Renault Media Nav Toolbox

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
jih imaš na ZS.
wink-1.gif
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Danes sem naredil še en update z novimi kartami Here Q4 2016.
Zahvala Janch-u za popravljene dadoteke
wink-1.gif
... Zdaj deluje brez napak ali kakšnih drugih izpadov !
Update je bil narejen z predelano Plus verzijo (odstranjen Coreplayer in malo poštimane skripte ter dodane Poi točke) .

Video : https://www.youtube.com/watch?v=kUeWIpXlxew


In pa prikaz križišč...
Prvo takole :



Čez 200m pa tako :



Moram še ugotovit za prikaz v tunelu, če ima kdo kakšno idejo
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kaj točno je novega na tvojem print screenu? Vidim klasičen JCV, ki je itak že privzet v vseh verzijah Medianav navigacije..ali morda ni tako
sprasujem se.gif


Pogled v tunelu oz. "Tunel view" pa ni del programske kode iGO programa, ki ga uporablja Medinav zato je integracija te funkcije po mojem misija nemogoče, razen morda za kakšnega nadpovprečno sposobnega skinerja. Modificirati bi bilo potrebno celoten data.zip in na koncu narediti še skripto, ki bi ta modificiran data.zip injecirala v sistem in ga menjala z obstoječim (ok, to bi šlo z dodatnim ukazom v obstoječi skritpi). Medianav Plus namreč zamenja samo .exe datoteke, ostale sistemske datoteke pusti vse pri miru.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Ja klasičen JVC je že privzet del , sem neki zamešal
smile-1.gif
...
Tunel view je baje že del v data.zip . Bolj je problem v celi modifikaciji in samem skriptu !
Ahh se bo že našel kdo , če ne drugi lahko naši sosedi
wink-1.gif
...
So druge modifikacije zaenkrat v planu...
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Kolikor vidim , se je update za Medianav Standard (MN1) ustavil in glede na to , da je obstoječi "Plus" šel v popolnoma
drugo smer (skin-ov in mod-ov je itak že polno) , sem se odločil naredit svojo verzijo"XL" , ki je baziran na na original!
Osnova je prejšnji "Plus" z komplet spremenjemim sistemom .
Ne želim na dolgo nakladat kaj vse se spremeni , le na kratko kar imajo veliki, ima lahko tudi tak sistem.
Sedaj je enak kot njegov brat Evolution z novejšim upadejtom kateri podpira tudi aha , Deezer , dodane avdio nastavitve , CorePlayer
in pa seveda možnost map zpašnikov
wink-1.gif
...


Zaenkrat le player pozneje , ko posnamem še več ...

Player

in pa aha ...


2565439-aha-copy.jpg
 

Priponke

  • 2565439-aha-copy.jpg
    2565439-aha-copy.jpg
    102,7 KB · Ogledi: 489
Nazadnje urejeno:

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Vidim, da ste dobro naštudirali navi pri Renaultu.

Za mamo smo naročili capturja, ki ima navi od navteqa not. Sicer so ponujali tudi Tomtom, ampak ne vem kakšna praktična razlika bi bila.

Malo me čudi, da zraven dobi le kartografijo balkana, ne pa tudi ostale Evrope. Doplačilo je 100 eur. Ni sicer to ne vem kakšen znesek, ampak me zanima ali je možno zadevo tudi kako na črno naložiti?
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Počakam, da avto pride (julij, avgust) in da vidim kaj bo sploh imel naloženo
smile-1.gif
 

avtoavto9

Zelenc'
21. maj 2017
15
1
1
Zivjo,

da dodam se z moje strani in sicer imam novega Clia, ki ima programsko opremo 8.0.5 ("evolution"), sicer v vodicih ni bilo opisano, ce deluje za to verzijo ali ne. Lahko potrdim, da deluje preverjeno, torej upgrade kot je opisan na Medianav Plus v1.3, zatem pa se nadgraditev kart + poi + itd.

Oboje je treba naresti pri vklopu USB kljucka pri ugasnjenem avtu, nato gre brez problema. Avto je letnik 2017 in je prisel s sistemom 8.0.5, kartografija pa je bila nalozena 2015.Q2 >> sedaj nadgrajene na 2016.Q4

LP
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Živjo,

sem sedaj že večkrat poskušal z namestitvijo Media Nav 1.3, ampak se tudi meni ustavi. Nalaga iz USB-ja, potem pa pridem do vijoličnega ekrana in se zadeva ugasne. Ko se restarta, se nadaljuje instalacija, vendar mi potem izpiše "out of memory" in se zadeva prekine. Tudi, če na drug USB kreiram mapce in naložim gor mapo, se začne proces kopiranja, vendar mi tudi prekine z "out of memory" erorjem. Kaj delam narobe?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.310
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Problem je v tem ker nalagaš karte HERE 2016.Q4 in iz tega paketa imajo določene države napako, zato pa to javlja. Če si karte snel iz Partisa, potem je definitivno to krivo, saj je nalagalec naložil šlampast paket oz ni vedel za te napake (slava mu vseeno, škoda ker ne nalaga več). Kasneje so sicer izšle karte s popravkom vendar se paket ni nalagal znova. Rešitev je torej ta, da si snameš zadnjo verzijo kart HERE 2017.Q1 in problemov z "out of memory" ne bo več. Garant. Seveda pa pazi, da velikost paketa, ki si ga boš pripravil na ključek, ne bo presegal skupne velikost 1.8 GB. Prav tako dodaj še licenco za nove zemljevide.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Sicer nisi napisal katero verzijo imaš ampak, če bi nalagal samo Slovenijo ti ne bi smelo dat tega errorja !
Poišči in inštaliraj si "dboot" ter preglej " /Storage Card4/NNG/content " kaj imaš vse gor !!
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
KSZ

O napaki v paketu Here 2016.Q4 sem seznanjen, zato sem poskusil naložiti Slovenijo iz paketa Q3.

Poskušam namestiti Media Nav Plus 1.3, naložen pa imam Media Nav 4.0.6. Naredil sem res že n-poskusov z različnimi USB-ji in res ne uspe. Že med samim inštaliranjem hacka, ko so napisi v Italijanščini, dobim vijolični ekran in se restarta... Potem se nameščanje nadaljuje, a mi vrže "out of memory" in se prekine. Če grem gledat verzijo sistema, mi potem še vedno piše 4.0.6 in ne Media Nav Plus.
 

Podobne teme