Novo pri A1

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
hvala vsem za prijazne besede in dobro misljene nasvete. ceprav nisem iskal ne enega ne drugega. jaz sem samo povedal svoje izkusnje.

deky ti pa ne trosi nasvetov, ki se jih sam ne drzis. ne vem kako si rednk zamudnik, ce poznas teko enostavno resitev? pa prosim ne odgovarjaj na to, ker me v resnici sploh ne zanima.

hvala
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
tak slabega odnosa do strank kot ga ima A1 se nisem videl drugjel. samo gledajo kje ti bojo se zadni cent spipali. fotru so paket ki je bil ukinjen leta 2012 od takrat podrazali za 30%. tako, da je placeval 9€ za 50min pogovorov. ce lahko ukinjenim paket ceno dvigujejo bi se lahko kaj kolicine v teh paketih dvignili.

potem en znanec je bil 3 tedne na dopustu v tujini. pa ze posiljajo sms, da ga naj placa sicer bo izklplen, ker zamuja 1 teden. pa sej te vidijo, da clovek na dopustu da ne more placat.

Kak pa naj operater ve kaj ti delaš v tujini 3 tedne? Sej si lahko tudi poslovno v tujini itn.. Sam nikoli oz. redtko plačam v roku vedno zamujam od 3 do 7 dni in nikoli mi niso grozili z izklopom ali bilo s čim podobnim..

Slab je to izgovor oz. prevalitev krivde na nekoga drugega ker sam nisi plačal računa.. Zato je trajnik in podobne zadeve
wink-1.gif

S tem, da zamujaš s plačili se je pa res za hvaliti ja..........

Pa tudi meni ni treba replicirati, ker tudi mene ne zanima..........
evil.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
kako vidijo, da si na dopustu? vidijo, da si prijavljen v tuje omrezje?
mel je paket za 7€, so mu ponudili ja pakete za 15€ plus, ki jih ne rabi.
nihce ni rekel, da ni sam kriv. jaz sem rekel, da je njihov odnos za en drek. samo gledajo kje bojo izkoristili tehnicno nepismenost strank.

kot primerjava.. ko sem na telemahu pozabil placati racun, niti vedel nisem, ker nihce ni grozil z izklopom. videl sele drug mesec, ko na racunu bil dvojni znesek, brez zamudnih obresti ali cesarkoli. pa ne zanikam svoje krivde. ljudje smo pac pozabljivi in delamo napake. postena firma pac tega ne bo izkoristila, ne postena pac bo, ker lahko.

sej vem, da je skoda besed, ker simobil is the best.
hail a1 :D
https://www.alter.si/tabla/files/2575987-Primerjavacen.pdf
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.501
287
83
Citat:
Uporabnik Sony pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
tak slabega odnosa do strank kot ga ima A1 se nisem videl drugjel. samo gledajo kje ti bojo se zadni cent spipali. fotru so paket ki je bil ukinjen leta 2012 od takrat podrazali za 30%. tako, da je placeval 9€ za 50min pogovorov. ce lahko ukinjenim paket ceno dvigujejo bi se lahko kaj kolicine v teh paketih dvignili.

potem en znanec je bil 3 tedne na dopustu v tujini. pa ze posiljajo sms, da ga naj placa sicer bo izklplen, ker zamuja 1 teden. pa sej te vidijo, da clovek na dopustu da ne more placat.

Kak pa naj operater ve kaj ti delaš v tujini 3 tedne? Sej si lahko tudi poslovno v tujini itn.. Sam nikoli oz. redtko plačam v roku vedno zamujam od 3 do 7 dni in nikoli mi niso grozili z izklopom ali bilo s čim podobnim..

Slab je to izgovor oz. prevalitev krivde na nekoga drugega ker sam nisi plačal računa.. Zato je trajnik in podobne zadeve
wink-1.gif

S tem, da zamujaš s plačili se je pa res za hvaliti ja..........

Pa tudi meni ni treba replicirati, ker tudi mene ne zanima..........
evil.gif

Pa te bo iz principa
evil.gif


Hočem povedat če dobim opomin sem sam kriv in ne operater a da dobiš opomin za 1 teden zamude dvomim ker sam sem tudi zamudil pa nikoli še dobil opomina od operaterja to da par dni zamudiš ni nič..

Če je rok plačila 10 v mesecu bo pač počakalo 15 v mesecu ko se plačuje vse ostalo itn..

Če pa sam ne morem tega naredit pa prosim koga ki je doma da zadevo plača in pol sam dam denar.. itn.. Vas ene je sami izgovori pa operater kriv itn
evil.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.501
287
83
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
hvala vsem za prijazne besede in dobro misljene nasvete. ceprav nisem iskal ne enega ne drugega. jaz sem samo povedal svoje izkusnje.

deky ti pa ne trosi nasvetov, ki se jih sam ne drzis. ne vem kako si rednk zamudnik, ce poznas teko enostavno resitev? pa prosim ne odgovarjaj na to, ker me v resnici sploh ne zanima.

hvala

Pa te bom
evil.gif


Ker pač ne štekaš.. Da operater ne more bit kriv če nisi plačal in pol dobil opomin.. Sam če zamudim je naveč 5 dni odvisno od roka plačila in to je samo od A1 račun ostali računi ki jih dobim majo rok plačila ponavadi do 20 v mesecu tak da je račun za mobilno telefonijo edini ki zamujam par dni..Če dobim opomin pa sem pač sam kriv
evil.gif


Ene boli ker mislijo da bomo rekli ti ti operater kak si lahko tak
evil.gif
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
No, ti kr dej...................
Bom še jaz
evil.gif
za SEPA bremenitev še nisi slišal, ali pa za E račun in direktno plačilo e računa ob zapadlosti tudi ne?
Prosim ne bluzi...........in ne govori neumnosti, če ne poznaš zadev.
13.gif
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
zamudnik je zamudnik, al 5 dni al 8 dni enako. to, da 5 dni je ok pol 8 pa ze prevec si si lepo skupaj spesnil, da opravicujes redno zamujanje.

v bistvu pa se sploh ne gre za opomine, ampak za izklop. zaradi mene lahko opomine posiljajo in tudi zaracunjo. moti me, da ti po 1 tednu ze grozijo z izklopom. pa to stranki ki je 15 let pri njih in drugace redno placuje.

deky verjetno se to dogaja ravno zaradi takih kot si ti, ki redno zamujate.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.501
287
83
Če se ne motim ko dobiš sms opomin maš čas da plačaš preden ti omejijo telefonijo 1 teden al 2 .. Ne bom pa 100% trdil
wink-1.gif


Ja seveda sedaj sem ti pa jaz kriv ker si dobil opomin
grims-1.gif
 

su35

Pripravnik
8. jun 2013
39
0
6
Citat:
Uporabnik KekecXY pravi:
zamudnik je zamudnik, al 5 dni al 8 dni enako. to, da 5 dni je ok pol 8 pa ze prevec si si lepo skupaj spesnil, da opravicujes redno zamujanje.

v bistvu pa se sploh ne gre za opomine, ampak za izklop. zaradi mene lahko opomine posiljajo in tudi zaracunjo. moti me, da ti po 1 tednu ze grozijo z izklopom. pa to stranki ki je 15 let pri njih in drugace redno placuje.

deky verjetno se to dogaja ravno zaradi takih kot si ti, ki redno zamujate.

Nič ne grozijo, samo opominjajo te/vas...in to da je nekdo 10, 20, 30 let pri nekomu redna stranka še ne pomeni da lahko zamujaš s plačili - s takšnimi sem imel dovolj opravka, ki mislijo da so sedaj nekaj več od ostalih....uporabljaš njihovo storitev in zato plačaj na rok tukaj sploh ni kaj za debatirat.
Če takoj pošljejo opomin je pač to njihova politika...veš koliko imajo takšnih ki zamujajo...naj potem svojim zaposlenim nakažejo plačo tudi 5 ali 8 dni kasneje? Se zgodi da človek pozabi (meni se še ni zgodilo), in nakažeš takoj ko lahko ampak to ni krivda tistega ki ti je izdal račun.
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
hvala za info. pa veliko srece pri izerjavi v prihodnje, pa malo sivih las zelim pa dosti rednih placnikov :D

cao
 

su35

Pripravnik
8. jun 2013
39
0
6
Sem že nekaj časa nazaj zamenjal službo, tako da se več ne ukvarjam s tem
wink-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.031
115
63
Doma
Malo pomoči, trenutno sem brez vezave in bi spremenil paket, imam Orto gigastik z opcijo za vedno. Če spremenim na katerkoli Orto paket mi ostane opcija za vedno? In še to: se splača spremeniti na paket A1 orto eu, oziroma kater paket je boljši?
Hvala za pomoč, lp
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Nazadnje, ko sem sam spreminjal paket si lahko znotraj orto paketov izbral katerikoli paket brez izgube opcije za vedno. To je bilo lansko leto. Če se je s prehodom na A1 kaj spremenilo pa ne vem.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
668
45
28
Ljubljana
Če maš Orto za Vedno lahko spremeniš v katerikoli paket ORTO. Cena menjave paketa je 9,99€. Trenutno najboljši paket je ORTO EU ni druge...
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.501
287
83
Sam sem 2x menjal paket pa sem obojekrat imel brezplačno menjavo.. Sam lepa beseda prek zs na FB-ju
wink-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.012
298
83
Goriska
Citat:
Uporabnik darlev pravi:
Če maš Orto za Vedno lahko spremeniš v katerikoli paket ORTO. Cena menjave paketa je 9,99€. Trenutno najboljši paket je ORTO EU ni druge...
smile-1.gif

Sam bi rade volje spremenil na paket ORTO EU samo žal ne bom, ker mi dodaten 1gb izven EU pomeni več kot dodatnih 7gb pri nas in EU (imam orto tripster+ paket).

Drugače pa super paketi ja
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Lepo, mi smo na eni številki imeli opcijo SIM2 ali nekaj takega torej dodatna SIM za prenos podatkov, zraven smo vzeli tudi na obroke tisti modem. No sedaj je zadeva po 24m potekla in že več mesecev tega več ne potrebujemo in smo odjavili in so računali prekinitev 9,99€. Naj povem še to, na klicnem centru je bilo zagotovoljeno da s prekinitvijo te opcije ni nobenih stroškov kakor jih tudi na centru ni omenila.