Se ukvarja kdo z hidravliko Celjskem koncu?

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Zdravo

Rabim eno pomoč pri povezavi (razširitvi) obstoječe hidravlike na enem stroju. Na stroj sem poleg že obstoječih ventilov dodal še dva hidravljična cilindra in 4 ročke. Vse je povezano, edino kar bi rabil je, to da iz obstoječe črpalke vzamem vod in ga pripeljem na nove ventile. Ta teh ventilih so trije priključki in ne vem kam gre kateri.

Nekaj sem gledal po internetu in tam pravijo da gre na teko P linijo in T linijo, ampak teh oznak nisem videl na ventilih.

Skratka rabil bi nekoga, ki se na to spozna in bi prikolopil celo zadevo po mojem v uri ali dveh.

Hvala
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Poslikal sem tale ventil in mi nekaj ni jasno.

Levi mislim da je P linija, čisto desna mislim da je T linija.

Ne vem pa kaj je tista desno zgoraj. Očitno je bila v uporabi, ampak ne vem čemu je namenjena?
2569158-ventil.jpg
 

Priponke

  • 2569158-ventil.jpg
    2569158-ventil.jpg
    73 KB · Ogledi: 210

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Če je bil to že vgrajen ventil, je to drugi T izhod. ki ga je nekdo porabil za odvod olja v tank. Začepi ga, glej dovodno stran.
P je vedno na tisti strani, kjer je varnostni ventil.
Kot te razumem, boš imel dva sklopa ventilov na eni črpalki
sprasujem se.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Če je bil to že vgrajen ventil, je to drugi T izhod. ki ga je nekdo porabil za odvod olja v tank. Začepi ga, glej dovodno stran.
P je vedno na tisti strani, kjer je varnostni ventil.
Kot te razumem, boš imel dva sklopa ventilov na eni črpalki
sprasujem se.gif

Hvala za odgovor. Če prav razumem je tisti desni neznani izhod tudi T izhod? Se pravi, da lahko namesto T člena porabim enega z povezavo na prvi ventil in drugega za povezavo nazaj v rezervoar?

Kaj je možno, da je bilo mišljeno dejansko takole vse skupaj?

 
Nazadnje urejeno: