Novo pri A1

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Ni videt da jih trenutno kaj preveč skrbi.. Samo ko prebereš njihove odgovore na FB profilu da ni videt da bodo sploh trznili na ponudbo Telemach-a in Telekoma itn..

Ko bo pa velik odhod uporabnikov pol bodo trznili sam prepozno.. Al pa bodo v jeseni novi paketi z več Gb prenosa in nove cene itn..
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ravnokar preverjeno,.. tako ženina domača kot moja službena številka prikaže tako račun kot specifikacijo,..
Kaj pa ti javi?
B
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Vidim samo specifikacijo, računa ne. Napiše pa mi "Podrobnosti za izbrani račun niso na voljo"
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik KdoZ pravi:
Borovnica: lahko das kaksen komentar na dogovor vasega cc da bo volte in vowifi mogoce na voljo do konca 2018?

Nekateri, ki so probali VoLTE pri Telekomu jamrajo... da prekinja in ni OK in so izklopili... koliko je resnice na tem?

Tukaj jih je nekaj takih >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=493057#493057

Mogoce je to tudi en izmed razlogov, da je se prekmalu in zato raje ne ponudijo tega...

malo sem pozen z odgovorom ampak ja. jaz sem izklopil VolTe, ker prekinja in se ni mogoče pogovarjat nemoteno
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
KSZ

A kaj migate? Upam, da nisem naredil napake, ko sem se odločil za prestop iz Telekoma...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Pa veš A1 je the best ...

Res je, vsaj zame in mislim, da se za mnoge ki imamo orto tripster+ in se ne gibljemo samo po EU.

Jaz recimo sem vsaj enkrat na leto na Tajski in se kje drugje izven EU in mi pride 1gb/mesec zelo zelo prav, vsaj do nastanitve dokler si ne nabavim lokalne sim kartice in tega nima nihce od ostalih operaterjev v ponudbi.

Tako da zame je tripster+ 8gb+1gb v 69 drazavah sveta s polovickonza 10€/mesec se vedno zelo ugodno pa tudi ce bi placeval polno ceno 20€ se ne bi prevec sekiral glede na to kaj mi nudi.

To govorim izkljucno za tripster+ paket, v kolikor pa ne bi imel te moznosti pa bi res dobro premislil kam bi migriral ampak po vsej verjetnosti na hot mobil.
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
hitra analiza:

HOT paket 14,99 EUR in 50GB VS A1 Svobodni L 15GB za skromnih 39,99 EUR.

HOT: cena za 1GB = 0,2998 EUR
A1 cena za 1GB =2,66 EUR

Torej A1 ima 1 GB točno 8,873 X dražji kot HOT. Omrežje je isto. In za razliko 25 EUR na mesec se lahko kupi skoraj vsak tel oz se pride ceneje skozi kot da se na A1 vzame telefon z vezavo. Plus še več GB je vključenih.

Komentar ni potreben.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Nisi ravno dobro prebral mojega posta...

Kateri operater ponuja tudi vkljucen GB/mesec v ostalih drzavah izven EU??

Govorim IZKLJUCNO za orto tripster+ paket katerega imam sam in imam neomejene klice in mms/sms, 8gb slo(imam vrh glave) ter dodaten 1gb/mesec v 69 drzavah sveta(tajska, zda,...),...

Vse to dobim za 10€/mesec (vkljucena poloviicka katero imava s prijateljem)., kar je za moje pojme zelo ugodno in noben slo operater tega nima (dodaten GB/mesec v ostalem svetu izven EU)...

Pustimo Telemach, katerii ima samo ZDA..
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Nisem repliciral direktno tebi. In posta sploh nisem bral. Orto+ ni paket katerega lahko sklene vsak. IN kot tak se ne upošteva.. sploh pa ko bos 31+ kaj boš naredil? Šel na Svobodni L za 39,99 eur predvidevam...