Kuba - rent a car

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Ne vem, jaz takih modelov nisem zasledil nikjer drugje. Vsaka bakica te hoče v trgovini ogoljufat - aja pozabila sem vrnit 10€...
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Jaz sem v 10 dneh naredil 4000km po celi Kubi. Odsvetujem edino pot Moa- Baracoa, ostalo pa ni nekih tezav.
Ni pa rent a car na Kubi za nekoga ki se doma vozi samo 10km na siht.
 

PPG78

Pripravnik
29. nov 2009
96
0
6
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Jaz sem v 10 dneh naredil 4000km po celi Kubi. Odsvetujem edino pot Moa- Baracoa, ostalo pa ni nekih tezav.
Ni pa rent a car na Kubi za nekoga ki se doma vozi samo 10km na siht.

Kje pa si vzel rent a car, preko spleta ali "v živo" na licu mesta?

LP, Peter
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Rent a car na Kubi ni tako enostavno dobiti...niti ce si ga rezerviral preko interneta. Jaz nisem nic rezerviral, v Havani ga je bilo nemogoce dobiti, zato sem sel do Matanzasa, kjer sem ga po nekem srecnem naklucju dobil. Kot sem kasneje videl bi ga najlazje dobil v Varaderu.
So pa cene kar visooke... mene je neki kitajski avto ( velikost cliota) prisel cca 80/ dan.
 

PPG78

Pripravnik
29. nov 2009
96
0
6
Kaj pa tisti ki ste potovali z avtom oziroma taksijem priporočate kot za na pot - potovalko ali nahrbtnik? S čim je lažje manevrirati?

LP, Peter
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Ce mislis potovati izkljucno s rent a car oz. taxijem gres lahko s klasicnim kovckom na kolescka...
Ce pa mislis kombinirati z avtobusom, vlakom bo pa bolj enostavno potovati z nahrbtnikom.
Ker z avtom se lahko pripeljes direkt pred caso, kako bos pa kovcek vlekel po tleh od zelezniske pa do centra mesta + kaksne stopnice si pa malo bolj tezko predstavljam
smile-1.gif
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Živjo,

konec oktobra gremo na Kubo na potovanje, v lastni režiji. Je rentacar še vedno težko dobiti? Je bil kdo v zadnjem času kaj tam?