Novo pri Telekom Slovenije III.

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali si je že kdo naložil Nougat na S7? Danes sem dobil posodobitev. Deluje dobro?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Niti slučajno ne nalagaj gor te svinjarije, ne deluje tako kot bi moralo, bugi. Počakaj...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Niti slučajno ne nalagaj gor te svinjarije, ne deluje tako kot bi moralo, bugi. Počakaj...

Če mojstri na Windows phone stalno nalagajo beta verzije in domnevam, da nekateri nimajo drugih telefonov, potem tukaj ne tvegamo nič
evil.gif
.

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Niti slučajno ne nalagaj gor te svinjarije, ne deluje tako kot bi moralo, bugi. Počakaj...

Če mojstri na Windows phone stalno nalagajo beta verzije in domnevam, da nekateri nimajo drugih telefonov, potem tukaj ne tvegamo nič
evil.gif
.

Jernej

Jaz sem naložil na S7 in zaenkrat dela. Vsaj budilka je zvonila
smile-1.gif
.

Jernej
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Imam naloženo že 1 teden. Deluje veliko bolje in hitreje kot prej. Tudi celoten vmesnik je lepši in preglednejši. Bugov zaenkrat nisem opazil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Hvala obema. telefon je bil kupljen 1,5 let nazaj, pojma nimam več, kam se lahko dam. Najbolje da grem na mobitel pa vprašam. Tale brezskrbni A je v bistvu enaka zadeva pa 2€ cenejše, če prav razumem. Imam dve mobilni številki, vendar če prav razumem ne morem imeti par evrov ceneje na račun poveži in prihrani? Bi morala biti kaka druga storitev zraven?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
No komu kaj dela in kaj ne dela me res ne zanima, dajte si na slo-android forumu pod to temo prebrati da zadeva še ne deluje kot bi morala. Jasno, za pisanje SMSov in klicanje bo OK, ima pa določene bug-e, tudi meni vse ne deluje kot bi moralo, ena izmed teh stvari je Bluetooth.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Deluje veliko bolje in hitreje kot prej.

Ne se slepit, veliko bolje in hitreje ti deluje zgolj zato ker imaš vse na sveže naloženo, enako kot bi ti delovalo na zanjem 6.0.1, morda je kateri izmed teh dveh za kak % bolj odziven ampak tega najbrž ne vidiš, tako da pustimo stavke v stilu "veliko bolje"... : skratka kar se tiče same odzivnosti sta pri meni tako eden kot drugi zelo hitra in glede tega nobenih pripomb.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kaj bi bilo pa to?

Doma imamo bolj slab signal. Ko kličem mi približno po minuti telefon postane gluh. Klic ponovim in nato se lahko brez problema pogovarjam dalj časa. Telefona med tem ne premikam (BT slušalka). Isto se dogaja na S7 in na S7 Edge. Na L925 se mi kaj podobnega ni nikoli zgodilo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Enostavno ti zmanjka signala. Signal ni ravno neka čisto fiksna stvar, če upoštevamo še kake odboje.

Očitno je imela Lumia bolj občutljiv radjski del.
 
Nazadnje urejeno:

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Hvala obema. telefon je bil kupljen 1,5 let nazaj, pojma nimam več, kam se lahko dam. Najbolje da grem na mobitel pa vprašam. Tale brezskrbni A je v bistvu enaka zadeva pa 2€ cenejše, če prav razumem. Imam dve mobilni številki, vendar če prav razumem ne morem imeti par evrov ceneje na račun poveži in prihrani? Bi morala biti kaka druga storitev zraven?

Poveži in prihrani je, če povežeš mobilno in fiksno.

Brezskrbni imata enaki osnovni naročnini. Razlika je v uporabi prenosa podatkov. Če ga ne uporabljaš, je vseeno. Če uporabljaš, lahko pri A porabiš do 2 GB, za kar plačaš do 2€ zraven na naročnino, Brezskrbni pa do 10 GB za do največ 5€. Če imaš dve mobilni številki, pa je vsekakor B, ker lahko daš zraven še drugo številko za 12,95€ - potem obe številki neomejeno kličeta in pošiljajta sporočila ter obe kurita podatke do 10 GB za 5€.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
A je mogoče kakšna akcijska ponudba za Mobi paket? V smislu da dobiš kaj več kredita ali kaj podobnega. Hvala.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Sem dubu danes sms da imam vklopljen VoLTE. Na telefonu sem nastavil v LTE na "data and voice", ampak še vedno rukne na 3G ali E ko telefoniram. Morda to deluje samo na iphone to iphone klic, ali morata imeti oba to vklopljeno? EDIT: Iphone to ihone ne dela. Oba pravilno nastavljena in v telekom omrežju. EDIT 2: dela, potrebno je bilo vgasniti in nazaj prižgati telefon.
 
Nazadnje urejeno:

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
306
2
18
Pa se opazi boljša kvaliteta pogovora in pa hitrejša vzpostavitev klica?
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Največja prednost VoLTE v mojem primeru bi bila, da bi imel lahko naenkrat telefonski pogovor in hotspot. Tako, kot je to že delovalo pri 3G.