Hrvatsko homebrew prvenstvo

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Pozdravljeni,

Glede na to da se bliža eno največjih tekmovanj craft pivovarjev, bi lahko malo podebatirali o hrvatskem homebrew prvenstvu.

Sam bom na tekmovanje prijavil 2piva in sicer, English pale ale (ESB), ter American IPA. Prvič grem na tekmovanje po 5 letih varjenja in ubistvu grem preverit do kam "seže" moje pivo.

Zanima me kako je z nakupom vstopnic za sam dogodek (3.6.) Kajti z mano gresta še dva kolega in bi potreboval tri vstopnice. Ali lahko en tekmovalec kupi samo eno vstopnico ali jih lahko več. Ima kdo izkušnje s tem.

Zanima me še kako izgleda finalni dan v zagrebu? Je zanimivo biti cel dan tam ali ne? Je žurka?

Ali so razglašeni vsi rezultati tekmovalcev ali samo prvih npr. 10?

Kakšne so kaj vaše izkušnje s tem tekmovanjem
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.720
113
Na zaključno žurko prideš precej težko, ker vstopnice poidejo v nekaj minutah. Sam grem sodit dol že tretje leto in ti lahko povem, da je to eden boljših festivalov piva, s tem da gre za samo homebrew. 10 pip in pivovarji točijo svoje zvarke.
Razglaša se medalje po kategorijah in četrta mesta, če so vredna omembe in potem prve tri iz best of. Verjetno bomo v DLDP organizirali drop pointe podobno kot za naše prvenstvo in potem to odpeljem v Zagreb, ko gremo slovenski sodniki sodit.
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Letos prvič s kolegom razmišljava o prijavi na tekmovanje... nek blazen dnar za prijavo ni, feedback se vedno rabi, pa da vidimo kako na/pod/nad nivojem smo
smile-1.gif


Ne najdem konkretnega podatka, za ta žur se karte kupijo tudi takrat, ko se odpre registracija, ali je poseben datum? Kako je treba pohiteti s prijavo, menda se vseh 400 pozicij ne napolne v prvi uri prijav?
 

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Glede kart sem jaz od organizatorjev dobil odgovor:

Ko bo vse jasno koliko je prijavljenih tekmovalcev se bodo odločili koliko kart in kdaj bodo prodali. Sedaj se ne ve še popolnoma nič.

So pa zagotovili da vsi tekmovalci dobijo možnost nakupa karte, obestili bodo vse sodelujoče po mailih. Vendar za enkrat še ne vejo ali boš lahko kupil maksimalno 1 karto ali jih boš lahko več.

Skratka vsak tekmovalec ima karto zagotovljeno, če jo želi kupiti seveda.

Jaz bom naredil takole:
Ker gresta z mano dva kolega bom prijavil 3 piva. 2 na svoje ime in kupil eno karto, eno pivo na ime od kolega in kupil karto, tretjo karto pa mi bo dal en homebrewer ki se poznava in na zaključno prireditev ne more jt. Tko da jaz bom do treh kart prišel na tak način ;-)
 
Nazadnje urejeno:

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Ima mogoče kdo vzorec prijavnega lista za hrvaško tekmovanje? Rad bi ga videl da si pripravim vse podatke ki jih bo potrebno vpisati, da bom pripravljen na vse takoj ob 00:00.

Hvala
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.720
113
Citat:
Uporabnik stricek18 pravi:
Glede kart sem jaz od organizatorjev dobil odgovor:

Ko bo vse jasno koliko je prijavljenih tekmovalcev se bodo odločili koliko kart in kdaj bodo prodali. Sedaj se ne ve še popolnoma nič.

So pa zagotovili da vsi tekmovalci dobijo možnost nakupa karte, obestili bodo vse sodelujoče po mailih. Vendar za enkrat še ne vejo ali boš lahko kupil maksimalno 1 karto ali jih boš lahko več.

Skratka vsak tekmovalec ima karto zagotovljeno, če jo želi kupiti seveda.

Jaz bom naredil takole:
Ker gresta z mano dva kolega bom prijavil 3 piva. 2 na svoje ime in kupil eno karto, eno pivo na ime od kolega in kupil karto, tretjo karto pa mi bo dal en homebrewer ki se poznava in na zaključno prireditev ne more jt. Tko da jaz bom do treh kart prišel na tak način ;-)
Upam, da bo res tako, lani je bilo točno tako kot sem ti napisal. Pravilno bi bilo pa tako kot praviš da bo letos. Upam, da se vidimo.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.720
113
Citat:
Uporabnik stricek18 pravi:
Ima mogoče kdo vzorec prijavnega lista za hrvaško tekmovanje? Rad bi ga videl da si pripravim vse podatke ki jih bo potrebno vpisati, da bom pripravljen na vse takoj ob 00:00.

Hvala
Ne bo nobenih prijavnih listov, ker imajo računalniški sistem. Ti boš pivo prijavil v sistem pod svoj profil, ime piva, BJCP kategorijo itd, potem ti bo pa sistem zgeneriral nalepke za steklenico, ki jih boš z gumico pritrdil na steklenice. Potem boš pa, seveda če hočeš, pivo dostavil na drop point v LJ, mu dodal prijavnino, kje bo še ne vem, potem bo pa prepeljano z mano osebno na tekmovanje, en dan ko gremo sodit dol.
 

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik stricek18 pravi:
Glede kart sem jaz od organizatorjev dobil odgovor:

Ko bo vse jasno koliko je prijavljenih tekmovalcev se bodo odločili koliko kart in kdaj bodo prodali. Sedaj se ne ve še popolnoma nič.

So pa zagotovili da vsi tekmovalci dobijo možnost nakupa karte, obestili bodo vse sodelujoče po mailih. Vendar za enkrat še ne vejo ali boš lahko kupil maksimalno 1 karto ali jih boš lahko več.

Skratka vsak tekmovalec ima karto zagotovljeno, če jo želi kupiti seveda.

Jaz bom naredil takole:
Ker gresta z mano dva kolega bom prijavil 3 piva. 2 na svoje ime in kupil eno karto, eno pivo na ime od kolega in kupil karto, tretjo karto pa mi bo dal en homebrewer ki se poznava in na zaključno prireditev ne more jt. Tko da jaz bom do treh kart prišel na tak način ;-)
Upam, da bo res tako, lani je bilo točno tako kot sem ti napisal. Pravilno bi bilo pa tako kot praviš da bo letos. Upam, da se vidimo.

Nudimo šansu za svakoga tko ima piva za natjecanje za kupnju ulaznicu. Veæ sam to objasnio. A veæ sam napisao da ne znam ako æe moæi kupiti više od jedne karte. To æe ovisiti o tome koliko ulaznice æemo imati. Iskreno se nadam da imamo priliku ponuditi više od jedne karte, ali ja ne mogu obeæati da i neæu uskoro znati. Jednom ja znam, vi æete znati.

Evo to je bil odgovor organiztorja, ki upam da velja ;-)
 

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Verjamem da je to kar problem, ampak glede na napisano verjamem da bo vsak tekmovalec imel možnost nakupa vstopnice? Kaj ti misliš "kalbo"
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Kakorkoli danes zvečer ob polnoči se lahko prijavite. Najbolj pomembno je število različnih piv, ki jih prijavljate, stile lahko kasneje popravljate. Tako, da danes zvečer na hitro poklikate tok da imaš mesto zagarantirano mesto, potem pa lahko začneš razmišljat, kaj še lahko skuhate do tekmovanja.
Flaše morajo biti nemarkirane, zamaški neoznačeni - hrvati so strogi in ne vzamejo če ni 100% kot mora bit
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
A kje piše, ali morajo bit navadne flaše ali so lahko patentni zamaški? (če se ne motim, na našem tekmovanju je bilo oboje ok?)

Pardon my french, ampak a ni mal pozno, če danes skuhaš pivo za tekmovanje? Glede na to, da se čez en mesec ocenjuje, je to 2 tedna fermentacije+2tedna v flaši, zelo na tesno
grin1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
A kje piše, ali morajo bit navadne flaše ali so lahko patentni zamaški? (če se ne motim, na našem tekmovanju je bilo oboje ok?)

Pardon my french, ampak a ni mal pozno, če danes skuhaš pivo za tekmovanje? Glede na to, da se čez en mesec ocenjuje, je to 2 tedna fermentacije+2tedna v flaši, zelo na tesno
grin1.gif

12.5 je zadnji datum, od takrat se ga 14 dni ne bo noben dotaknil, ker se bo sodilo šele zadnji teden v maju in prvi v juniju, tako da imaš še dodatnih 14 rezerve...
smile-1.gif