Prometna nesreča-nalet

tony

Guru
23. jul 2007
9.357
1.350
113
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Iz tujine so zmeri neki zapleti,..nas je en Francoz ruknil pred leti na Hrvaškem, škode od oka za ene 500 eur, policije ni bilo ker je bil nek oddaljen kraj boguizaleđa, mu pravi kolega lej, plačaj pa je, pa ni hotel ,daj vsaj 300 eur tolk boš že s kuponom zgubil ,... ,..NE in NE, izpolnita poročilo in kalvarija se je začela,....kar ni bilo konca , ta zavarovalnica, pa ona izpostava, pa to združenje , potem je oni zanikal pa še enkrat in minilo je dve leti pa ni še nič dobil in potem je obupal in pustil vse skup,...mogoče je kasneje dobil kaj amnpak dvomim, vglavnem jeba....verjamem da bi bil os policijskim zapisnikom lažje, saj menda velja da če je vpleten tujec se vedno pokliče policijo....

Nič menda, v takem primeru se NUJNO kliče policijo, saj tujec s poškodovanim avtom potrebuje policijski zapisnik, da lahko prečka mejo. Na meji (če bi ta še obstajala) ga ima namreč policaj pravico vprašati, kje je razbil avto. Če nima zapisnika, to implicira, da je povzročil prometno in pobegnil
grims-1.gif


Btw., to so osnove, ki jih razložijo pri teoriji CPPja v AŠ. Si spal med njimi? Plačal za roza knjižico in čao?
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Ma lej mulo ne da se mi razglablat s tabo o stvareh ki so zgodile predno si se rodil,....in ble so še marke.
 
Nazadnje urejeno:

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.515
57
48
Kranj
Eno vprašanje za vas zavarovalničarje. Manjša prometna...razbita luč in minimalne poškodbe na pokrovu motorja in blatniku. Cenilec je odobril poleg luči barvanje in popravilo celega blatnika in pokrova zato je račun kar velik. V pogovoru je omenil da lahko vzamem pavšal cca 70% škode vendar moram pripeljat avto če je vse popravljeno. To mi je čudno ker dve leti nazaj sem imel odobreno barvanje zadnjega odbijača in sem vzel pavšal brez da bi moral avto potem pokazat.
A ima kdo kakšno idejo kako bi zavarovalnici prihranil nekaj denarja da ne bi plačala celotne škode jaz pa bi samo zamenjal luč nekaj bi pa ostalo meni za izgubo časa ipd. Avto je sedaj nevozen, ker z razbito lučjo se ne morem okrog vozit. Je pa to star avto (13let)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
jetamp, v splošnih pogojih zavarovalnice piše, kako je z izplačilom. Nisi napisal, za katero zavarovalnico gre.
smile-1.gif