Relive.cc

Blankman

Pripravnik
2. sep 2007
290
0
16
A že poznate Relive.cc ? Strava oz. Garmin uporabniki. Za vsak kolesarski track vam naredi video, v temle mojem ni fotk, ker sem jih naknadno gor dal na Stravo, drugače tud fotko pokaže, tam kjer si naredil.
v glavnem, najprej narediš account na relive.cc, potem povežeš s Stravo in potem avtomatsko vsak objavljen kolesarski track naredi video in ti pošlje link. men je zelo fajn
zmaga.gif

 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Jebemu, to me bo prisililo,da grem na kolo. Ker starih voženj ne prepozna... :D
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sem se malo poigral, če bi rad kdo probal brez vožnje. Na strava.com sem dol potegnil gpx file ene vožnje, jo izbrisal in nato naložil kot novo vožnjo še enkrat gor. Link sem dobil za par ur... piše, da imajo gužvo za vikend.

@hooger potegneš dol mp4 file in v aplikaciji s katero predvajaš spremeniš hitrost.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nekaj podobnega je Doarama >> http://doarama.com ... Le da samo uvozis .gpx in takoj lahko pogledas vizualizacijo ... Pa se med gledanjem lahko spreminjas hitrost ali pa spreminjas tocko pogleda, zoomiras,... Edino v .mp4 tezko izvozis
smile-1.gif




Se moj zadnji "relive.cc" video
smile-1.gif
...

 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Jebemu, to me bo prisililo,da grem na kolo. Ker starih voženj ne prepozna... :D

Meni ne prepozna ne starih voženj (izbrisanih in ponovno objavljenih) in kar je še huje, tudi novih ne.

V navodilih piše, naj bodo vožnje objavljene kot "cycling activity, public in ne commute". Jaz imam pri objavi na Stravo na razpolago samo "ride"(pa še kup kategorij, ki s kolesom nimajo veze), ostali dve zahtevi pa sem izpolnil.

Deluje to tudi na brezpalčni verziji Strave, ali je potrebno iti na Premium?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Jebemu, to me bo prisililo,da grem na kolo. Ker starih voženj ne prepozna... :D

Meni ne prepozna ne starih voženj (izbrisanih in ponovno objavljenih) in kar je še huje, tudi novih ne.

V navodilih piše, naj bodo vožnje objavljene kot "cycling activity, public in ne commute". Jaz imam pri objavi na Stravo na razpolago samo "ride"(pa še kup kategorij, ki s kolesom nimajo veze), ostali dve zahtevi pa sem izpolnil.

Deluje to tudi na brezpalčni verziji Strave, ali je potrebno iti na Premium?

Jaz imam brezplacno verzijo Strave in deluje ...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Ne, na izbiro imam samo ride. Do zdaj sem tako videl eno staro vožnjo, naredil mi je pa tudi novo (pri vsaki par ur, ker je blo za vikend).
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Nekaj podobnega je Doarama >> http://doarama.com ... Le da samo uvozis .gpx in takoj lahko pogledas vizualizacijo ... Pa se med gledanjem lahko spreminjas hitrost ali pa spreminjas tocko pogleda, zoomiras,... Edino v .mp4 tezko izvozis
smile-1.gif

O kul, hvala za link. Bomo pa screen snemal
smile-1.gif