pa ti tle oglašaš
sprasujem se.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Ko sta okoli 2002 po centru Ljubljane pizdarije delala čefurja Jelečeviæ in Medved policija tudi ni dosti mogla, pa sta naredila kar precej škode tako po lokalih kot ljudeh. Biti nasilen čefur pri nas je čudovito.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Osebno sem prepričan, da bi policija lahko svoje delo opravila bolje, če bi jim to dovolila država (zakon). Tako pa ima policija zelo ozka pooblastila. Pa jebem*i, če se neki osebki "mangupirajo", bi jih morali konkretno dobiti po 3,14čki, ne pa, da se mora potem policist zagovarjat za svoja dejanja. mater, če se ravnaš po zakonih, potem uporaba sile sploh ni potrebna. Tudi jaz sem imel svoje čase izpade, pa mi je bilo dovolj, da so me policisti opozorili (pa še mal € sem odvalil) ... sem se takoj streznil. res pa je, da sem imel službo in bi se mi lahko v vsakem primeru "usedli" na dohodek. Ko pa govorimo o "problematikih" pa dvomim, da službo (kjer so uradno prijavljeni in kjer odvajajo davke) sploh imajo. Zato imajo tudi malo preveč časa in jim po glavi hodijo samo neumnosti.
Sicer nisem pristaš nasilja, ampak včasih se je pa potrebno vprašat, če le nismo premilostni?
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Zakaj se je pa sploh prepovedal yugo nacin resevanja podobnih primerov? Kdo je to predlagal?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz sem napisal to kar je prislo do mene, ni me bilo tam in vec ne vem. Je pa dejstvo, da bo notranja zadevo v nulo preverila in ce bodo karkoli posumili (ne dokazali ampak samo posumili), gre zadeva direktno na SDT kjer bodo policista obravnavali kot osumljenca kaznivega dejanja. Tko da ce je prej kogarkoli sprical, se izzivljal nad njim, itd, bo moral to pojasnit. Je pa ocitno moglo kar padat po njemu da je streljal, jaz si drugega ne predstavljam.
Tista notranja kontrola bo v nulo preverila dogodek in potem spisala takšno verzijo, po kateri ne bo policaj nič kriv. (kot smo že vidli pri koprivnikarju v prvi verziji, pa še kje..). Notranja kontrola bo ščitila policaja in ugled policije, kolikor se le da.

Verjamem, da je dobro padalo po njemu, če bi meni kdo s solzilcem zaplinil otroka bi jo tud fasal od mene.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Osebno sem prepričan, da bi policija lahko svoje delo opravila bolje, če bi jim to dovolila država (zakon). Tako pa ima policija zelo ozka pooblastila. Pa jebem*i, če se neki osebki "mangupirajo", bi jih morali konkretno dobiti po 3,14čki, ne pa, da se mora potem policist zagovarjat za svoja dejanja. mater, če se ravnaš po zakonih, potem uporaba sile sploh ni potrebna.
Ah policija im pooblastil več kot preveč, In tudi tokrat jih je imela. Katera pooblastila bi pa policaji še potrebovali za ta primer?
Da lahko policaj kartko ubije mimoidočega sprehajalca ker ga nekaj sumi? Da policaj lahko ubije nekoga ki mu ugovarja? hehe kar sanjaj, to nima nobena policija na svetu.
Ja saj za policaja tudi velja, če se ravnajo po zakonu se mu ni treba nič zagovarjat. ne bo nič. In zakon jim da še preveč pooblastil bi jaz rekel. V te primeru po mojem mnenju je policaj deloval daleč od strokovno, kasneje pa še protizakonito.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz sem napisal to kar je prislo do mene, ni me bilo tam in vec ne vem. Je pa dejstvo, da bo notranja zadevo v nulo preverila in ce bodo karkoli posumili (ne dokazali ampak samo posumili), gre zadeva direktno na SDT kjer bodo policista obravnavali kot osumljenca kaznivega dejanja. Tko da ce je prej kogarkoli sprical, se izzivljal nad njim, itd, bo moral to pojasnit. Je pa ocitno moglo kar padat po njemu da je streljal, jaz si drugega ne predstavljam.
Tista notranja kontrola bo v nulo preverila dogodek in potem spisala takšno verzijo, po kateri ne bo policaj nič kriv. (kot smo že vidli pri koprivnikarju v prvi verziji, pa še kje..). Notranja kontrola bo ščitila policaja in ugled policije, kolikor se le da.

Verjamem, da je dobro padalo po njemu, če bi meni kdo s solzilcem zaplinil otroka bi jo tud fasal od mene.

Pac ne ves o cem govoris. Kdo bi ti zameril.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Oprosti, bi moral napisat, da se je moje pisanje nanašalo na splošne dogodke, ne ravno na tega.
V glavnem, upam da bo tole bolj razumljivo: zavpij na ulici v SLO "dol s Pahorjem", potem pa poskusi še v Severni Koreji z "dol s Kim Il Sungom" (al kdo že je), pa da vidimo, kaj se bo zgodilo ... v Severni Koreji
evil.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jaz sem napisal to kar je prislo do mene, ni me bilo tam in vec ne vem. Je pa dejstvo, da bo notranja zadevo v nulo preverila in ce bodo karkoli posumili (ne dokazali ampak samo posumili), gre zadeva direktno na SDT kjer bodo policista obravnavali kot osumljenca kaznivega dejanja. Tko da ce je prej kogarkoli sprical, se izzivljal nad njim, itd, bo moral to pojasnit. Je pa ocitno moglo kar padat po njemu da je streljal, jaz si drugega ne predstavljam.
Tista notranja kontrola bo v nulo preverila dogodek in potem spisala takšno verzijo, po kateri ne bo policaj nič kriv. (kot smo že vidli pri koprivnikarju v prvi verziji, pa še kje..). Notranja kontrola bo ščitila policaja in ugled policije, kolikor se le da.

Verjamem, da je dobro padalo po njemu, če bi meni kdo s solzilcem zaplinil otroka bi jo tud fasal od mene.

pac si bk.

zakaj je bil pa solzivec sploh v roki? a tega se pa nebi vprasal? a ni sramotno da se pred lastnim otrokom prepahavas s policaji?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pac si bk.

zakaj je bil pa solzivec sploh v roki? a tega se pa nebi vprasal? a ni sramotno da se pred lastnim otrokom prepahavas s policaji?
Zakaj je policaj potegnil solzilec sprašuješ? Ja da je z njim pošprical kolega policaja, pa otroka pa še žensko. Da bi še koga drugega nisem zasledil.

Policajeva naloga je da miri situacije, ne pa da povzroča spore. V našem primeru je mirne sprehajalce sprovociral do te mere, da so bilina koncu potrebni streli. Bi rekel da je policaj ravnal zelo nestrokovno in nespametno.
Meni se ne zdi sramotno, da se pred lastnimu otroki kregaš s policaji, ker se je policaj v tem primeru vtaknil v občana in ne obratno. (obratno bi bilo drugače). Bolj je sramotno od policaja, da se krega z občani pred otroki, nato pa še spusti solzilec v otroka.

Mam tud jaz izkušnje s policaji, sta me nekoč v enem lokalu dva kar naenkrat zagrabila vsak z ene strani in me vlekla ven kot kakšnega kriminalca, dilerja, morilca... še videl jih nisem preden me nista že držala, sta prišla s hrbta. Da sta policaja sem ugotovil šele na poti ven. In sta me vlekla ven pred vsemi obiskovalci lokala, znanci kolegi.... sramota pa taka. En kolega me je naslednji dans hrvaške klical, kakšno pizdarijo sem naredil, tolk se je hitro razvedelo.
Bi čisto lahko rekla, oprostite, ali greste lahko ven z nami, da se pogovorimo. Ampak ne, me je blo treba nenadom zagrabit in grobo vlečt ven - brez pojasnila. No zunaj so hoteli osebno, pa kaj delam tam... in sem lepo odgovarjal, potem so me spustili, sem vprašal če sem kaj narobe delal, pa so rekli da nič. In še danes mi ni jasno, zakaj so me pohopsali, še manj zakaj tako grdo. Pa nimam nobene kriminalne preteklosti, in tudi se ne ukvarjam s kriminalom.
Ampak ti povem, da če bi bil namesto mene, ki sem miren človek, tam kak bolj bojevit močnejši, ki se ne pusti kar tako komandirat, al pa rekel kaj vas briga kaj delam tam....,ali pa kak tak, ki ima kaj za bregom, tak bi se sigurno uprl, pa bi prišlo do resnega zapleta, mogoče pretepa, -kot v Tržiču. Nestrokovno ravnanje policije lahko privede do resnih zapletov, in v tržiču se je to pokazalo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ja v Tržiču se je res pokazalo. Ni bilo dovolj solzivec po ženi, otroku in sodelavcu, se je vrnil nazaj da je slisal še pištolo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ja v Tržiču se je res pokazalo. Ni bilo dovolj solzivec po ženi, otroku in sodelavcu, se je vrnil nazaj da je slisal še pištolo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pac si bk.

zakaj je bil pa solzivec sploh v roki? a tega se pa nebi vprasal? a ni sramotno da se pred lastnim otrokom prepahavas s policaji?
Zakaj je policaj potegnil solzilec sprašuješ? Ja da je z njim pošprical kolega policaja, pa otroka pa še žensko. Da bi še koga drugega nisem zasledil.

Policajeva naloga je da miri situacije, ne pa da povzroča spore. V našem primeru je mirne sprehajalce sprovociral do te mere, da so bilina koncu potrebni streli. Bi rekel da je policaj ravnal zelo nestrokovno in nespametno.
Meni se ne zdi sramotno, da se pred lastnimu otroki kregaš s policaji, ker se je policaj v tem primeru vtaknil v občana in ne obratno. (obratno bi bilo drugače). Bolj je sramotno od policaja, da se krega z občani pred otroki, nato pa še spusti solzilec v otroka.

Mam tud jaz izkušnje s policaji, sta me nekoč v enem lokalu dva kar naenkrat zagrabila vsak z ene strani in me vlekla ven kot kakšnega kriminalca, dilerja, morilca... še videl jih nisem preden me nista že držala, sta prišla s hrbta. Da sta policaja sem ugotovil šele na poti ven. In sta me vlekla ven pred vsemi obiskovalci lokala, znanci kolegi.... sramota pa taka. En kolega me je naslednji dans hrvaške klical, kakšno pizdarijo sem naredil, tolk se je hitro razvedelo.
Bi čisto lahko rekla, oprostite, ali greste lahko ven z nami, da se pogovorimo. Ampak ne, me je blo treba nenadom zagrabit in grobo vlečt ven - brez pojasnila. No zunaj so hoteli osebno, pa kaj delam tam... in sem lepo odgovarjal, potem so me spustili, sem vprašal če sem kaj narobe delal, pa so rekli da nič. In še danes mi ni jasno, zakaj so me pohopsali, še manj zakaj tako grdo. Pa nimam nobene kriminalne preteklosti, in tudi se ne ukvarjam s kriminalom.
Ampak ti povem, da če bi bil namesto mene, ki sem miren človek, tam kak bolj bojevit močnejši, ki se ne pusti kar tako komandirat, al pa rekel kaj vas briga kaj delam tam....,ali pa kak tak, ki ima kaj za bregom, tak bi se sigurno uprl, pa bi prišlo do resnega zapleta, mogoče pretepa, -kot v Tržiču. Nestrokovno ravnanje policije lahko privede do resnih zapletov, in v tržiču se je to pokazalo.

ce se ravnas po njihovih navodili ni potrebe po slozivcu in pistoli. v kolikor je drugace, so pac problemi. pika. tukaj sta ponesreci nasrkala se zena in otrok, sigurno nista bila zanalasc pospricana.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
915
113
Emona / Carnium
Med talenti, kot sta omenjena brata al karkol' že sta, najdeš tudi takšne, ki bi lastno mater uporabili za "krinko" in razlog za verbalni in potem seveda še fizični konflikt...to je tipična taktika teh posrancev, ki so jim sinapse zgolj fatamorgana...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Tko ko un dolenjski Rambo....2 meseca nazaj....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Mam tud jaz izkušnje s policaji, sta me nekoč v enem lokalu dva kar naenkrat zagrabila vsak z ene strani in me vlekla ven kot kakšnega kriminalca, dilerja, morilca... še videl jih nisem preden me nista že držala, sta prišla s hrbta. Da sta policaja sem ugotovil šele na poti ven. In sta me vlekla ven pred vsemi obiskovalci lokala, znanci kolegi.... sramota pa taka. En kolega me je naslednji dans hrvaške klical, kakšno pizdarijo sem naredil, tolk se je hitro razvedelo.
Bi čisto lahko rekla, oprostite, ali greste lahko ven z nami, da se pogovorimo. Ampak ne, me je blo treba nenadom zagrabit in grobo vlečt ven - brez pojasnila. No zunaj so hoteli osebno, pa kaj delam tam... in sem lepo odgovarjal, potem so me spustili, sem vprašal če sem kaj narobe delal, pa so rekli da nič. In še danes mi ni jasno, zakaj so me pohopsali, še manj zakaj tako grdo. Pa nimam nobene kriminalne preteklosti, in tudi se ne ukvarjam s kriminalom.
Ampak ti povem, da če bi bil namesto mene, ki sem miren človek, tam kak bolj bojevit močnejši, ki se ne pusti kar tako komandirat, al pa rekel kaj vas briga kaj delam tam....,ali pa kak tak, ki ima kaj za bregom, tak bi se sigurno uprl, pa bi prišlo do resnega zapleta, mogoče pretepa, -kot v Tržiču. Nestrokovno ravnanje policije lahko privede do resnih zapletov, in v tržiču se je to pokazalo.

Pač si mal tak chubby "tough" guy wannabe......na prvi pogled mal zajeban....a po srcu m€dv€dek
grin1.gif


Sej vrjami da najprej sta te hotla prijazno ogovorit...ampak ko jima je " intel" javil da si Mirsad...pač nista hotla reskirat!

Drugič ju prej povabi na čaj z mlekom
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Mirsad.........a prijatelji mogu da me zovu........Mirsi
hysterical-1.gif


Ne vem zakaj me spomne na uno sceno iz filma Rane......pitbuLL........TERIEEER
cheer.gif