Verjetno nateg

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
pa vseeno, se je morda že kdo nasral ob tem ? Dvomim, da folk kar dobiva
bonk.gif


http://prijetnoskoristnim.blogg.tech/popolna-metoda-s-katero-zasluzim-6970-eur-vsak-mesec/

mene moti, ker so vsi komentraji na tej strani slovnično identični, kar kaže na to, da jih je pisala ena oseba pod različnimi imeni.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

ni nateg. jaz sluzim sedaj ze 6970 x 6/ na mesec. sem level 3. komaj cakam, da bom level 6. not
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika


Vem za neko osebo ki je trgovala na ta način, vendar je tudi kaj kmalu potonila bil pa je na računalniku po nekaj ur dnevno in tudi ponoči.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Morda, da znalci služijo, samo meni je nateg že način, kako predstavljajo vse skupaj.
Vsi dobijo, kao eni malo-eni ogromno, vsi se hvalijo, na koncu pa nekdo celo omeni, da bohnedaj pozabit telefonsko vpisat, ker potem ne morejo preverit, ali si res ti tisti, kateremu morajo poslati bajne vsote in take finte. a bejž, a ko vplačuješ, te tudi pokličejo, če si res ti tisti, ki si vplačal.
Točno se vidi, da je vse ksupaj zrežirano, samo da se še več folka nategne in to te še bolj odvrne, da bi sploh probal. Ravno zato je dobro, da kdo s prve roke pove, da folk tudi spuši €
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.640
3.523
113
A ko ti prleti spam za kapljice s katerimi ti bo qrac v petih minutah zrasel za pol metra tudi narediš tako analizo? In se poglobiš v komentarje. Oziroma, če ne, zakaj ne?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.664
6.225
113
Citat:
Uporabnik Natko pravi:
Ni nateg. Seveda pa je potrebno poznati osnove:
http://vlagatelj.atvp.si/Default.aspx?id=52
http://www.financnitrgi.com/novice/video/video-sortanje-shortanje-ali-stava-na-padec

Da pa bi pri vložku 250€ zaslužil 6000 € mesečno pa moraš imeti obilo znanja, sreče in jajc. In pa seveda insajderske informacije.
smile-1.gif
Govoris o kaznivem dejanju. Ker zloraba notranjih informacij je kaznivo dejanje. Drugi problem je, da sedaj laikom kot resitev predlagas da naj si prvo kontakte dobijo nato pa se notranjega cloveka prepricajo da z njimi deli informacijo. Se tajne sluzbe tezko iz nule tak preboj naredijo. Tko da ce ze pametujes o nelegalnih stvareh, pol ljudem raje predlagaj naj drogo prodajajo - lazje bo in bolj donosno na kratek in srednji rok.

Citat:

There ain't no such thing as a free lunch.
Je. V zaporu.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Vsi bi radi hitro in brez dela prišli do financ ki bi ga popeljale v nebo, kot sem že omenil poznam osebo ki je iz delnic ki jih je kupoval v času ko so jih naivni poceni prodajali ustvaril zelo močno finančno plat in s tem povezanim je imel več trgovin, družino in ostal brez vsega.Vse drugo mu je šlo po glavi in vedno je nekaj preračunaval in se ubadal s takimi-opisano-in drugimi manipulacijami nisi mogel govoriti z njim ker je imel vedno nek plan kako zaslužiti denar .... oj bilo je grozno.
In zato pravim lahko obogatiš vendar tudi izgubiš ker v tej vreči ni dna samo mečeš in vlagaš.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Povzetek je sila preprost: lahko nimaš nič in pridobiš veliko, ampak ko imaš veliko, postaneš pogolten, napačna vlaganja pa privedejo do začetne točke, ko vse izgubiš in ponovno nič nimaš. Ali še slabše, zapadeš v dolgove.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Povzetek je sila preprost: lahko nimaš nič in pridobiš veliko, ampak ko imaš veliko, postaneš pogolten, napačna vlaganja pa privedejo do začetne točke, ko vse izgubiš in ponovno nič nimaš. Ali še slabše, zapadeš v dolgove.

Tako je kot si sam naredil povzetek, res je na ničem niti na svojem ni !!