Novo pri A1

krneki13

Pripravnik
12. maj 2017
33
1
8
V A1 kombo M paketu imam poleg nosilne gsm številke še dve gsm na sim za souporabo in s tem 50 GB prenos podatkov + 15 dodatnih GB prenosa podatkov v mobilnem omrežju gratis s strani A1.
Aplikacija Moj A1 oziroma preverjanje preko SMS izkazuje celoten dovoljen prenos podatkov v mobilnem omrežju v višini 10 GB.

Z A1 so mi odgovorili, da je tako zaradi tehničnih omejitev.

Ve kdo o tem kaj več in kdaj bo aplikacija izkazovala točne podatke?
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Če imaš KOMBO M paket maš na vseh treh mobilnih številkah neomejen prenos podatkov v SLO edina kar je fora je da se ti pri 50Gb zmanjša hitrost na mislim da 2/1.....
 

krneki13

Pripravnik
12. maj 2017
33
1
8
Ja to vem, da se po 50 Gb zmanjša na 2/1 kar malo diši po zavajanju. Neomejeno je neomejeno, 50 GB je pa je omejitev. Dobro sicer 50 Gb je res dosti.
Bolje me zanima kdaj bodo poštimal svoje storitve, da bo dejansko kazalo tisto kar imaš vključeno.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
toop
smile-1.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
819
41
28
Čisto vse ? Ali česa ne razumem ?
Če sem malo picajzla - recimo KR093 bazna (Kredarica) je (samo) na UMTSu,

Edit; danes sem bil gor, na voljo je bil UMTS, LTE ne.
 
Nazadnje urejeno:

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Če je na vseh postajah še ne pomeni da ima enako pokritost kot 3G. Namreč lahko je 3G na bolši frekvenci ali pa na večji oddajni moči.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Krepko osladna zadeva. Tole pljuvanje čez konkurenco in lastno poveličevanje ima kvečjemu bumerang učinek.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Je pa tale video dalec od resnice kako poteka priklop na A1 .. Pri nas smo škatlo dobili po pošti .. tehnika ni bilo .. priklop opravili sami.

Pa še na CPN je bilo treba vsaj 3x poklicat da je začelo delat
 
Nazadnje urejeno:

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Hja, moraš biti prava oseba, pa pride Turk na dom...............
Res osladno do amena.......
uf-1.gif
....

Kako že rečejo: "špot ne pade dlje, kot v nedrje......"
wink-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Ja, potem pa takole:
c/p:
>
Evo danes dobil odgovor na pritožbo.
Ne pozabimo. Ob sklenitvi naročnine je delalo vse v nulo prevega pol leta, izmerjeno do 120 mega downloada na moji lokaciji, kjer imam anteno (21 mesecev nazaj). Brez problemov. Potem pa strmo navdol do praktično neuporabnega neta v zadnjih mesecih. Youtube na 480p moreš čakat, da se naložo predn pogledaš. 10mega LTE domači internet.

No nekaj izsekov njihovega odgovora:
Iz vpogleda v sistem je razvidno, da signal na tem območju res ni popolnoma zadovoljiv za nemoteno uporabo storitev. Kar se tiče izboljšav, le-te še niso predvidene.

Si.mobil uporabnikom ne odgovarja za posledice slabše kakovosti Elektronskih komunikacijskih storitev in za motnje, ki jih v okviru svojih tehničnih zmožnosti ne more preprečiti in odpraviti.

S tem so samo potrdili, da nabijanje novih naročnikov na področje bazne ki tega ne prenese ni problem, ko je pa treba kapacitete povečat pa pač jebat ga to ni naš problem ampak naročnikov.
Hvala lepa in adijo prvi dan, ko se izteče vezava. <