Novo pri A1

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Ponudba je znana. A1 ima dobro razviti mobilno omrežje, tako da bo tam imel zasoljene pakete (+ ne bo kanabiliziral bob-a). Na fiksnem šepa in tam bo imel konkurenčne pakete.

Enako je pri Telemachu, samo da sta fiksno in mobilno omrežje zamenjani. Seštevek obeh je pa ravno povprečje.

A1 bo mobilne pakete v prihodnosti dražil, fiksne bo poskusil pustiti pri miru. Telemach pa ravno obratno.
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Močno dvomim, da bo dražil, saj bo posledično začel izgubljati naročnike. Kdo pa še danes sploh potrebuje fiksno telefonijo? Ok, mogoče pravne osebe, fizične osebe pa prehajajo na mobilno telefonijo, oz na pakete brez fiksne telefonije.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Fiksne storitve mislim optiko.

Avgusta bosta A1 in Telekom podražila mobilne pakete za vsaj 1 eur, kot vsako leto.

A1 bo v ceni močan za fiksni internet ter v četverčku. Mobilna bo v rangu Telekoma Slovenije.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Ponudba je znana. A1 ima dobro razviti mobilno omrežje, tako da bo tam imel zasoljene pakete (+ ne bo kanabiliziral bob-a). Na fiksnem šepa in tam bo imel konkurenčne pakete.

Enako je pri Telemachu, samo da sta fiksno in mobilno omrežje zamenjani. Seštevek obeh je pa ravno povprečje.

A1 bo mobilne pakete v prihodnosti dražil, fiksne bo poskusil pustiti pri miru. Telemach pa ravno obratno.

Kako si lahko prepričan da Telemach ne bo v jeseni podražil mobilnih paketov?

Da nekaj dvigneš prenos podatkov v paketu a da to ni dodaten strošek malo dvomim.. Mislim da je Telemach z tem kar bo naredil 1.5 dela teren za podražitev sam uporabniki tega očitno ne vidijo
wink-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Seveda je možnost, samo ni verjetna.

Za frekvence je Telemach dal 20 mio, ostala dva 65 mio EUR. Tukaj ima 45 mio EUR fore v cenah paketa. Prav tako lastnik KKR želi imeti na mobilni čim več uporabnikov pred prodajo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Karkoli si kdo misli o spremembi imena, sem jaz prepričan, da jih bo to še teplo.
A ajnc je sinonim za Avstrijo in čeprav si slovencelj želi, da bi živel kot pravi sepl, globoko v sebi seple sovraži. Kot drugo na primeru Telekoma vidimo, da veliko ljudi še sedaj govori o Mobitelu in glede na to, da je po moje mobilna telefonija vseeno najbolj uporabljana, bi bilo bolje če bi vse skupaj preimenovali v Mobitel.
wink-1.gif


Poleg tega, pa sta tako Mobitel kot SiMobil slovenski blagovni znamki z dobrim ugledom in tega se pač ne meče v smeti, to še v Adriatic grupi in Agrokorju vedo!
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
offtopic:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
čeprav si slovencelj želi, da bi živel kot pravi sepl, globoko v sebi seple sovraži

Ne vem če to za večino Štajercev drži. Mislim, da jih veliko po tihem preklinja Maistra, da je 1918 postavil mejo, tam kjer jo je.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Pohvale za uspešen prehod na novo ime/stran. Moj A1 je dober, ne najdem ničesar kar ne bi delalo v štartu. Čisto nasprotje Telemachovi izkušnji. Cene? Kakor komu. Meni se zdijo zelo visoke, in ne vidim razloga (smisla) po integraciji storitev. Trenutno sem s telefonijo pri njih, ko mi poteče ugodnost, vprašanje kaj bom naredil. A1 bi zmagal, če bi ločil proplusove programe v ločen paket. Itak bi ga večina ljudi plačevala, eni pa bi bili veseli da ge ne morajo.