Septembra 14 dni z malim otrokom?

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
kok let pa mela? sj sm si tut sam premislu, pa avgusta uzel en teden, pa septembra dva. poleg kanarskih sem gledal tudi sardinijo in korziko ja... kaksen je bil pa koncni budget? hoteli na otoku?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
kam,da ni Hrvaska? Dete bo staro 8mesecev. Zelja je do 1000evrov,lahko tudi malo vec.

mi smo bili kanarci ko je imela 6 mesecev in 4 mesece grčija,je lažje kot sedaj ko hodi,itak je cel let prespala tako da ni panike,poglej za foro easyjet in menorco iz bentek,menorca je top,mi smo pa za karte dali 150€ za vse 3 povratne,tudi malta je poceni,alicante z voloteo prav tako iz benetk

Po pravici sem si nekaj takega zelel slisati. Zdej gledam Kanarce v septembru. Kako pa je z vozickom pri nizkocenovcih? Kaj pa nastanitve tam v lastni reziji?

voziček ni problem,potem lahko še avtosedež s seboj vzameš,septembra bo na kanarcih cca 28 stopinj in voda 23 kar je tudi največ kar voda tam lahko je,rentacar pride cca 120€ za teden z vsemi zavarovanji,nastanitev pa imaš malo morje na strani homeaway.co.uk
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
kok let pa mela? sj sm si tut sam premislu, pa avgusta uzel en teden, pa septembra dva. poleg kanarskih sem gledal tudi sardinijo in korziko ja... kaksen je bil pa koncni budget? hoteli na otoku?

Dobri dve leti. Budget pojma nimam okol 1500€ za 10 dni. Dve noči na trajektu od tega. Apartmaji oz. sobe. Kosila vsa v gostilnah zajtrki pa v apartmajih.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Na kanarcih je kup rentacarov, kjer je najem avtosedeža zastonj (recimo autoreisen.de), tako da je nosit avtosedež tja mal nesmiselno. Razen če je pogoj da je otrok v topšit sedežu.